Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Volejbal

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

Slovaci postupili v kvalifikacii na ME Muzov V Rusku na ukor Cechov!!! Supeeeeeeer Bomba chlapci, taKTO SA TO ROBI.
Aj ked moc nefandim volejbalu, som hrdi na Slovakov. Super Bomba

Sakráááááá Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek zrovna ve volejbale Obrázek uáááá......

jj volejbal je krasny sport, sam sa tomu dost venujem. Som velmi rad, ze sa to chlapcom podarilo, aj ked mi bolo luto, ze uhrali ten povinny jeden set a potom vypustili uz cely zapas. To sa nerobi a hlavne nie v zapasoch proti Cechom. :evil: Ale drzim im palce, hadam prekvapia.

Vynikajuca sprava v barazi o postup na na ME 2007 vyhrali Slovenky aj na ukrajine 3:2 na sety a kedze prvy zapas vyhrali doma 3:1 postupuju na ME. Gratulujem :cool:

Pripojuju se ke gratulaci :)
Českí volejbalisti, budú po prvýkrát od roku 1989, chýba» na ME volejbalistov.Po prehre v Nemecku 0:3, prehrali aj v odvetnom zápase 2:3.

No aspoĹ

eman22 píše:Vynikajuca sprava v barazi o postup na na ME 2007 vyhrali Slovenky aj na ukrajine 3:2 na sety a kedze prvy zapas vyhrali doma 3:1 postupuju na ME. Gratulujem :cool:
Aj mĹ

tak nasi dnes cekli Turkov v Eurolige na ich pĂ´de 3:2 (pricom vo 4 sete odvracali 1 matchball :roll: no a ak sa im podari zopakovat dnesny vysledok aj zajtra, postup do Final 4 je v kapse :thumbsup:

viac som sa vsak potesil vysledku, vykonu nasich hadzanarov, ale o tom v inom topicu :)

pohodka, lotysov sme vyklepali 2x 3:0, buduci tyzden na rumunov a potom uz len cakat na zavahanie turkov a Final Four na dosah :thumbsup:

mam vsak obavy, ze vonku s rumunmi (aspon v 1 zapase) zavahame a doma turci proti lotysom nezavahaju..kazdopadne tento rocnik nam yvsiel vyborne, co sa napr. o cechoch povedat neda.. :oops:

Obrázek tak nasi to cekli :!: a su vo FINAL FOUR :super:

..kto by to bol povedal, pred rokom, ci dva..ved v predoslych 2 ucastiach v Eurolige sme nenazbierali tolko vitazstiev, ako v celom 3 rocniku..bilancia 10:2 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Volejbalisti idĂş do Final Four

Je to skvele, su to vsetko mladi hraci a fakt hraju dobre, este v rozhodujucich fazach trochu rozvahy, ale to pride casom a bude to fakt dobre.

Inak minule s Lotysskom komentoval zapas moj byvaly trener volejbalu Dano Oravec a ked som ho tak pocuval tak podla jeho slov fakt mame momentalne konkurencie schopne muzstvo a co je tiez dolezite je ze mame siroky kader.

Parada len tak dalej chlapci.

OpenFire píše:Inak minule s Lotysskom komentoval zapas moj byvaly trener volejbalu Dano Oravec
..zaujimave :) pozeral som ten prenos, "chlapec" sa vyzna :D

no mna nasi brutalne prekvapili, takuto bilanciu som absolutne necakal nie este to, ze by sme rumunov 2x vonku cekli, sice "len" 2:3 ale pocitaju sa vitazstva, no a turci si mĂ´zu spytovat svedomie..

nase muzstvo preslo cca pred 3 rokmi brutalnou obmenou kadra a nasledujuci rok, dva sme to aj riadne citili, boli sme v pozicii fasĹ

musim priznat ze volejbal moc nesledujem, akurat na teletexte som kukal nasich vysledky no a pekne sa im dariloo :o
som rad ze mame v dalsom sporte peknu hracsku bojaschopnu zakladnu :cool:

Volejbalistov čaká Portugalsko

"Presne tohto súpera sme aj čakali. Veď oni uvidia, ako im tam ´podkúrime´," reagoval na žreb semifinálových dvojíc smečiar Martin Sopko st.

volejbalu sa venujem je to super spotr a este viac super je ze sme vo Final4
mimochodom slovensku reprezentaciu som v prievidzi omylom zamkol v satni

m@ttush píše:mimochodom slovensku reprezentaciu som v prievidzi omylom zamkol v satni
:eek2:

som zvedavy najmä na zapasovu konfrontaciu, ci uz so Slovinskom, resp. Spanielskom, teda nasimi supermi v EU skupine.. ci budeme hrat o 1-2, ci o 3-4 miesto, jedneho z tychto superov riesit budeme..prvorade, je vsak 7.7. vyklepat viac ako sebavedomych domacich..

:!: Slovenskí volejbaloví reprezentanti zvíťazili vo svojom druhom vystúpení na 5. ročníku výborne obsadeného turnaja Memoriál Huberta Wagnera v Poľsku nad Holandskom po tuhom päťsetovom boji 3:2.

V dramatickej koncovke prvého setu získali úvodné dejstvo pre seba zverenci trénerskej dvojice Vladimír Přidal - Miroslav Palgut. V ďalších dvoch však ťahali za kratší koniec. Potom opäť zdvihli hlavy a proti favoritovi, ktorý vo svojom prvom zápase na turnaji v stredu zdolal vicemajstrov Európy Srbov 3:1, uhrali cenné víťazstvo.

Tréner V. Přidal pre internetovú stránku Slovenskej volejbalovej federácie povedal: "Výsledok je o to cennejší, že na takto kvalitne obsadenom turnaji sme ešte nehrali. V našej hre sú rezervy, dokázali sme však obrátiť nepriaznivý vývoj so súperom, s ktorým sme vlani v Európskej lige prehrali dvakrát 0:3. Teší ma, že po prehre 2:3 s Poľskom sme teraz v tajbrejku uspeli. Pre obrátenie vývoja bol veľmi dôležitý príchod Nemca namiesto Hupku a Sopka st. na miesto univerzála Diviša st. - to prospelo údernosti nášho útoku.“ V piatok Slovákov čaká Nemecko

:shock: tak nasi pokracuju vo svojej spanilej jazde od cias Euroligy..puknut s domacimi poliakmi (ucastnik svetovej ligy) 2:3 a ceknut holandanov :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

:!: :arrow: Od zajtra bojujú slovenskí volejbalisti na Majstrovstvách Európy

program nasej C skupiny:

6.9. :arrow: FrancĂşzsko (TOP favorit nasej skupiny a vĂ´bec tim pomyslajuci na tie najvyssie euro priecky..)
7.9. :arrow: Slovinsko (super, cez ktoreho vedie cesta dalej..v Eurolige v zapase o 3 miesto sme slovincov klepli 3:1)
8.9. :arrow: Ĺ panielsko (vitaz Euroligy, ale urcite hratelny super)

do dalsich bojov postupuju 3 timy, klucovy duel bude zrejme proti Slovinsku..postup zo skupiny viac ako realny, aj ked velka skoda zraneni 3 hracov zakl. kadra (Barbierik, Hupka, Masny :?

:slovakia2: Obrázek :slovakia2:

vsetky zapasy SK repre vysiela live STV2 :!:

veru mame tazku skupinu ale ak predvedu dobre vykony ako v eurolige tak je postup realny aj ked skoda toho Masneho a Hupku

SLOVESNSKOOOOO :fan: :fan:

No podla mna je zraneny Bartik, Ogurcak a este jeden ale jeho meno si nepamatam, mne sa zda ze Masny je v pohode.

Som zvedavy ako nasi zahraju bez tychto opor, ale aj v Eurolige sme dokazali ze mame siroky kader tak dotoho :cool:

Hupka, Bartik, Kohut je trojica zranenych oficialne. aspon ze to nieje masny predsa len rozohravac je to vyborny a neviem ci by sme mali adekvatnu nahradu. no uvidime dnes sa to zacina tak o 18.00 vsetci fandime :)

:oops: Kohuta som si zamenil s Masnym..takze dnes na STV2 proti favoritovi skupiny - Francuzsku

"Myslím, že patria medzi kandidátov na medailu, o zvyšné dve postupové miesta by sme sa mali pobiť my, Španieli a Slovinci. Španieli idú do Petrohradu s takmer identickou zostavou, v akej si pred dvoma rokmi vybojovali štvrtú priečku. To o ich sile hovorí za všetko. So Slovincami sme sa v ostatných rokoch niekoľkokrát stretli, väčšinou sme vyhrávali. Netreba však zabúdať, že Bled, ktorý je kostrou reprezentácie, zvíťazil v Top Teams Cup-e," priblížil súperov tréner Vladimír Přidal.

ak nas francuzi klepnu 3:2 budem spokojny..klucovy duel nas caka teprve zajtra..

jj janik tak ako pises...

Skoda toho Bartika ten hral v Eurolige vynikajuco, ale dobre ze je Ogurcak v pohode to je vyborny univerzal. A dalsia vec srdce repre Pipa je tiez v poriadku. Dufam ze prekvapime. SLOVENSKO DO TOHO

:!: Špecializovaný ruský športový denník Sovietskij sport prognózuje vo štvrtkovom vydaní slovenský postup zo základnej C-skupiny majstrovstiev Európy volejbalistov.

Tím trénera Vladimíra Přidala sa podľa ruského plátku však bude musieť zmieriť s tým, že do bojov o medaily nezasiahne. Denník za hlavné plus slovenskej výpravy považuje silný príjem.

"V tomto hernom prvku by Slováci mohli potrápiĹĄ viacerĂ˝ch sĂşperov. Traja zo štyroch smeÄŤiarov majĂş angaĹľmán v Belgicku, Turecku a PoÄľsku," konštatuje Sovietskyj sport, ktorĂ˝ zároveĹ

Slovensko - Francuzsko 1:3 (23:25; 23:25; 26:26; 15:25)

23:25 :? kurna, velka skoda 1 vyrovnaneho setu..az v samom zavere sa lamal set a to za stavu 21:20 v prospech francuzov, ked ich servis padal jasne do autu no akurat trafil nasho hraca, ktory sice poskocil, ale malo platne, 22:20 a zrejme tento smolny bod rozhodol :( ale viac ako sympaticka hra nasich v 1 sete..

23:25 :doh: skoda, aj 2 set uplne vyrovnany, no opät koncovku zvladli lepsie francuzi..no opät nechybalo vela..chcelo by to trhnut aspon 1 setik, ale bude to narocna uloha..Antiga vycnieva..

26:24 :clap: znizujeme na 1:2..uff. to boli nervy, viedli sme 19:16, 20:19 no francuzi po nasich chybach vyrovnali stav a dokonca sa dostali do vedenia 20:21, ale paradicka, konecne sme koncovku zvladli a ukradli sme favoritovy set..cenny set..

15:25 :roll2: nezachytili sme uvod a takto aj dopadol 4 set..prilezitost dostali aj hraci z lavicky a aspon v zavere ako tak upravili hrozivo vyzerajuce skore

:thumbsup: robotka..proti favoritovi sme ziskali 1 set, v prvycho 2 setoch sme boli uplne vyrovnanym protivnikom, v ktorych rozhodovali koncovky no a az na ten nekoncentrovany 4 set sme zohrali vybornu particku..po dnesnom slubnom vykone to vidim optimisticky...skoda len, ze zajtra, ani v sobotu rozhoducjue zapasy o postupu zo skupiny neuvidim :( nic to, snad to klapne :!:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG