Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

:hehe:

Obrázek
Revis prsteň už má, tak može íst po prachoch. Ja by som ho na mieste Patriots ešte podržal , ale budiž :bee:
Hoši to si děláte prdel ne, že základní čast NFL má 16 zápasů!!! :hroza: Ještěže tato hra jde mimo mě - zlatej hokej :modlenie:
Toto je clanok z Noveho casu, takze to treba brat trosku s rezervou, predsa len pisu o NFL tak 1-2x do roka a potom to aj tak vyzera

viac by asi nezvladli, je to velmi narocny sport, ked berieme do uvahy napriklad take zranenia

priemerna dlzka kariery v NFL je 3,5 roka (v NHL je to napriklad 5,5 roka)

a ze len 16 zapasov, ale kazdy jeden je velmi dolezity, playoff si zahra len 12 timov z 32, v NHL prehra tim 5 zapasov a ma zle obdobie (ako napr. teraz Nashville), v NFL prehra tim 5 zapasov a ma po sezone a ked fandis nejakemu timu co nepatri k top timom a ani ku dnu, tak mas o zabavu na celu sezonu postarane, ziadna zakladna cast, celu sezonu mas ako playoff, v kazdom zapase ide o hodne

keby bola sezona len o 2 zapasy dlhsia, taka Arizona by minulu sezonu nepostupila ani do playoff, a to bola polovicu sezony jednym z najlepsich timov sutaze

preco?

kvoli zraneniam
Tak nech to nesleduje ved ho nikto nenuti.
vyborne, takze uz je oficialny aj re-sign Bulagu (trosku v tichosti), uz len mu popriat to zdravie a aby to o-line slapalo tak ako na konci minulej sezony, tolko kritizovana o-line je zrazu jednou z najlepsich

uvidime este co s Kuhnom

ta ofenziva by mala slapat, tam to naozaj vyzera vyborne snad na kazdej pozicii

ale uvidime co defenziva (a special teams), tam je tych otaznikov omnoho viac, minulu sezonu tam ten progres bol jasny oproti sezone predminulej, teraz zrejme nastane znovu dost zmien, takze uvidime aku defenzivu z toho ukuchtia Thompson a Capers

d-line?
ILBs?
CBs?

ach Raji, a to mal byt jeden z najvacsich Packerov historie :-( Williams tiez na odchode :?: House uz podpisal Jags :|

Packers vsadzaju na draft a svojich :antry: odchovancov :antry: takze na FA trhu to moc o nich nebyva, je to skor o tom koho na ten trh poslu ako koho z neho ziskaju, ale minule to celkom vyslo s uz odpisanym Peppersom, takze uvidime co pride alebo ci sa uz mame sustredit skor na ten draft

uvidime, uvidime, teraz je Rodgersova era (zmluva do 2020) a ak ma ten tim vyhravat a vyhrat Lombardy Trophy, tak to musi byt tieto roky, Aaron je na vrchole svojej kariery
Tim Tebow works out for Philadelphia Eagles :jupi:
A ake bolo okolo neho halo. Svojho casu ked este fungoval TV kanal ESPN America (velka skoda tohto kanalu) tak som rano vstal tipoval do kolkych sekund padne meno Tim Tebow, moje tipy boli tak 10 sekund a castokrat to vyslo.
Trocha localpatriotizmu nezaškodí.

Obrázek

Dnes vo veku 89 rokov zomrela legenda amerického futbalu a klubu Philadelphia Eagles Chuck Bednarik, ktorého rodičia emigrovali z obce Široké, okres Prešov, do Pennsylvánie v roku 1920. Počas druhej svetovej vojny narukoval do americkej armády, kde slúžil v letectve a absolvoval tridsať misií v nemeckom vzdušnom priestore. Za svoje zásluhy získal viacero vyznamenaní. "Betónový Charlie" sa potom stal jedným z najtvrdších linebackerov histórie NFL. :thumbsup:

Veľa Slovákov o ňom nikdy ani nepočulo. Česť jeho pamiatke.
Na toto som narazil celkom náhodou. Paráda. :lol2:

parada, NFL sa k nam priblizuje

mitch informoval na footballovom fore, ze Vikings podpisali nejakeho potomka desiatej generacie poliakov, OL Babatunde Aiyegbusi hrajuci doteraz za Wroclav :sok: tak kicker z europy sa nepresadi, ale OL hej

a zapas zakladnej casti NFL by sa mohol v blizkej dobe konat uz aj v Nemecku :slintac: Londyn je uz samozrejmostou, tam uz nie je cielom mat nejaky ten zapas zakladnej casti, ale tim, cca rok 2022 :?:
:rofl: :rofl: :lol2: :lol: :hroza:

http://www.dawgsbynature.com/2015/4/7/8 ... es-for-sam" onclick="window.open(this.href);return false;
Tebow, Manziel :good:

2015 NFL preseason schedule

uz sa neviem dockat, pripravu sice moc nemusim, ale v tejto to budu ine chutovky

Green Bay at New England
Green Bay at Pittsburgh
Philadelphia at Green Bay
New Orleans at Green Bay

:slintac:

och a BJ je spat :yahoo:

Obrázek
Aaron Hernandez dozivotie za vrazdu prveho stupna.
Aaron Hernandez to spend life in prison 1.5 miles from Gillette Stadium

Obrázek

smajlika si asi odpustim
Tim Tebow je definitivne spat, podpisal s Eagles :dance:

zajtra bude znamy rozpis sezony :cookies:
Obrázek
Veelmi dlha noc ma caka. Dneska NFL draft a potom nadranom zapas s anaheimom.
kukam zo zaznamu draft a prave draftovali Wild :wave:
1.tak nakoniec celkom dobry start do sezony po tom prvom zapase

2.Kaper vypada strasne zle, rok od roka horsi

3.Brady hra brutalne dobre, priemer 370 yd na zapas a je bez int

4.Predsezonny favorit colts sa trapi len tak tak zachranili sezonu vyhrou s tits

5. Prekvapive timy bez prehry atlanta a carolina, ale moc im neverim

6.top receivers predvadzaju spickove vykony JuJo, Brown, Beckham, Allen

7.Big ben mimo na 4-6 tyzdnov obrovska strata pre picburg
mitch ako spravny fanusik Vikings odignoroval Packers :good:

ano, Brady ma po SB win a afere vyborny vstup do sezony, ale to co predvadza Rodgers, tak to je naozaj nieco :poklona:

Momentální výkony Rodgerse a úroveň, na které hraje, se dá přirovnat k Michaelu Jordanovi v devadesátých letech. Jeho sebedůvěra a přehled na hřišti mu dovolí zkoušet takové věci, které jiní quarterbaci nikdy nemohou dokázat. Všichni fanoušci NFL by si měli najít čas sledovat co nejvíce zápasů Packers, aby viděli Greatness v přímém přenosu. Je dost možné, že už nikdy neuvidíme quarterbacka jeho kvalit.

to su hodne odvazne vyroky, ale zrejme opravnene

najlepsi QB vsetkych cias :?: rozhodne ma na to raz sa pysit tymto oznacenim, ale to by chcelo este aspon 2 prstene, tazko sa mi hodnoti hracov, ktorych som nezazil (Montana, Marino a spol), statistiky su sice pekne (Manning ci Favre), ale pre mna je momentalne hracom s vysackou best QB ever Brady

uz minulu sezonu bol Aaron riadne hladny po dalsej Lombardi Trophy a nebyt toho kolapsu v NFC Championship, verim, ze by ju ziskal, ale mam taky pocit, ze teraz je este hladnejsi, konecne je zdravy a snad mu to aj vydrzi, len skoda, ze sa mu kvoli zraneniam rozpada ofenziva, mohli sme byt svedkami jednej z najlepsich ofenziv v historii a s tou ich tohtosezonnou schedule mozno aj perfekt season

ale tak co uz, sanca, ze sa tak stane sa sice zmensila, ale vyzera to tak, ze genialita tohoto quarterbacka sa dokonca este zvacsuje, takze ako sa pise v riadkoch vyssie z clanku, treba si uzivat to co predvadza

a ja len zasnem, ako sa dokazal takto vypracovat, ako mohol prist po tak elitnom Favreovi snad este elitnejsi Rodgers, kolke timy nevedia rok co rok na drafte najst ani len franchise quarterbacka (taki Dolphins maju tusim po skonceni karieri Marina cislo pri pocte ich QBs vacsie ako pocet ich odohratych sezon :!: ), mozno by sa dalo spomenut Colts, ktori maju teraz Lucka po Manningovi, ale predsa len, ked sa clovek pozrie na draftove pozicie Favra, Rodgersa, Manninga a Lucka, je jasne, preco ten ukaz trvajuci uz tretie desatrocie na pozicii QB v Green Bay vyvolava taky uzas

Aaron Rodgers is the master of the free play

:tv:
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS