Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

SK Slovan Bratislava

Fotbal, basketbal, americký fotbal, tenis a jiné.

:vitaz: :vitaz: :vitaz: :winner1: :winner1: :winner1: :groupwave: :fan: :fan: :super:
:good: :good: :good:
pekne SLOVAN momentalne bez konkurencie na Slovensku, teraz je dolezite aby ostal kader pokope popripade prisli nejaky lepsi hraci BRANKAR, OBRANCOVIA dvaja a pri troch stastia mozeme pomyslat na LM
BELASÍ MAJSTRI !!! Po 10. rokoch je titul tam kde má byť. :fan: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :vitaz: :fan: :fucker:
v lige majstrov sa ukaze pravy majster :D :D :D dostanete Barcu abo Manchester napr a ste skoncili :D
Lukas.sk píše:v lige majstrov sa ukaze pravy majster :D :D :D dostanete Barcu abo Manchester napr a ste skoncili :D
:D bud realista ak sa dostaneme do hlavnej sutaze tak to bude velmi velky uspech a tam by uz bolo jedno koho by sme dostali ......pri dnesnom nasadzovani SVK kluboch do pohara by sme museli mat velke stastie na zreb a potom aj stastie v 3 predkole ale hadam sa to podari


Len ma nemilo prekvapila informacia ze odchadza Pavol Masaryk do Presova dufam ze to nieje pravda. :eek2:
Deco2508 píše:

Len ma nemilo prekvapila informacia ze odchadza Pavol Masaryk do Presova dufam ze to nieje pravda. :eek2:
vyzerá, že to je pravda.Ja som rád, u nás by si nezahral ale v Prešove bude hrať pravidelne.Myslím že to bude pre neho lepšie než vysedávať na lavičke.Na jar sa Masarykovi vôbec strelecky nedarilo a tak sa rozhodli k Halenárovi priviesť iného spoluhráča do útoku.
http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... slava.html

velmí dobrý krok vedenia.Uhrin je skúsený a velmi dobrý tréner.A lepšieho a kvalitnejšieho asistenta ako Hippa, si ani nemohol priať. :yes: :thumbsup:
tak zaujimave ale skusenosti sa budu hodit a cene rady este viac .....inak Palo Masaryk neodchadza do PO iba ak do zahranicia ale zatial o nicom nevie to hovoril na Markize
Deco2508 píše:inak Palo Masaryk neodchadza do PO iba ak do zahranicia ale zatial o nicom nevie to hovoril na Markize
Viem videl som to.V podstate je to jedno, pre neho bude najlepšie ked chce pravidelne hrávať, prestup do iného klubu.V Slovane by si moc nezahral.To či to bude Prešov či iný klub je iba na nom.
Slovan si v druhom predkole LM zmeria sily so Zrinjski Mostar.
tak sanca na postup velmi vysoka a uvidime kto potom v 3.predkole...... a nasladne ak by sme postupili v Play-OFF
http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... slava.html

Tak ja myslím ,že by určite posilou bol.Tak ostáva len veriť, že sa dohodnú. :frajer2:
Dean píše:http://deniksport.blesk.cz/clanek/fotba ... slava.html

Tak ja myslím ,že by určite posilou bol.Tak ostáva len veriť, že sa dohodnú. :frajer2:
Došek a posila? :lol:
Došek je neohrabaný střevo, co výskok to loket v soupeřově obličeji. Bohužel hraje za Spartu, takže u nás se mu to nepíská... U vás se to ale pískat bude, takže Došek bude naprosto bez šance.
Jestli ho Slovan udělá, tak to bude velká chyba...
doseka som videl hrat v cekej lige a nezda sa mi ze by bol posilou v slovane mame dost kvalitnych hracoch a uprednostnovat priemerneho cecha pred lepsim Slovakom len preto ze trener je z ciech sa mi nezda moc rozumne no uvidime
Libor Došek je drevo :!: Vysoký a ťažkopádný.
Nechápem, ako možeš Miloš vravieť na hento poleno, ze by bolo posilou, chvalabohu, Piroska nabral smer Senica, tiež typ nevhodny do nasho kadra.
Ja stale verím a dufam, hoc uz sance su mensie, kedže by nemohol nastupit v poharovych zápasoch ale iba v lige a to meno je Krešimir Kordič, utocnik Zrinski Mostar.
Piateho utocnika k Halenarovi, Masarykovi, Gauchovi a Sylvestrovi vsak jednoznacne potrebujeme, ja by som uprednostil nejaku mladu a dravu krv, v Bosnohercegovinskej lige sa pohybuje plno sikovnych utocnikov a co je hlavne su kvalitny a nie prílis drahy :!:
Potešujuca sprava: Palo Masaryk aj nadalej v belasom :!:
Minulorocny najlepsi strelec podpiše v najblizsich dnoch novu 2 rocnu zmluvu.
Citujem z profutbalu: Útočník Pavol Masaryk zostane v drese domáceho majstrovského tímu ŠK Slovan Bratislava minimálne ešte dve sezóny. "Po návrate hráčovho agenta Juraja Vengloša zo zahraničia si spoločne pozreli náš návrh zmluvy a reagovali naň kladne. Môžem teda oficiálne potvrdiť, že Masaryk ešte pred nedeľňajším zápasom v Trnave podpíše so Slovanom dvojročný kontrakt," cituje denník Šport generálneho riaditeľa "belasých" Dušana Tittela.

Dvadsaťdeväťročnému najlepšiemu strelcovi predchádzajúceho ročníka Corgoň ligy (15 gólov) Masarykovi uplynula platnosť doterajšieho kontraktu na Tehelnom poli 15. júla.
http://www.denniksport.sk/article/99253 ... -k-belasym

tak vyzerá to, že novou posilou Slovana bude Ivana.Je to univerzálny futbalista, ktorý by mohol zapadnúť do tímu.
Super, stokrát lepší než nějakej Došek :frajer2:
Rozporuplne pocity. Vysledok je tragicky a slovan skoncil. Na strane druhej, slovan hral s velkym nasadenim dopredu a to sa nedali prehliadnut. ten zapas ma bavil. ono sa to stava a stalo sa, ten gol na uvod, to dokaze urcit smer zapasu a je velmi mozne ze aj urcil,greci hrali v prvom polcase velmi sebavedomo. je ale pravda ze tak ako hraqci slovana hrali hlavne v druhom polcase vynikajuco dopredu, dozadu to bolo tragicke. je to ciastocne prirodzene prehravas , chces vyrovnat. napriektomu si myslim ze tie diery v defenizve to bolo fakt zle. dokonca sa to mohlo skoncit aj vecsim debaklom. ista miera spokojnosti s nasadenim v druhom polcase sa neda upriet. keby sa to hralo este raz a slovan by svojimi chybami v obrane nepustal supera do sanci, vysledok mohol byt uplne iny , hlavne ak by dali vcas gol. samozrejme na keby sa nehra.
skoda skoda skoda... akurat som sa vratil zo zapasu.. no nič, treba sa poučiť, ako debil vravíš v tej obrane niečo vymyslieť a sustrediť sa na ten pohar UEFA, ci europsku ligu ci jak sa to vola teraz
ajaj ajax, no nič, super atraktivny, dufam že na odvetu pojdem s tym, že slovan ma velku šancu postupiť.. uvidime :yes:
nejako to chlapcom v Ajaxe nevyšlo... :doh:
niekde sa stala chyba :hmm: , hráča, ktorého chceli pokrývať a dávať si na neho najväčší pozor ich obdaril 4 krásnymi banánmi.
Poraziť súpera takého kalibru by som prial každému slovenskému klubu. Slovanu nie!
Bluesman píše:Poraziť súpera takého kalibru by som prial každému slovenskému klubu. Slovanu nie!
:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:
Ja ako k---t zo Senca, z vy--baného predmestia Bratislavy, ako mi Slovanista povedal sa prikláňam k tvojmu príspevku. Mne sa znechutili všetci fanúšikovia a vďaka ním aj celý tím. A je smutné, že nám znižujú futbalový koeficient.
super chalani, ste frajeri, ale pište si to v nejakych inych temach
Víkend šampiónov sme zvládli na výbornú :good: . Tento tím sa mi veľmi páči. Prednosť dostanú mladíci a tí čo sa naozaj snažia :good: . Kozák na odchode :clap: .
Teším sa na ligu.
199 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS