Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Užívateľské skupiny

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Mohli by ste dat viac uľivatelských skupí­n napr.Peto Budaj Fans,NBA Fans a iné . :cool:
Chester píše:Mohli by ste dat viac uÄľivatelskĂ˝ch skupí­n napr.Peto Budaj Fans,NBA Fans a inĂ© . :cool:
onedlho budĂş :wink:
arek píše:
Chester píše:Mohli by ste dat viac u?ivatelskĂ„,Ë»ch skupĂ„,­n napr.Peto Budaj Fans,NBA Fans a inĂ„,Ĺ . :cool:
onedlho budÄ,ĹĽ :wink:
v NBA by som bol prvy,NBA je proste :cool: :lol: :lol: :lol: :lol:

A ja druhĂ˝ :cool:

A ja som prvy v "Peto Budaj fans" :D :P :!:

Eman alebo open mohli by ste urobit uzivatelsku skupinu Real Madrid fans :D Pre mna,Kaja a Milosa :D Ak budete mat cas no :wink:

Chester píše:Eman alebo open mohli by ste urobit uzivatelsku skupinu Real Madrid fans :D Pre mna,Kaja a Milosa :D Ak budete mat cas no :wink:
napis nejaka pekny popis tej skupiny :wink:

OpenFire píše:
Chester píše:Eman alebo open mohli by ste urobit uzivatelsku skupinu Real Madrid fans :D Pre mna,Kaja a Milosa :D Ak budete mat cas no :wink:
napis nejaka pekny popis tej skupiny :wink:
Toto je skupina pre fans najslavnejsieho a najlepsieho klubu v dejinach futbalu,Realu Madrid :D
Staci ??

Chester píše:Toto je skupina pre fans najslavnejsieho a najlepsieho klubu v dejinach futbalu,Realu Madrid :D
Staci ??
:D no neviem ak to chcete takto tak hej :roll:

no hej,moze to byt aj tak :D :cool:
hlavne toto je dobre a pravdive
najslavnejsieho a najlepsieho klubu v dejinach futbalu,Realu Madrid

kajo píše:no hej,moze to byt aj tak :D :cool:
hlavne toto je dobre a pravdive
najslavnejsieho a najlepsieho klubu v dejinach futbalu,Realu Madrid
veru pravdive, najma to v dejinach
sucastnost patri inym klubom

Joe S. píše:
kajo píše:no hej,moze to byt aj tak :D :cool:
hlavne toto je dobre a pravdive
najslavnejsieho a najlepsieho klubu v dejinach futbalu,Realu Madrid
veru pravdive, najma to v dejinach
sucastnost patri inym klubom
MyslĂ­Ä… Juventusu? :D
___________
Evil Insinders

nie, ich nie :cry: :cry: ale taka Valencia, Barca, Arsenal, Lyon

Joe S. píše:nie, ich nie :cry: :cry: ale taka Valencia, Barca, Arsenal, Lyon
S tou Barcou súhlasím.Ale tie ostatné 3 kluby, sú rovnako silné, ak nie horąie, ako Real.A s Barcou, to budú po terająom posilnení kádra Realu vyrovnané zápasy, v ktorých vyhraje ten ą»astnejąí z nich.
___________
Evil Insiders

Open zaroven ale zaloz aj Real Antifans :cool: . Ja budem jeho prvym clenom. :lol:

eman22 píše:Open zaroven ale zaloz aj Real Antifans :cool: . Ja budem jeho prvym clenom. :lol:
a ja druhym :lol: :lol:

To potom rovno môľe Open zaloľi» ,Barcelona Antifans,Chelsea Antifans,Koą»ál Antifans ... A ja budem ich prvým členom. :lol:
A kto vie,koµko ďaµąích Antifans skupín,si eąte vymyslíme.A za chvíµu, budeme ma» viac Antifans skupín, ako členov v nich.Kaľdý z nás, bude ma» tú svoju :lol: :lol:

Čo keby ste si radąej dali zaloľi», Barcelona fans,Juventus fans,Detroit fans... :cool:
___________
Evil Insiders

janik píše:
eman22 píše:Open zaroven ale zaloz aj Real Antifans :cool: . Ja budem jeho prvym clenom. :lol:
a ja druhym :lol: :lol:
ja treti

Joe S. píše:
janik píše:
eman22 píše:Open zaroven ale zaloz aj Real Antifans :cool: . Ja budem jeho prvym clenom. :lol:
a ja druhym :lol: :lol:
ja treti
A já nebudu čtvrtý. :D

eman22 píše:Open zaroven ale zaloz aj Real Antifans :cool: . Ja budem jeho prvym clenom. :lol:
:butt:
typicke anti-madridske komplexy.ale tak je to dobre,keby nemali tolko neprajnikov,tak by neboli asi taki dobri.proste Real je naj :cool:
a pozeram,ze sme kupili aj Diarru 8)
inak Barca vcera,nic moc :hmm: :biglol:

kajo píše:
eman22 píše:Open zaroven ale zaloz aj Real Antifans :cool: . Ja budem jeho prvym clenom. :lol:
:butt:
typicke anti-madridske komplexy.ale tak je to dobre,keby nemali tolko neprajnikov,tak by neboli asi taki dobri.proste Real je naj :cool:
a pozeram,ze sme kupili aj Diarru 8)
inak Barca vcera,nic moc :hmm: :biglol:
Ano Kajo pekne,pekne hral Diara,pozeral si proti Vilarealu minuly vikend ?
Sme mohli a MALI vyhrat :? :? Dobre sa ukazal utok Van Nistelroy-Cassano a aj Raul.Chvalim Fabio Capelo,no Ronaldo si nejak nezahral.A aj Beckham zahral dobre :cool:

sice to patri do inej teny,ale co uz:ronaldo nehral,lebo je po operacii,a zapas som nepozeral,kedze nemam sport1.ty si to kde pozeral?asi si kupim digi tv,len koli tomu programu,lebo davaju vela zapasov z PD.

kajo píše:sice to patri do inej teny,ale co uz:ronaldo nehral,lebo je po operacii,a zapas som nepozeral,kedze nemam sport1.ty si to kde pozeral?asi si kupim digi tv,len koli tomu programu,lebo davaju vela zapasov z PD.
Nam to dali na kablovku vyhodili DSF a dali Sport 1,tak mam vedla seba Galaxiu,Sport 1 a Eurosport :cool:

:backtotopic: :backtotopic: :backtotopic:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS