Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Manchester City

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

No tak man city pod novym manazerem skutecne jede, to je az prekvapive. Jsem zvedavy jak si povede, byvala star arsenalu- Patrick viera. Doufam a preju mu jen to nejlepsi. Co se tyce toho zapasu, tak tevez dalsi vyborny vykon a ma tedy skutecne formu jako hrom, vzhledem k oslabeni manu a arsenalu (+jejich antiforme) a vzhledem k tomu, ze chelsea nehraje nic extra a liverpool uz vubec, tak momentalne jsou asi nejnebezpecnejsi tym premier league.
super, podarilo sa vyhrať nad ManU 2:1, to je pekný výsledok :good:
dnes na Nova Sporte zápas Man. City - Portsmouth 14:30
Ocekavam, ze je rozpraskaji a ze porstmout dostane nakladacku. Jsem zvedavy na teveze :twisted: .
Manchester City 2:0 Portsmouth

paráda, ide im to skvele... :good:
http://www.eurofotbal.cz/clanky/mancini ... us-113090/

ja by som bol celkom rád, ak by odišiel, k takému tímu patrí tréner preferujúci typický ostrovný futbal podľa mňa, Mancini sa mi tu nehodí.
Ted jsem dokoukal ten jejich masakrialni zapas s burnley....Prvni polocas naprosto fenomenalni, perfektni vykon od teveze, bellamyho, adebayora a spol. A jeste to klidne mohlo byt i 7-0 a ne jen 5-0 po polocase, jak rikam byl to zkratka masakr....Nadherny fotbal, bylo hodne videt jak to burnley trosku podcenilo a vypustilo, zvlast po tech dvou prvnich golech. Docela bude jeste bitva mezi aston villou-tottenhamem a man city.
tak to čo dnes predviedli City s ManUnited, to nemalo chybu, fakt sila... :good:
Naprosto parádní výkon, a zasloužené převálcování rivalů :clap: Silva :poklona:
Mancini: "Pro mě je lepší vyhrát šest derby 1:0, a ne jedno derby 6:1. Pokud chcete být špičkovým týmem v příštích 20 letech, nemůžete se spokojit s tím, že porazíte United 6:1. To není důležité."
Mno, tak dneska Loserpool, čas ukázat sílu :box:
Azizek píše:Mno, tak dneska Loserpool, čas ukázat sílu :box:
Jsem myslel ze v Anglii fandis Hullu :angel: Ja jsem jim drive celkem pral, hlavne v derby, ale posledni 2 roky mi pekne lezou krkem, snad jeste vic nez United :jn: Dneska si dam fotbalove odpoledne, Swansea-Villa a pak Litrpul-Arabia
Ano, fandím Hullu :-) Ale jak sis mohl všimnout, ten nehraje PL, a v PL přeju titul City :-)
Tak remíza na hřišti Loserpoolu, škoda té červené karty Maria, úplná zbytečnost, ale myslím že bod venku je dobrý :)
Azizek píše:Tak remíza na hřišti Loserpoolu, škoda té červené karty Maria, úplná zbytečnost, ale myslím že bod venku je dobrý :)
Môžeš byť rád za bod, nebyť Harta, City by nemalo ani bod
Neboj TT, vsiml :) Alespon sis zvolil tym, ktery se v PL udrzi :D Jinak vcera slusny fotbal, kde City melo stesti v nestesti nebo jak to nazvat. Hart vychytal remizu, ale byt na jeho miste tak chytnu Plescotta za kule a povesim ho do pruvanu. Takovy zbytecny vlastenec, to jsem ziral jak na svaty obrazek :sok: S Hartovou formou by pak nebyl pro ne ten vcerejsi zapas problem vyhrat :yes:
Obrázek

Mario měl proti Tottenhamu opět svůj den... Nejdřív nechutný útok na Pakera a šlapák na hlavu, za který zasloužil červenou, a stopku na pár zápasů... :hroza: Naštěstí pro City to rozhodčí přehlédl, aby pak Mario v nastaveném čase zařídil jasnou penaltu, kterou sám chladnokrevně proměnil :clap:
neskutočne je trápny ten Balloteli príde kopne penaltu a myslí si že celý zápas bol jeho a hlavne že keď hrá tak stojí v predu ako hydrant a pohybuje sa ako málomocný
Nevím kolik zápasů jsi viděl, ale jsou dvě možnosti. Pokud jen ten poslední, pak ti uniklo že je po zranění, a každý hráč po zranění se šetří, nevidím na tom nic tak hrozného. Pokud jsi jich viděl víc, tak máš asi potíže se zrakem ;-)
videl som všetky a niesom určite sám kto si o ňom myslí to isté a navyše len on zo seba robí "hviezdu" a ešte Mancini ktorý ani nieje tréner a nevie poskladať zostavu.S Kádrom ako ma City už mali mať dávno náskok
Plný súhlas s Mišom, Mario je obyčajný trápny namyslenec, prirovnal by som ho k Subbanovi. Ako futbalista má svoje kvality, ale ako človek... :thumbsdown:
Hezky se doplňujete vy dva :giggle: Balotelli má do namyšlenosti hodně daleko, ale tak váš názor vám brát nebudu :giggle:


riadna prasacinka :thumbsdown:
To jo... Pořádnej zkrat...



I když kdo ví jestli to byl úmysl, nebo jen dost neohrabanej pohyb :ja_neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG