Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Redizajn HF 2018

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

další poznámka..

1. Obrázky už se nezmenšují, nebo alespoň méně než dřív, což je trochu nepříjemné.. (zvlášť u
těch mých otravných připomínek)

2. Když chci citovat, ale jen kus textu, dal se označit a pak se překopíroval jen označný (po cvaknutí na ikonu) Teď se překopíruje celý..
Mohol by mi niekto hodit sem link na chat?
Connor McDavid píše:
čtv 04. říj 2018 19:24
Mohol by mi niekto hodit sem link na chat?
http://www.hokejforum.com/domains/hokej ... .php/mchat
resp

Kód: Vybrat vše

http://www.hokejforum.com/domains/hokejforum.com/app.php/mchat
nefunguje ti? asi nejaka cache. Ta url chatu je vyskladana blbo, nie mojou chybou, ale divnym pristupom hostingu. Skusal som to s nimi riesit, ale na podpore moc schopnych ludi nemaju :roll:
Este sa na to niekedy pozriem.
Ahoj, arek, vdaka za odpoved. V tomto pripade bude chyba na mojej strane, mam starsi pocitac(prehliadac), ta stara verzia tam fungovala skvele, nova mu uz moc nesadla. Na mobile mi to funguje bez problemov.
Niektorí ste sa sťažovali na nemožnosť prihlásenia, hlavne z mobilov. Testoval som to a potvrdzujem.

Zatiaľ to skúste obísť tak, že zaškrtnete možnosť "prihlásiť ma automaticky pri každej návšteve", potom by vás to už malo prihlásiť. Prípadne cez inkognito okno.

Celé do spôsobuje šetrič dát v Chrome (takže na iných prehliadačoch na mobiloch sa tá chyba asi ani nevyskytuje), ktorý keď si vypnete, tak prihlasovanie bude fungovať úplne (to ale neodporúčam, pretože si ho tak vypnete pre každý web)

Celý problém by sa (asi) dal vyriešiť aj prechodom HF z http na https, čo máme v pláne. Snáď čoskoro.
od Cathy:

Mne to robí aj inkognito a v PC na mozille

Aj na exploreri mi to robí
Anty píše:
pát 05. říj 2018 08:45
od Cathy:

Mne to robí aj inkognito a v PC na mozille

Aj na exploreri mi to robí
Cathy je zrejme specialny pripad, ktory si zablokoval svoje konto a budem jej ho musiet odblokovat.
Nešlo by v té mobilní verzi přidat proklik na desktop verzi?
Heny píše:
pát 05. říj 2018 22:38
Nešlo by v té mobilní verzi přidat proklik na desktop verzi?
neviem ako ostatne prehliadace, ale mobilny chrome ma moznost "Web pre pocitace" v menu (ked rozkliknes tri bodky).
Priamo na fore ziadny proklik nemozem umiestnit, pretoze v podstate neexistuje nic ako mobilna a desktopova verzia. Je to len jedna verzia, ktora sa automaticky prisposobuje podla rozlisenia zariadenia, na ktorom bezi. Moda dvoch verzii webu je davno prec z dobrych dovodov.
Skor vysvetli, co ti na mobilnej verzii prekaza/chyba a skusime to doladit.

Inak HTTPS som uz spustil, sposobilo to par problemov, ktore sa snazim vychytat. Najvacsim problemom je asi nefungujuci chat :scare:
edit: chat by uz mal ist
arek píše:
sob 06. říj 2018 13:54
Skor vysvetli, co ti na mobilnej verzii prekaza/chyba a skusime to doladit.
Na hlavní stránce nevidím poslední příspěvky ani ta kolečka před názvem subfóra (jako jsou NHL - Týmy atd.), která se zabarví do oranžové barvy, máte-li něco nepřečtené.

Alespoň jedno bych uvítal. Místo např. počtu témat.
Heny píše:
ned 07. říj 2018 21:40
arek píše:
sob 06. říj 2018 13:54
Skor vysvetli, co ti na mobilnej verzii prekaza/chyba a skusime to doladit.
Na hlavní stránce nevidím poslední příspěvky ani ta kolečka před názvem subfóra (jako jsou NHL - Týmy atd.), která se zabarví do oranžové barvy, máte-li něco nepřečtené.

Alespoň jedno bych uvítal. Místo např. počtu témat.
dik. Na tom urcite nieco zmenim :)
+ bych také ještě přidal soukromé zprávy vedle zvonku s upozorněním. Na tu hlavní stranu.
Dnes som nainštaloval nové funkčnosti rýchlej odpovede. Niektoré z nich sme mali už na predošlej verzii fóra, ale niektoré sú úplne nové.
  • V rýchlej odpovedi sa už dajú pridávať BBkódy i smajlíky. Pridávam i screenshoty.
Obrázek
  • Novinkou je, že formulár rýchlej odpovede sa vám zobrazí v popupe už pri prechádzaní topicu, nemusíte kvôli tomu zoscrollovať až dole. Počas odpovedania tak môžete scrollovať naprieč topicom, vidieť príspevky, na ktoré reagujete a odoslať príspevok z ľubovoľného miesta v topicu
Obrázek
  • Príspevok sa odosiela AJAXovo, tzn. bez znovunačítania celej stránky
  • Môžete citovať ľubovoľnú časť príspevku, nielen celý. Urobíte to tak, že si označíte časť textu, na ktorú chcete reagovať, a tlačítkom, ktoré sa vám následne zobrazí, vložíte citáciu do formulára rýchlej odpovede. Môžete takto citovať viac častí textu (i príspevkov)
Obrázek
  • Novinkou je aj to, že vo svojom príspevku môžete spomenúť konkrétneho užívateľa a jemu na to dôjde notifikácia (upozornenie, na hornej lište vpravo vedľa súkromných správ). Robí sa to tak, že v topicu kliknete na meno užívateľa a v otvorenom dropdown menu zvolíte prvú možnosť. Do príspevku rýchlej odpovede to vloží bbkod [ ref ], ktorý zabezpečí to označenie a notifikáciu.
Obrázek

Preklady ešte nemám úplne hotové, slovenčina ešte nie je vôbec a čeština iba čiastočne.
Heny píše:
ned 07. říj 2018 21:40
Na hlavní stránce nevidím poslední příspěvky ani ta kolečka před názvem subfóra (jako jsou NHL - Týmy atd.), která se zabarví do oranžové barvy, máte-li něco nepřečtené.

Alespoň jedno bych uvítal. Místo např. počtu témat.
na mobilných zariadeniach je už možné vidieť na hlavnej stránke oranžové ikonky neprečítaných fór a odkaz na posledný príspevok. Díky Heny za popis.
Je možné, že bude potrebné si premazať medzipamäť stránky HF v prehliadači, aby sa zmena prejavila (týka sa hlavne tých oranžových ikoniek). Ale to chcem tiež dobudúcna upraviť, aby sa zmeny prejavovali u každého automaticky, bez potreby mazania medzipamäte.

Obrázek

Každé ďalšie pripomienky sú vítané. :klobuk:
Žlté tlačidlo "Aktivní témata" som umiestnil globálne na všetky stránky.
Pod zoznam fór na hlavnej stránke som umiestnil panel "Kanadské bodovanie". Je to zoznam 10 používateľov s najvyšším skóre (reputáciou).

Zároveň som zrušil možnosť pridávania komentárov ku skóre, väčšinou to nebolo využívané. Takže skóre už ide pridávať na jedno kliknutie. Ak by ste to chceli navrátiť, tak vyvolajte nejaké verejne hlasovanie prosím.

Zrušenie skóre na príspevku, kde ste ho pridali, momentálne bohužiaľ nefunguje. Je tam bug, ktorý možno ani nepôjde opraviť kvôli setupu na našom hostingu :hroza: Takže s pridávaním skóre opatrne :sarcasm:
Změnil jsem časové pásmo a nastavil, aby mi vždy ukazovalo v chatu hodinu datum, místo před 10 min..
Od té doby nemůžu postovat a píše mi

No route found for "POST /mchat": Method Not Allowed (Allow: GET, HEAD)
AndyF: už by to malo fungovať, skús. Dík za echo, dávam ti bod.

Popritom som upravil chat pre mobilné zariadenia, aby bol lepšie použiteľný. Jeho vzhľad môžete vidieť aj v prílohe. Tí, čo ho používate na mobile, mi môžete napísať nejakú spätnú väzbu.

Nezabudnite, že si chat môžete nastaviť podľa seba vo svojich nastaveniach (taktiež v prílohe).

Přílohy

robil som aj par dalsich zmien, takze ak mate neobvykle velke nadpisy for, tak pouzite ctrl+F5 prosim.
často dostávám "request timeout", když chci něco odeslat do fóra i chatu. Jde s tím něco dělat?
Rethon píše:
pon 17. pro 2018 19:11
často dostávám "request timeout", když chci něco odeslat do fóra i chatu. Jde s tím něco dělat?
mrknem na to. Občas to robí aj mne.
neviem, čím to je, ale nejde mi odoslať príspevky do chatu (skúšal som aj doma na tablete a aj v robote z PC a nič :neviem: )
Joe S. píše:
pon 28. led 2019 08:52
neviem, čím to je, ale nejde mi odoslať príspevky do chatu (skúšal som aj doma na tablete a aj v robote z PC a nič )
dik. Vcera som updatoval verziu fora, zrejme to nieco rozbilo. Mrknem na to vecer.
Chat je opäť funkčný + archív chatu by mal byť odteraz funkčný aj na mobiloch (doteraz nebol).
Ešte tu bol problém aj pri odosielaní rýchlych odpovedí. Príspevok sa odoslal, ale popup okno odosielania sa nevypol. To som opravil taktiež.

Pre istotu si web zrefreshujte pomocou Ctrl+F5.

Ospravedlňujem sa za tie výpadky.
Do chatu som pridal možnosť Infinit scrollu, to znamená, že keď pri scrollovaní prídete na spodok všetkých správ, tak sa vám načítajú ďalšie správy a vy tak nemusíte zájsť do archívu, aby ste si prečítali staršie správy. Verím, že pri TDL prenose to bude nápomocné :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES