Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Moto GP

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

jj to bol skvely pretek.!!! ale vale ho zvladol najlepsie :-)))))))
Hehehe, Casey kraluje! Ani 125 nedopadli zle.... Tych 250, to je tragedia, ale s tym sa nedalo nic robit, skratka Doviziozo nestihal.
Bohužel Stoner zase suverénní,má tu Ducárnu našlapanou jako hrom.Vale je zase v :butt: ,udělal ho v posl. kole i nováček Dovizioso :verysad: :ja_neviem: Snad s tou Yamahou ještě zamakají,protože takhle zase nebude mít nárok :evil: :?
Hm, mna bude zaujimat, kto zasadne na tron v 250-tkach, pretoze Lorenzo je prec. Bude to zaujimavy boj. :cool:
Baffy píše:Bohužel Stoner zase suverénní,má tu Ducárnu našlapanou jako hrom.Vale je zase v :butt: ,udělal ho v posl. kole i nováček Dovizioso :verysad: :ja_neviem: Snad s tou Yamahou ještě zamakají,protože takhle zase nebude mít nárok :evil: :?
Baffy čas výhier Valeho ,už zrejme skončil.Som síce jeho fanúšik, ale myslím, že najlepšie roky už má za sebou.To ako skončil na minulých pretekoch, nebola podľa mňa vina iba stroja,podľa mňa bolo vidieť aj na tom, že Lorenzo skončil druhý a bol lepší ako Vale, v podstate skoro na totožnej motorke.Ja som veľký priaznivec Yamahy a som rád, že sa im podarilo podpísať, tak skvelého jazdca ako je Lorenzo.Podľa mňa, bude onedlho oveľa lepší ako Vale a myslím, že časom bude veľmi nebezpečným súperom, aj pre Stonera a daľších skvelých jazdcov Moto GP. :good:
Ja fandim Lorenzovi
Docela sympatickej chlapik :-)
No myslím, že Yamaha na motoroch cez zimu ,ozaj veľmi výrazne zapracovala.Dnes získali 2,3 a 6 miesto a to je supr výsledok. :good: Vale sa vrátil medzi najlepších jazdcov a myslím, že to že mu zdatne konkuruje Lorenzo, bude na prospech obom jazdcom. :clap:
MotoGP uplne na rit! Sa na to mozem vykaslat! Stoner kdesi uplne v keli, vidno, ze mu ta trat nesedi. Inak zazaloval by som vyrobcov tych sprcgum, co ho obuvaju. A mimochodom: Michelinky sa ukazali ako jasne lepsie! Dalsou vecou bolo, ze v 250-kach skoncil moj milacik tesne "az" 3. Ale bedna je bedna.
Tak dnes ma veľmi potešil Lorenzov 1 triumf v Moto GP a aj výsledky Rossiho a Edwardsa. :good: Lorenzo išiel supr pretek a zaslúžene vyhral. :yahoo: :clap:
Do slaka, dalsia blba veka cena, esteze v 250-tkach boli moji milacikovia na 5. a 6. mieste. :cool:
Tak pred Lorenzom, musím dať klobúk dole.Napriek škaredému pádu v piatočnom tréningu, keď si privodil aj zranenie kosti v kotníku, tak išiel aj dnešný kvalifikačný tréning a aj keď ho to muselo bolieť ako čert, skončil na skvelom 4 mieste.Klobúk dole. :clap: :good:
Tak dnešné preteky, dopadli fantasticky.Rossi s prehľadom zvíťazil a Lorenzo skončil na 4 mieste. :clap: :good:
milos76 píše:Tak dnešné preteky, dopadli fantasticky.Rossi s prehľadom zvíťazil a Lorenzo skončil na 4 mieste. :clap: :good:
Hrozně mě to mrzí,ale díval jsem se v noci na Phillku a tak jsem Valeho krásnou výhru na Yamaze prospal. :oops: Snad to nebylo nic ojedinělého a Yamahu teď s Rossim uvidím na 1.místě zase stabilně!! :good: :yahoo: :oslava:
:thumbsup: Vale opät uspesny :thumbsup: ale smekam i pred jeho timovym kolegom Lorenzom..pri svojom zraneni podava neskutocne vykony :roll:
cepi píše::thumbsup: Vale opät uspesny :thumbsup: ale smekam i pred jeho timovym kolegom Lorenzom..pri svojom zraneni podava neskutocne vykony :roll:
Presne tak.Aj ja som mal veľkú radosť, z úspechu Valeho(pre ktorého to už bola 90 výhra ) a Lorenza a čerešničkou na torte, bola 3 priečka Edwardsa.Fakt supr výkon ,jazdcov na Yamahe. :clap: :thumbsup:


Veľmi sa mi páči bojovnosť Lorenza, ktorý po závode nedokázal bez pomoci ani zliezť z motorky(kvôli tomu zraneniu členkov) a napriek tomu, podal fantastický výkon a skončil na skvelom 2 mieste. :clap: :good:Proste paráda.Klobúk dole pred bojovnosťou a obetavosťou, tohto famózneho jazdca.. :good: :winner2:
Tak další one man show v podání Valentina a na domácí trati-fantazie.
:yahoo: :good: :clap:
Doctor sa dnes na meranom treningu predviedol na specialnej motorecke, ktora mala nadych Eura2008 resp. Italia team :cool:

snad svoju skvelu fazonu zuzitkuje aspon do konca sampionatu :wink:
cepi píše:Doctor sa dnes na meranom treningu predviedol na specialnej motorecke, ktora mala nadych Eura2008 resp. Italia team :cool:

snad svoju skvelu fazonu zuzitkuje aspon do konca sampionatu :wink:
No,ale na více než 2místo,to dnes bohužel nestačilo.Sice dramatický souboj o druhé místo se Stonerem vyhrál,ale rozhodla špatně zajetá kvalifikace,kdy startoval až z 9místa,čehož dokonale využil Pedrosa a suverénně vyhrál.
Myslím si ale,že by na něj neměl ani kdyby jel z první řady,Danimu to jelo fantasticky a jezdil prakticky od začátku nejlepší časy.Tak snad přístě Vale! :cinka: :frajer2: :good:
Je to taaaam Valeeee!!! :yahoo: :oslava:
To byl dnes neskutečný závod,takovou bombu jsem už hezkých pár let neviděl. Co tam ve Státech předváděli Vale s Caseyem,to bylo jak z jiné planety-fantazie!!! :good:
Baffy píše:Je to taaaam Valeeee!!! :yahoo: :oslava:
To byl dnes neskutečný závod,takovou bombu jsem už hezkých pár let neviděl. Co tam ve Státech předváděli Vale s Caseyem,to bylo jak z jiné planety-fantazie!!! :good:
Tiež som to pozeral, bolo to fakt supr. :cool:Veľmi ma potešil Vale, že vyhral a jeho súboje so Stonerom, boli fakt sila. :good:
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :oslava: :oslava: :oslava:

A další velké vítězství Valentina :dance2:
Dnes to měl ovšem vinou Caseyho chyby hodně usnadněné,Stoner si totiž už v 6.kole ustlal - nedojel a tak
Rossi už vede s krásným náskokem 50bodů!
Tak pojďme Vale,musíš to doklepat až k vytouženému TITULU!
Let´s Go YAMAHA! :povzbudzovanie:
tak Casey je out a dokturek to musi zvladnut :yes: (Hayden s dlahou)

Přílohy

Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES