Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Redizajn HF 2018

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ahoj,

pred touto sezonou prejde HokejForum na novy, modernejsi dizajn. Blizsie sa k nemu este vyjadrim neskor.

Prejst na novy dizajn nebude tak jednoduche, pretoze je potrebne upgradovat i verziu nasho phpBB systemu. Preto ocakavajte prosim vypadok HF. Chystam sa to robit v stredu po praci, takze od cca 18.00 uz HF nepojde az dovtedy, kym to nedokoncim. Co bude snad este ten vecer (pripadne noc).

Diky za pochopenie a drzte palce, aby to vyslo a posunuli sme HF opat niekam dalej. :yahoo:
:good:

deadline mas do... kedy mame ten yahoo draft? :nervozny:
:yahoo:
petrik píše::good:

deadline mas do... kedy mame ten yahoo draft? :nervozny:
v nedeľu :nervozny:
Joe S. píše:
petrik píše::good:

deadline mas do... kedy mame ten yahoo draft? :nervozny:
v nedeľu :nervozny:
My už ve čtvrtek.. :wf:
AndyF píše:
Joe S. píše:
petrik píše::good:

deadline mas do... kedy mame ten yahoo draft? :nervozny:
v nedeľu :nervozny:
My už ve čtvrtek.. :wf:
a potrebujete k tomu funkcne HF?
arek píše:
AndyF píše: My už ve čtvrtek.. :wf:
a potrebujete k tomu funkcne HF?
Těžko říct..
ako môžete vidieť, tak prechod sa podaril.

V rýchlosti pár poznámok, postupne doplním viac info, ak to budem považovať za potrebné:

1/ starý štýl/dizajn je vypnutý a nebudem ho už podporovať. Nevidím v tom zmysel a ani na to niet čas. Takže všetci si musíte zvyknúť na nový dizajn.
2/ mnoho vecí tu ešte chýba, je nedokončených alebo chybných. Potreboval som to však spustiť ešte pred sezónou, kým sa nehrajú zápasy a je tu pomerne nízka návštevnosť (ktorá sa s príchodom sezóny samozrejme zvýši). Maličkosti doladíme za behu.
3/ všetky chyby, čo objavíte, mi kľudne hláste do tohto topicu alebo súkromnej správy
4/ primárnym jazykom HF sa stala čeština (máme z česka viac návštev). Časom doprekladám snáď všetko. Slovenčinu doplním vo štvrtok alebo pozdejšie.
5/ bohužiaľ sa nám v dôsledku tejto zmeny rozbil web KTL. S tým budem musieť niečo takisto urobiť.

K samotnému dizajnu:

a/ ak máte full HF, tak sa vám vľavo budú striedať cca každé tri hodiny obrázky víťazov SC (to je to, čo sme predtým mali v hlavičke a chceli sme to na HF ponechať). Príležitostne tento priestor možno využijeme aj inak. Ak nemáte full HD, tak možno niečo doriešim pozdejšie.
b/ web je responzívny, tzn že funguje i na mobiloch/tabletoch v cca rovnakom dizajne ako na desktope. Už nebude potrebné prepínať na mobilný štýl ako doteraz a bude tam i chat.
c/ na pravej strane dostal miesto sidebar, kde chceme propagovať, čo sa bude dať. Zatiaľ moc funkčný nie je, bude sa dokončovať.
d/ obsah (v strede) je tým pádom užší ako doteraz, ale ono je to vlastne dobre a to kvôli lepšej čitateľnosti príspevkov. Ideálna dĺžka riadku má byť podľa typografických pravidiel max 75 znakov. Uvidíme, ako to bude fungovať.

Tak dúfam, že si na to zvykneme a bude sa vám to tu páčiť. :)
chcel som ti dat lajk, ale neviem ako :lol:
:thumbsup: pekné je to. Šikula jsi. :yahoo:
Po těch letech tady to bude chvíli trvat si na to zvyknout ale vypadá to fajně :klobuk:
Ještě pořád mi nepřeskakuje na nepřečtené posty v topiku. (když kliknu to logo vlevo vedle topiku)
Ocenil bych přímo odkaz active topics v okně mChatu (tady). Stejně jako na hlavní stránce..
Chválim :cool:
dnešný update:

1/ všetkým som nastavil jazyk češtinu. Nainštaloval som už i slovenčinu, takže Slováci si ju môžu nastaviť vo svojich nastaveniach
2/ na príspevky je už naviazaný reputačný systém, takže ich ide lajkovať (skórovať). Novinkou je, že ku skóre sa dá pridať aj koment. Uvidíme, ako to bude využívané, ak nebude, tak to zrušíme. Komponenta ešte určite nie je vo svojej finálnej verzii.

Pripomienky k hocičomu sú vítané.

AndyF: prosím otestovať vo viacerých prehliadačoch, prípadne zaslať gif/video tejto chybnej funkčnosti, ideálne aj so zobrazenou konzolou v Chrome (stlačíš F12 a tam kartu Console)
petrik píše:
čtv 20. zář 2018 06:26
chcel som ti dat lajk, ale neviem ako :lol:
však dávam LAJK :-D :-D
Velmi sa mi to zatial paci, Arek skvela praca :)
onedlho HF tiez mozno chvilu nepojde.
Chcem sa spýtať na jednu vec, či toto, čo vyskakuje, nie je nejaká chyba, aj rono to spomínal v chate, že mu to vyskakuje
Furt mi skáče upozornění, že si mám stáhnout nějaký upadte a když na to kliknu, tak "Not found" :-/.
co to.jpg
co to 2.jpg
A mně neběží mchat teď.
s chatom som nieco skusal a tie upozornenia vypinajte (hide message, resp i installed...), nic prosim nerobte (ukazuje sa to iba moderatorom a adminom). Skusim vyriesit, aby sa neukazovali uz nikdy.
tak tie vyskakovacie okna by sa vam uz nemali objavovat. Ak by sa objavili, zmazte si cache prehliadaca prosim, alebo pouzite tvrdy refresh (ctrl+f5).
To jsem vážně jedinej, co mu v zásadě vůbec nefunguje odkaz na nepřečtený příspěvek?
Když cvaknu na tu ikonu vlevo od topicu, tak to hodí na první stránku.
Dřív jsem alesponň mohl po skočení do topicu ( na první stránku) přes 'přejít na nepřečtené' skočit na nepřečtené, Teď už mě to hodí znovu na hlavní stránku.
Navíc pak už mizí i odkaz na poslední příspěvek..
Taky mi trochu chybí ten seznam lidí, co byli poslední hodinu v chatu. Počet lidí mě až tak nezajímá.
AndyF píše:
pát 28. zář 2018 11:53
Taky mi trochu chybí ten seznam lidí, co byli poslední hodinu v chatu. Počet lidí mě až tak nezajímá.
keď klikneš na ten počet lidi, tak ti otvori, kto presne je v chate :jn:
AndyF píše:
pát 28. zář 2018 11:53
To jsem vážně jedinej, co mu v zásadě vůbec nefunguje odkaz na nepřečtený příspěvek?
Když cvaknu na tu ikonu vlevo od topicu, tak to hodí na první stránku.
cvakat mas ale na inu ikonu, ta vlavo je len informacna. Vid obrazok

Nad chat som uz pridal odkaz na aktivne temy.
Inak na mobiloch, ak si cez prehliadac pridate HF na plochu, tak ho budete aj s peknou ikonkou (logo HF).

Přílohy

Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS