Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Manchester United

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

No myslim ze tato tema by tu mala byt :) urcite aj viacerym userom fora sa tento klub paci, ako mne :roll:
v steredu sme rozdrtili Watford 4:0 a zajtra nas caka Tottenham, bude to zaujimavy zapas pre Michaela Carricka kt. hral v minulej sezone za spurs ale v Man sa vybrone usadil
tuto sezonu by mal byt titul nas 8)
Obrázek
Dnes na tiskové konferenci oznámil Ruud van Nistelrooy konec kariéry.
Stal se nejlepším střelcem v Nizozemsku, Anglii a Španělsku. Ve všech těchto zemích vyhrál s týmem titul i pohár. Dohromady nastřílel v profesionálních soutěžích + reprezentaci 382 gólů. V roce 2000, když hrál za Eindhoven a většina evropských velkoklubů ho chtěla, si vážně poranil křížové vazy a skoro celý rok kvůli tomu nehrál. Po tak vážném zranění přestaly mít o něj kluby zájem a jediný Manchester United to risknul a koupil ho za 19 mil. liber, což vyvolalo u odborníků, kteří nevěřili v jeho plné uzdravení a návratu formy, docela posměch. Po Raúlovi je to druhý nejlepší střelec v Lize mistrů. Jeho statistika v LM je 56 gólů v 74 zápaech, což znamená průměr 0,76 (nejlepší průměr ze všech, druhý Messi má 0,75). V roce 2004 ho FIFA zařadila mezi 125 nejlepších hráčů a hráček historie.
Pán hráč, pán legenda :klobuk: Mohol by dostať nejaké miesto v Manchestri United !
ManU ma zaujem o 3 hracov z borrusie dortmund Kagawa, Lewandowski , Hummels
:jn: Kam ty hráče zařadí? Vždyť mají mistrovský kádr.. Hummelsudoucí náhrada)..Ferdinand to má za sebou ale zbytek už mi tak smysl nedává. Spíš jak zálohu a útok bych posílil kraje obrany..
Berbatov odchází. Giggs a Scholes budou hrát, ale oni nenastupujou víkend-středa-víkend, vždy něco vynechaj. Vidič a Ferdinand jsou zas věčně zranění.
Anderson, Carrick, Cleverley, Fletcher, Giggs, Nani, Scholes, Valencia, Young .. ta záloha je prostě nadupaná, nechápu, proč tam přivádět další hráče..

V útoku už ten Lewandowski smysl dává. Ale i tam, je Rooney, Wellbeck, Hernandéz. Ale zde by se posílit mohlo, pravda.. :yes:

Ta obrana.. United chce hrát styl Arsenalu? tzn. mít 10 beků na soupisce?
Hlavní problém je, že nemaj tvůrce hry a špílmachra v záloze. Rooney se stahuje do zálohy, aby tvořil, ale v útoku pak zůstává Welbeck nebo Hernandéz a ti nejsou tak gólový jako Rooney.
Valencia, Nani, Young jsou typický kraje. Carrick a Fletcher jsou spíš DM. Giggs a Scholes už odehrají jen polovinu zápasů. Anderson nepřesvědčil. Cleverley je zatím budoucnost a Park je taková motorová myš univerzál.
Obrana, jak říkám Ferdinand věčně zraněný a Vidič to samé, ten dokonce nestihne letní přípravu. V tuhle chvíli jsou zranění Vidič, Evans, Smalling. Jones jede na Euro, takže bude mít málo času na odpočinek. Taky někdo psal, že MU je jedinej tým, kterýmu nestačí 5 stoperů. :D
dejf píše:Hlavní problém je, že nemaj tvůrce hry a špílmachra v záloze.
ved preto tam ide Kagawa :box:
blackhawks88 píše:
dejf píše:Hlavní problém je, že nemaj tvůrce hry a špílmachra v záloze.
ved preto tam ide Kagawa :box:
Preto príde Hazard :good: Dejf to popísal úplne presne. Rooney musí mať pri sebe tvorcu hry (Hazard) a potom bude na ňom len strieľanie gólov a s Welbeckom/Hernandezom vytvorí parádnu dvojicu.

Neviem, určite ste zachytili, Paul Pogba ide do Juventusu.
Video, ktoré musí vidieť povinne každý FAN Manchestru United :klobuk:



Zaspomínal som si na Roya. :) Inak Buttner paráda, radosť na toho chlapca pozerať. Taktiež spokojnosť s Welbeckom, neustále sa zlepšuje. Jeho sebadôvera je neskutočná.
Buttner MOTM, páčilo sa mi, ako hneď po góle dali záber na Evru :hehe: Aby sa začal báť o flek, verím, že Fergie ho nasadí aj v nedeľu na Anfield Roade, lebo včera fakt fantázia. Powell strelil tiež pekný gól. Nani si to tiež celkom užíval, ak sa zlepší a bude konzistentný, tak v United určite ostane aj počas zimy. Takže z mojej strany spokojnosť :good:

A teším sa na stredu na Galatasaray :yahoo:
Getzo5 píše:
Top komenty
THIS IS PREMIER LEAGUE <3
Sergio Busquets dont like this hahahahhaha
Fuentes1912 před 4 hodinami 73

This is Football not barca
Joriiis77 před 2 hodinami 40

A pak, že já jsem hater. :D
To se to krasne masturbuje kdyz se piskaji takove penalty... Chicharito ma u me male + ze se zachoval jako gentleman :cool:

http://www.footytube.com/video/manchest ... p15-129538" onclick="window.open(this.href);return false;

Zato na QPR Terry 5 sekund drzeny za dres a nic. Uz ted je jasne ze titul zustane v Manchesteru, modri ubecanci anebo cerveni refsuckers se o to porvou. jeste to timhle stylem pujde dal a dopadne to jak v debilni spanelske lize :thumbsdown:
Selly8 píše:To se to krasne masturbuje kdyz se piskaji takove penalty... Chicharito ma u me male + ze se zachoval jako gentleman :cool:
Tú penaltu Chicha nedal, takže tá penalta nemala žiadny vplyv na výsledok. Keby ju premenil, to by bolo už iné. Podľa reportov hrala Chelsea katastrofálne, tak netreba sa sťažovať, že Čelzi nekopala penaltu. Manchester by vyhral tak či onak.
Ja Celzy nefandim, jen jsem chtel porovnat odlisne porovnavani situaci u dvou spickovych klubu. Rozhodci jsou jen lide a delaji chyby, pro 19 tymu z PL to znamena ze je nekdy poskodi a nekdy jim naopak pomohou. Jen ti United :jn: Mozna jsem tak zaujaty, ale myslim ze dokazu posoudit zda-li penalta mela byt ci nikoliv. Nebudu tady vypisovat nafilmovane skvosty, to by bylo nadlouho :giggle: To ze travi hraci ManU vice casu v sestnactkach soupere nez vetsina tymu je jasne a i to urcite vede k vetsimu poctu penalt a ja s tim nemam problem pokud tam je ten faul nebo ruka jasna, to si klidne kopejte 50 penalt za sezonu pokud jsou narizeny spravne. Urcite jsi videl mnohem vice zapasu ManU nez ja ( ja jen sestrihy, DIGI nemam ) a myslim ze jsi dost inteligentni a soudny uznat ze na Old Trafford se penaltove situace posuzuji jinak nez ve zbytku ligovych travniku.
Tohle si urcite nepamatujes, ale trebas o tom drive zaslechl. Jak hrala jeste za dob Hornika Viktroka Zizkov ligu tak byla domacim fanouskoum servirovana pred obedem zizkovska pentle. Hrali a myslim ze furt hraji od 10:15 a bylo tradici ze temer v kazdem zapase se piskala pentle ve prospech domacich. Pak se zjistilo ze v tom mel pan Hornik s predesedou komise rozhodcich prsty a aferka byla na svete. Tim ovsem nechci rict ze by snad Ferguson mazal, v PL si to nedovedu predstavit, spis tam na rozhodci pusobi nejaka tajna sila, ktera jim zakryva mysl :lol2:
Tak to se všeobecně ví, že se ManUtd připískává, Howard Webb že je jejich 12. hráč a podobné "vtipy" :-) A je to dané i tím filmováním....třeba loni Young jak nafilmoval penaltu proti Aston Ville, tj. proti svému klubu, kde předtím X let hrál, to bych BLIL. Třeba loni tak kopali nejvíc penalt z celé PL, skoro všechny potom doma. Pro srovnání - třeba Arsenal nekopal loni doma ani jednu penaltu (a celkem jich kopal skoro nejmíň z celé PL).
Pozn.: Ano, já jsem vysazený na United, nemám je vůbec rád, ale ty čísla ohledně penalt jsou fakta :P
Penalty za posledních 10 sezon celkově.
MU 58, Arsenal 55, Chelsea 56, Liverpool 55

Penalty doma.
MU 40, Arsenal 40, Chelsea 35, Liverpool 30
Áno, potvrdzujem, že Manchester kope penalty dosť často, niekedy neoprávnene, to je pravda. Napríklad ako MU Fan nemám veľmi rád Younga, pretože dosť filmuje, raz nafilmoval, Ferguson s ním mal rozhovor a pár zápasov na to nafilmoval opäť.
dejf píše:Penalty za posledních 10 sezon celkově.
MU 58, Arsenal 55, Chelsea 56, Liverpool 55

Penalty doma.
MU 40, Arsenal 40, Chelsea 35, Liverpool 30
Jo, to je možné, já jsem to psal za loňskou sezonu.
Obrázek :oops: :jn:
Škoda mluvit, tohle jsou pro mě už delší dobu největší špíny ve světu sportu (Philla je něco jiného, tam je to o jiném...) Z Fergusona se mi chce zvracet a když vidím, co se tam kolem nich děje, tak se rozum zastavuje... Sudí v NHL jsou zde i mnou strašně diskutovaní, ale oni jsou v podstatě zlatí.
Man Utd - Spurs 1:1

Sir Alex Ferguson: "Dařilo se nám, po většinu zápasu jsme dělali všechno dobře, takže jsme zklamaní, že jsme dnes Tottenham nedorazili druhým gólem. Měli jsme spoustu šancí díky protiútokům, ale nedařily se nám finální přihrávky. Měli jsme zahrávat penaltu po zákroku na Wayna Rooneyho, bylo to zcela jasné. Ale asistent rozhodčího na ni v žádném případě nemohl upozornit, všechny jeho rozhodnutí šly ve prospěch Spurs. Je to ten stejný pomezní, co před několika lety neodmával jasný ofsajd Didiera Drogby, který stál tak dva metry za posledním obráncem. Takové věci si pamatujete. Tottenham potom hnal míč dopředu a povedlo se mu vyrovnat. David De Gea si možná mohl poradit lépe a vyrazit míč dál, ale ještě se na to podívám na videu. Tottenham dnes byl velice odhodlaný a agresivní. Mají slušné hráče a dobrý tým. Po dnešku už máme za sebou všechny těžké zápasy na venkovním hřišti. Hráli jsme na Evertonu, v Liverpoolu, na Manchesteru City, na Chelsea a dnes na Tottenhamu."

At uz ten stary ko*ot tahne do prdele! Nevim jestli jsem videl ten stejny zapas, ale nebyt bidneho zakonceni Spurs tak jedou United bez bodu. Ze chtel penaltu za zakrok na Rooneyho se nedivim, on by chtel penalty i za to kdyz se na jeho hrace nekdo jen z pulky hriste podiva :slap: Kdyz tam ti jeho komedianti skacou placaky a jsou z toho penalty to je stastny jak blecha a kdyz napr. na Chelsea uznaji gol z metroveho ofsajdu a Torres dostane nesmyslnou zlutou tak je to jen stesti :jn: Hlavne si pamatuje ofsajd co se stal pred nekolika lety ( ikdyz je to logicke, od te doby se piska jen ve prospech MU ). Cim starsi tim vetsi ko*ot, az pujde do duchodu ( jestli ho driv nejebne ) tak to pro me bude neskutecna uleva. A snad se zlomi i ta aura, ze si skoro zadny rozhodci nedovoli pisknout neco co by mohlo Alexikuv tymecek poskodit.
Hele, já vím, je to těžký si přiznat, ale ty jseš to samý jako on. Taky si pamatuješ jen co chceš. :D
Vytahuješ ten zápas s Chelsea. Když nepočítám tu nasimulovanou penaltu Welbecka, tak to je jedinej zápas, kde letos rozhodčí pomohli MU. Pokud je to jinak, rád se od tebe nechám poučit.
Ale už třeba nenapíšeš, že hned dvakrát po sobě jim neuznali regulérní gól, nejdřív proti West Hamu a pak Readingu. United museli v těch zápasech dát o gól víc, aby vyhráli a nebyli okradeni rozhodčími. Možná ti křivdím a neviděl si to a nebo si všímáš jen zápasů ve prospěch MU.
To že včera hráli hrozně, hlavně druhej poločas je fakt, ale že to byl jasná penalta na Rooneyho je taky fakt.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG