Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Americky Futbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Obrázek

:kop:

takze Rodgers bude v buducnosti hadzat na Rodgersa :scare:
Ale ze mu to sekne v tom drese wild.

Musi to vyjst, musi to byt spickovy franchise QB. Musi, musi, musi....

P.S. nova anketa
Obrázek

tak tu bude v roku 2018 SB LII, mitch, konecne si sa dockal Super Bowlu :giggle: dufam, ze tam budu Packers :cookies:
Pokial dovtedy ta vesmirna lod neodleti.
nie je to sice football, ale kedze topic rugby nie je, dam to sem, tvrdi chapci tak ci tak :-D

tento fight mal velmi pekne pokracovanie :thumbsup:
http://bleacherreport.com/articles/2069 ... d-in-fight" onclick="window.open(this.href);return false;
Sean Lee :doh: chudak, takze Cowboys su z hry von, Romo sa moze aj pototo a potamto, zase sa mu ujdu len nadavky a posmesky :bitka:

vzdy potesi ked si clovek rano precita, ktory z hracov jeho timu sa v priprave zranil a je vyradeny na celu sezonu :panika: kto to bude tento rok :nervozny:
Obrázek
That 70's show je moj najoblubenejsi sitcom a je tam hodne referencii na am.futbal, hlavne otec rodiny vecne nasrany Red je velky fanusik packers. Jedna z dobrych scenok:

dnes som si pozrel finale Aviva Premiership cize anglickej ligy v rugby a to bola teda riadna pecka, predlzenie a ten zaver :waa: :sok: vyzera to tak, ze zapasy sa daju na oficialnej stranke sledovat zo zaznamu zadarmo, takze by to chcelo sa zorientovat v pravidlach a buducu sezonu dat tomu sancu, to finale bola paradna pozvanka, navyse buduci rok su MS...
tak Colin si privyrobil nejaku tu miliardu do rana :bac: no neviem ci je hodny az tolko penazi, dost toho ukazal, ale len za 2 roky a uz takato zmluva :sok: ale ok, ja ho mam celkom rad, ale za tie posledne 3 zapasy proste nemozem mat uplne :fucker2:
Nešprtal som sa v tom, ale bolo mi povedané, že zmluva s garantovanými prachmi je nastavená inak ako napr. Rodgersov kontrakt. Niners ňou veľa neriskujú a je to len na Kaeperpickovi ako s tým naloží.
http://sports.yahoo.com/video/ronaldo-p ... 20931.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek

He'd be the best QB on the Jets. :giggle:

Obrázek

:lol:
WildCelt píše:tak Colin si privyrobil nejaku tu miliardu do rana :bac: no neviem ci je hodny az tolko penazi, dost toho ukazal, ale len za 2 roky a uz takato zmluva :sok: ale ok, ja ho mam celkom rad, ale za tie posledne 3 zapasy proste nemozem mat uplne :fucker2:
Plat je to velky, otazka je ci nemohli niners vyjednat nieco lepsie. mat volby zaplatit mu to alebo si hladat noveho QB tak ho zaplatim. Ja myslim ze kaper je super QB, aj ked mal trosku slabsiu sezonu, stale ale bol len malicko od SB uz druhu sezonu po sebe. S alexom smithom by to nehrozilo. myslim ze sa v najblizsich rokoch SB docka.
pocnuc zajtrajskom sa behom 12 dni otvoria kempy vsetkych 32 timov NFL :tada:
3-0 v preseason vypada nadejne.
Obrázek

našiel som Wildovi budúcu bývalú :giggle:
Vsetko to bijeme 4-0 neviem kto nas zastavi. Utok na superbowl je povinnost teraz.


kto bude tankovať tento rok? :giggle:
nechal som sa inspirovat a tak si tipnem aj ja, tu

AFC East :arrow: Patriots, Jets (WC), Dolphins, Bills
AFC North :arrow: Steelers, Bengals, Ravens, Browns
AFC South :arrow: Colts, Titans, Texans, Jaguars
AFC West :arrow: Chargers, Broncos (WC), Chiefs, Raiders

NFC East :arrow: Eagles, Redskins, Cowboys, Giants
NFC North :arrow: Packers, Vikings, Bears, Lions
NFC South :arrow: Saints, Falcons (WC), Panthers, Buccaneers
NFC West :arrow: Seahawks, Cardinals (WC), 49ers, Rams

MVP :arrow: Aaron Rodgers
Offensive player of the Year :arrow: Philip Rivers
Defensive player of the Year :arrow: J.J. Watt
Offensive rookie of the Year :arrow: Brandin Cooks
Defensive rookie of the Year :arrow: Jadeveon Clowney
Comeback Player of the Year :arrow: Robert Griffin III
Coach of the Year :arrow: Mike Tomlin

1st Pick :arrow: Rams
SB finalist :arrow: Patriots
Lombardi Trophy :arrow: Packers

a na zaver Packeri, na ktorych som asi najviac zvedavy :arrow: Ha Ha Clinton-Dix, Mike Daniels, DuJuan Harris, Casey Hayward, Micah Hyde, Jeff Janis, Datone Jones

tak a moze to zacat :petrik:
Uz je to tu! Sedem mesiacov cakania sa skoncilo. Citim v kostiach ze to bude dobra sezona.
konecne najkrajsie obdobie v roku :good:

inak toto leto som okrem preseason game Seahawks - Raiders, dal konecne aj NCAA game Fresno St. Bulldogs - USC Trojans, sice podla ocakavania ziadna drama, ale ta showka, atmosfera, orchester, college plays, vsetko spolu vazna pecka :good: :good:
625 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES