Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ceska reprezentace

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Joe S. píše:Ujfalusi je pre mna tretie najvacsie prekvapenie po Galasovi a najmä Sionovi :(
Jak myslis prekvapeni? Jako ze hral vyjimecne dobre, nebo vyjimecne spatne? :)

ze to prve, to ti mohlo hadam dopnut :roll:

Joe S. píše:ze to prve, to ti mohlo hadam dopnut :roll:
Ja se jen ujistuju :D
Ale dost dobre hraje v posledni dobe Plasil....

Senátor Palpatine píše: Ja se jen ujistuju :D
Ale dost dobre hraje v posledni dobe Plasil....
Ten uľ hrál dobře i na MS, získává ale jeątě pořád zkuąenosti, které potřebuje.

Plasil a hrat na MS dobre???
A kterejch 5 minut myslis? :lol: :lol: :lol:

asi tych, ked proti Talianom dva razy dobre nahral Nedvědovi, toho ale vychytal Gigi

Joe S. píše:asi tych, ked proti Talianom dva razy dobre nahral NedvÄ›dovi, toho ale vychytal Gigi
jj, to je mozny...jinejch 5 minut tam uz snad ani nebylo :lol: :lol: :lol:

PRAHA - Poprvé byl jako třetí gólman nominován liberecký Marek Čech. "Je to úľasné a mám z nominace radost, i kdyľ vím, ľe jsem trojka. Pro mne je pocta se dostat mezi tak výborné fotbalisty a zaľít atmosféru v národním týmu," vzkázal Marek Čech z Bělehradu, kde hrál ve čtvrtek večer zápas Poháru UEFA s tamní CZ.

"Čech se prezentuje dlouhodobě kvalitními výkony, které nelze přehlédnout. Roząířili jsme počet gólmanů na čtyři, tentokrát nebyl povolán Antonín Kinský," vysvětlil kouč Karel Brückner s tím, ľe by nerad do nominované jednadvacítky zasahoval.

U Milana BaroÄ…e a ZdeĹ

Kvalifikační utkání o účast na MS: Česko - San Marino 7:0 (4:0)
GĂłly:
15. M. Kulič , 22. J. Polák , 28. M. Baroą , 43. J. Koller , 49. D. Jarolím , 52. J. Koller , 68. M. Baroą


Tři kvalifikační body jsou doma! Čeątí fotbalisté na libereckém stadionu před neustále bouřícími a povzbuzujícími ochozy rozstříleli outsidera ze San Marina 7:0! Takřka celé utkání proběhlo ve znamení zdrcujícího českého tlaku, hosté domácí branku trefili jen jednou, ale Petr Čech byl na místě.

no,taka lata sa aj cakat dala

jeste dodam, ze Nedelni Blesk udelal vyjimku v hodnoceni tymu...
Normalne je max. 5 a min. 1 bod...ale tentokrat San Marino dostalo 0 :lol:
I kdyz ja nevim proc...ja bych jim dal aspon 2, protoze oni se snazej, ale proste jsou slabi...

Senátor Palpatine píše:jeste dodam, ze Nedelni Blesk udelal vyjimku v hodnoceni tymu...
Normalne je max. 5 a min. 1 bod...ale tentokrat San Marino dostalo 0 :lol:
I kdyz ja nevim proc...ja bych jim dal aspon 2, protoze oni se snazej, ale proste jsou slabi...
JJ tomu jsem se taky pěknou chvilku smál - ale mohl dát spíą 5 mínusovejch balónů :lol:

Fotbalová kvalifikace o ME 2008: Irsko - Česko 1:1 (0:0)
GĂłly:62. K. Kilbane - 64. J. Koller

Zápas byl dost vyrovnaný,ale čeątí fotbalisté můľou být rádi za bod.Utočník Robie Keane v jasné ąanci tři minuty před koncem hlavou minul.Vůbec se nedařilo v útoku Baroąovi který měl být určitě střídán daleko dřív neľ v 83.minutě :twisted: a pochybuji,ľe vůbec měl nastoupit v tak bídné formě jakou nyní má.

Po prvnim polocase prohravame v pratelaku s Danskem 0:1 :( :( :(

Česko : Dánsko 1:1
Góly: 90. Baroš - 28. Lövenkrands
Baroš nás zachránil v nastaveném čase...díky jem sme neprohráli... :cool:

Senator a teraz mi povedz spravdy co si myslis o ich vykone...sak kebi Dani vyuzivali tie sance tak dostanu asi 8-0 a ten barosov gol co zneho ked to bol len priatelsky zapas.aj tak to nic nepomohlo... 8)

Ja osobne si myslim, ze az na Marka Cecha a asi tak max. 2 hrace sme to totalne podelali...byl to jeden z nejhorsich vykonu, co sem videl u nasi repre :cry:

No 8:0 by to asi nebylo :lol: , ale nehráli jsme dobře, sice nám chyběli hráči ale to Dánům taky, a i když si velmi vážím pana Brücknera a klidně tady nápíšu, že je to podle myho názoru nejlepší trenér na světě, tak by to podle asi už chtělo změnu... ti hráči s kterými on oprevoval jsou už pryč nebo staří; v tom lepším případě z formy (Nedvěd - nereprezentuje, Poborský nereprezentuje, Bolf - zraněný starý, není ani nominovaný, Heinz z formy, Baroš z formy, Galásek - starej, z formy ).

Bohužel Bruckner dělal jediný 2 chyby: az prvé - nedával moc šanci mladým a za druhé - neshody s některými hráči jako třeba s Nedvěděm nebo Jarošíkem.
To první mu nemůžu mít až tak za zlé - proč by jim tu šanci dával, když se vyhrávalo, navíc třeba na Euru proti Německu nastoupilo béčko ( to mi taky dodnes vrtá hlavou, jak tenkrát béčko mohlo porazit Němce, když ted se začíná ukazovat, že máme slabou hráčskou základnu ).

Ta druhá chyba je ale uĹľ mnohem horší. Jarošík je velmi dobrĂ˝ hráč, kterĂ˝ by se nám hodil, ale tohle aĹľ tak nemyslĂ­m... nenĂ­ to žádná superhvÄ›zda a zase by toho tolik nezachránil. BohuĹľel s NedvÄ›dem to bylo horší. Sice je to takĂ© urÄŤitÄ› jeho vina, Ĺľe se jako dospÄ›lĂ˝ chlap choval hĹŻĹ™ neĹľ malĂ© dÄ›cko, jenĹľe nevĂ­m jestli jste si toho takĂ© všimli, ale já si toho urÄŤitÄ› všimnul - do Eura bylo vše vĂ˝bornĂ©, moĹľná i vĂ­c neĹľ vĂ˝bornĂ©, byĹĄ tam byla nÄ›jaká prohra s Japonskem a pak mám dojem, Ĺľe i s Irskem, tak jsme hráli v tu dobu asi nejlepší fotbal na svÄ›tÄ›, v přátelácĂ­ch ( kromÄ› tÄ›ch 2 ) jsme soupeĹ™e drtili rozdĂ­lem třídy. Na Euru jsme vyhráli nejtěžší skupina s GER, NED a LAT, dokázali jsme otáčet prohranĂ© zápasy ( napĹ™. s tÄ›mi HolanÄŹany nebo i ten prvnĂ­ s Lotyši),nakonec jsme sice prohráli v semifinále s Ĺ

BigPete toto bol prispevok hodny aj do ÄŤasopisu :cool:

Osobne si myslim ze keby niet Rosickeho a Cecha tak mate fakt velky problem.

Senátor Palpatine píše:ÄŚesko : Dánsko 1:1
Góly: 90. Baroš - 28. Lövenkrands
Baroš nás zachránil v nastaveném čase...díky jem sme neprohráli... :cool:
kuwa, ja som vedel, ze bude ixa, ze nasi vyhraju .................. a nepodal som to :x :x :x :x :x :x :x
:(Naši reprezentaci byli po porážce ze Slovenskem hodně zklamaní
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php? ... mplid=1440

:pivo3: A proto šli prohru řádně oslavit až do brzkého rána do restaurantu U ševce Matouše na pražských Hradčanech.Bohužel je u toho chytil bulvár a samozřejmě je vyfotil a zveřejnil. :evil:
http://www.ahaonline.cz/cz/sport/35633/ ... enky-a-sex!

:evil: Vzápětí na ně řekli,že to bylo i před zápasem v pražském restaurantu U Ševce Matouše!!!!!
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domac ... pasem.html

Dokonce jeden z nich se nechal vyfotit s kalhotami dole :butt:
http://www.ahaonline.cz/cz/sport/35629/ ... ,-co-je-wc?
http://www.ahaonline.cz/cz/sport/35623/ ... sedme-rano!/

Také si k tomu přizvali ,,pochybné děvy"
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domac ... tkami.html

:nervy2: Došla trpělivost,mocní zuří bude se zřejmě trestat!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
Je z toho průšvih a možná se to bude řešit
http://nv.fotbal.cz/scripts/detail.php? ... mplid=1443

:) Zavěrem!!!!Kdy se konečně z toho všeho Česká reprezentace vymotá? :angel:
:taptap: Po dlouhém hledání jsem našel tému Česká reprezentace a jsem tomu rád,že již tady na webu existuje,pouze jsem se jí nevšiml.Proto se omlouvám,že jsem problémy České reprezentace psal do témy Slovenské reprezentace..

Protože v minulém týdnu nám reprezentace radost vůbec neudělala a ještě měla ostudu, začínají se hýbat ledy.

Dnes byl zaslouženě ODVOLÁN trenér RADA!!!!Trenér s nízkou autoritou u hráčů,ale i divácké veřejnosti.Můžeme rovnou polemizovat,kdo by ho měl nahradit.Navrhoval,bych někoho z trojice odborníků Hašek,Jarolím nebo Hřebík.
Opustit nároďák by měli i hráči,kteří se nevhodně chovali před a po utkání se Slovenskem.
Jejich jména zatím nebyla vedením Českomorovského svazu zveřejněna,ale v restaurantu U ševce Matouše na pražských Hradčanech dle bulváru byli hráči Kováč,Baroš,Matějovský,Svěrkoš,Fenin,Ujfaluši.Z toho kapitán Ujfaluši už o den dříve ukončil s vlastním prohlášením svoji reprezentační karieru. :yes:
Nelituji jejich odchodu!!!!!Žádná škoda!!!!!!!
Zvláště pokud nový trenér si od začátku zjedná autoritu a postaví zbrusu nové konkurenceschopné mužstvo,které za nějaký čas nám bude dělat jen a jen radost.
Dokonce říkám!!!!! :yes: Nezříkám se postupu z kvalifikace,ale pokud by to pro tentokrát nevyšlo nic se neděje.Dokonce bych obětoval i následující kvalifikaci tomuto cíli!!!!!! :yes:
Raději postavit nový konkurenceschopný tým,který bude dlouhodobě prokazovat na mezinárodním poli hru pro oči a výborné výsledky,než vymodlený postup a následně ostuda na MS.
Dejme reprezentantům a novému trenéru novou šanci a dost času!!!!!!!!!Výsledky se dostaví!!!!!!! :yes:

Výkonný výbor Českomoravského fotbalového svazu na svém středečním zasedání odvolal trenéra reprezentace Petra Radu. Spolu s koučem končí u národního týmu také celý realizační tým a šest fotbalistů, kteří se po utkání se Slovenskem zúčastnili večírku v restauraci. Ještě před rozhodnutím výkonného výboru na svou funkci vedoucího reprezentace rezignoval Karel Poborský.


http://www.sport.cz/fotbal/reprezentace ... endri.html
No je to skoda ze chlapcov takto odhalili. Mohli to potiahnut tymto stylom az do konca kvalifikacie.
:)Musim se smát :lol2: Bývalý trenér Rada zaujal skutečně komický postoj k jeho učinkování u národního týmu a jenom potvrzuje fakt,že odvolat ho bylo správné rozhodnutí svazu!!!!! :yes:
:evil: To že nedal hráčům fouknout do alkoholtesteru pro probdělé noci před zápasem,ještě neznamená,že bylo vše v pořádku -toť můj názor
Ale jak se říká,,Kde není žalobce,není soudce" a tím žalobcem by býval musel být sám reprezentační trenér.Jestli mu to nedošlo,tak je mi ho opravdu líto!!! :evil: Ať jde a k reprezentaci se už nikdy nevrací!!!! :yes:

Odvolaný trenér Rada: Za mé vlády se žádné disciplinární prohřešky nestaly!
http://fotbal.sport.cz/fotbal/reprezent ... staly.html

Kritice se nevyhnul ani kapitán Ujfaluši od zkušeného trenéra Petržely
„On nikdy nebyl tím pravým kapitánem pro reprezentaci,“ říká například trenér Vlastimil Petržela. Své si na jeho adresu řekl i Pavel Horváth, internacionál Vízek a spoluhráč v reprezentaci David Lafata
http://fotbal.sport.cz/fotbal/reprezent ... rzela.html

Osobně já ho nelituji.Svou úlohu,,vážené osobnosti kapitána"podle mne nesplnil a byl také jeden z těch hříšníků!!!!! :yes:
:) Nejprve bych prosil autora témy aby opravil Ceská reprezentace na Česká reprezentace
Přece jen to vypadá lépe a také poněkud protestuji,protože se oběvuje v záhlavý žádný příspěvek,ačko-li jsem příspěvek již přidal!!!Chtělo by to prosím opravit,jinak si ostatní fanoušci příspěvku nevšimnou!!!!

Zatím si tu píšu sám,ale to mi nevadí!!!!! :yes:
Je teď velké téma v Českém fotbale a to zvolení nového trenéra!!!!
http://aktualne.centrum.cz/sportplus/fo ... ?id=634325

Můj názor je následovný!!!!
Přes touhu postoupit z kvalifikace na MS navrhuji pozměnit cíl a zvolit takového trenéra,který svoji koncepcí a herním systémem zvedne úroveň hry české reprezentace dlouhodobě!!!!
To znamená vybrat koncepčního a systémového trenéra odborníka,který nejenže naší hře dá řád,ale dokáže vybrat z naší ligy a ostatních zahraničních lig tipologicky a fyziolgicky naše hráče,kteří budou schopni zvolenou taktiku plnit!!!!Jedině tak se mohou navrátit zase úspěchy a já věřím,že se navrátí!!!!!!! :yes:
Padali různá jména trenérů : Hašek,Jarolím,Hřebík,Komňacký,Škorpil,Večeřa,Petržela,Straka,Zeman,Chovanec.Já ještě bych doplnil o Uhrina st.,Jarabinského/oba se mi jeví poněkud okoukaní a už trochu nemoderní/ možná Zdeněk Ščasný a mladšího Uhrina./To nevím jestli by bylo to pravé - asi NE/.Případně starý pán Brückner/osobně už bych si ho nepřál/
Osobně bych nejraději viděl někoho z trojice Hřebík,Komňacký,Škorpil a nebo Hašek.
Pan Hašek je úspěšný trenér,ale toho bych ještě rádši viděl v čele fotbalového svazu,který se bude volit v létě!!!!Navíc jeho uvolnění ze SAR v současnosti asi nepřipadá v úvahu.Zřejmě by ho hned nepustili. a bez trenéra dlouhodobě být nemůžeme!!!
V úvahu by připadal i pan Zeman,ovšem nejsou zprávy,jak by to bylo z jeho uvolněním a zda by to nebylo neúměrně drahé!!!!Případně jestli by nabítku přijal!!!! :yes: Já doufám,že ANO!!!
Nejvíc je zmiňován srdcař Straka,ale já koncepční trenér se mi nezdá!!!Vyblbnout mužstvo ANO,to on umí,ale pozměnit hru?NE v tom mu nevěřím,že by dokázal!!! :? A to v současnosti nejvíc budeme potřebovat!!!!!!!!! :yes: :yes: :yes:
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS