Manchester City

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.
cepi píše:podla niektorych, je mozny spôsob riesenia nasledovny: vratit Ballotelliho spât do dzungle :sarcasm:
ja už vážne nechápem čo si ten Balotelli o sebe myslí. inak ku včerajšiemu zápasu len toľko, že také šťastie môže mať len City :bitka3:
cepi píše:podla niektorych, je mozny spôsob riesenia nasledovny: vratit Ballotelliho spât do dzungle :sarcasm:
len či by ho tam medzi seba zvieratá chceli
Mluví se dost o Interu. Uvidíme, kdo ho zažil v týmu by ho vícekrát nechtěl..
Mancini včera vyhlásil, že ten nekopa s IQ 5 už v drese City nenastúpi :jupi:
Joe S. píše:Mancini včera vyhlásil, že ten nekopa s IQ 5 už v drese City nenastúpi :jupi:
Bude si muset ten dres navléct sám? :jn:
Mariův den :giggle:

9:00 – Probudil mě výstřel z historického kanónu, který jsem si nechal nainstalovat do koupelny, tak jsem nejdřív šel pozdravit bezdomovce, kterého jsem si najal jako dělostřelce. Myslím, že za tisíc liber týdně, který mu platím, hlady už netrpí a může si dovolit tkolik křupek a čipsů, kolik chce. Jen mi trochu vadí, že mi v koupelně přibejvaj díry ve zdi. A taky to v baráku trochu smrdí po střelným prachu, ale to je pořád lepší, než ta opice, co tu někde mám. Teda jestli ještě nechcípla

9:10 - Carlos Tevez mi pořád tvrdí, že ráno je nejlepší se jen tak otřít flanelkou, ale asi stejně půjdu do sprchy.

9:25 – Fuj ta vopice mě vyděsila! Mám pár škrábanců, ale naštěstí jsem vůči nemocem imunní. Oblékl jsem si své stříbrné montérky, ale tričko bylo nějak divně ušitý. Musím na trénink.

9:45 – Zastávka u benzínky. Tam mi to moc nejde. Zase jsem omylem jsem do Bentleye nalil Lucozade a musel jsem si pak najmout bezdomovce, aby to hadičkou vycucnul ven. Dal jsem mu pět tisíc liber a vzal ho do špitálu na vypumpování žaludku.

10:30 – Dorazil jsem do Carringtonu, máme tu tréninky. Chlápek, kterýmu ostatní říkaj´ Owen Hargreaves mi zamával z okna. Myslím, že dělá v kantýně.

10:35 – Auto jsem dnes nezamknul, otevřel jsem oboje přední dveře, ať se mi uvnitř trochu vyluftuje. Ale na alarm jsem nezapomněl, nejsem blbej.

10:42 – Někdo se mě přišel zeptat, jestli to opuštěný auto na parkovišti není moje. Přiznal jsem, že jo. Chlápek pak odvolal evakuaci a pyrotechniky. Staroch Mancini se mě pokusil praštit do hlavy.

10:50 – Zas jsem narazil na toho „Barry Garetha“, je divnej. Proč potkám na tréninku vždycky zrovna jeho?

11:05 – Carlos Tevez si mě vzal stranou a zase mi vyprávěl o tom svým „ranním otírání“. Je mi z toho blbě, je horko a smrdí jako celej Zverimex.

11:10 Musím se zastavit ve Zverimexu a zjistit, kolik činčil by se mi vešlo do šuplíku na rukavice. Řek' bych, že asi tak šest.

11:45 – Já a Yaya jsme předstírali rvačku, abychom zblbli kamaremany, co čuměj na trénink. Dal mi kravatu a dělal, že mě fackuje, ale nedal jsem se a sundal ho hákem! BIM BAM, Mario vyhrává, TKO!

12:05 – Máme po tréninku. Mancini řikal něco o sledování taktiky na DVD nebo co, ale půjdu místo toho asi domů. Stejně mám radši „Bílí muži neumějí skákat“. Ale to nám nepustí. Ptal jsem se.

12:40 – Šel jsem na oběd do města. Volal jsem Noelu Gallagherovi z Oasis, jestli nezajdem do Burger Kingu, ale neměl čas, tak jsem šel sám. Objednal jsem si Happy Meal (miluju ty malý hračky!), ale Burgerman mlel něco o tom, že musím jinam.

13:30 – Cestou domů mi volal agent. Prej slyšel, že nějakej malej zmetek z Ulice tvrdí novinářům, že jsem jako prej někoho vojel. Řekl jsem pravdu, o žádný ženský jménem Ken Barlow jsem jaktěživ neslyšel.

13:40 – Volal týpek z DVD půjčovny a prudil, že prý už rok mám ňákej jejich film o basketbalu.

13:59 – Zase mi volal Zlatan. Pořád dolejzá a chce, abych se vrátil.

14:30 – Náhodou jsem měl v autě vosí hnízdo a náhodou jsem projížděl ulicí, tak jsem ho hodil ke dveřím se jménem Ken Barlow. Je to morální vítězství. Takový neslavim.

14:45 – Aha, tak Ulice prý není skutečná ulice, ale nějakej seriál. Pár lidí mě chce žalovat za popíchání vosou. Zítra jim tam hodim bednu octa jako omluvu, prej je to na žihadla dobrý. Ještě že jsem nakonec neuskutečnil plán A a nedal před dveře tu krabici sendvičů s napínáčkama. Díky Bohu, že jsem někdy fakt kliďas.

15:20 – Zastavil jsem se v DVD půjčovně a chtěl srovnat všechny dluhy. Týpek se vymlouval a tvrdil, že to nejde, že jsou univerzitní knihovna.

16:10 – Vzal jsem čtyřkolku a jel se projet po vesnici. Potřebuju nasbírat pár zmrzlých myší pro další plán. Lidi na mě pořád trouběj a hulákaj. To nepochopim, oni asi fakt maj radost, když můžou zpomalit a courat se za „slavným Mariem“ !

17:21 – Našel jsem ten ruční granát, co jsem předtím ztratil. Býval bych se vsadil, že v chlebníku nebude..

19:30 – Chtěl jsem si dát sklenici Kia-Ory a našel jsem v kuchyni něčí kočku, tak jsem ji hodil na chvíli do mikrovlnky – prostě proto. To jsem řek´ i agentovi, ale prý teď někomu dlužim kočku.

22:15 – Zbývají jen dvě hodiny, než bude Za kačku svlíkačku! Můj nejoblíbenější pořad! Do tý doby si pustim „Bílí muži neumějí skákat“ s japonskýma titulkama. Prostě proto.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES