Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Divizne alebo Timove (hlasovanie opat funkcne)

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ako vstupit do novej sezony?

ponechat divizie (sucasny stav)
37%
11
vratit timove topicy (navrh TF)
63%
19

to mas nejak zle cepi, Oilers maju uz len 27 :sarcasm:
omg..sry viac k tomu nemam co dodat. radsej
timove topicy su spat :tada:
omg a vsetky oznacene ako neprecitane :scare:
Aj keď to nejak viditeľne neoddelíš na divízie, aspoň ich poskladaj podľa divízií. Ak to zostane takto (čo nie je moja hybridná verzia), bohaté tímy budú stále hore a na tie spodné sa znova nikto nepozrie. Toto aspoň donúti fanúšikov pozrieť sa hoc len letmo aj na ostatné topiky.

Neviem či niektorí budú mať problém s tým, že musia scrollovať dole, ale moja najnovšia štúdia :giggle: ukázala, že sú to dva pohyby prostredníkom. :giggle:

Btw. ešte stále by som ťa povzbudil nájsť riešenie na "ignore topikov (haxball, fantasy". Díky :jn:
kajo píše:omg a vsetky oznacene ako neprecitane :scare:
tak ich odznač :nono2:
uz som to hladal ale ziadne vylepsenie na ignore topicov zrejme neexistuje.

Imo je najlepsie zoradenie podla najnovsieho prispevku. Ved neaktivne temy si ani nezasluzia byt hore. Aj ked bude topic Nashvillu uplne prvy, pokym v nom nebudu pribudat prispevky, tak aj tak sa do nho nikto nepozrie.

Co sa tyka technickeho riesenia, na to aby to bolo podla divizii, by sme tie topicy museli vytvorit nanovo. Ale dalo by sa to zoradit hned teraz abecedne.
Abecedne :hmm: To je taký EA NHL štýl, ale mne by to nevadilo. :neviem:

Čo sa týka neaktívnych tém... nuž ale keď sa ani na LOGO nikto nikdy nepozrie, nikto tam nikdy neprispeje. Neviem no, veď tomuto sme chceli pomôcť. Ja netvrdím, že by to malo veľký význam, ale nejaký význam by to podľa mňa malo. A nikomu to neublíži. To si nemyslím.
Getzo5 píše:Aj keď to nejak viditeľne neoddelíš na divízie, aspoň ich poskladaj podľa divízií. Ak to zostane takto (čo nie je moja hybridná verzia), bohaté tímy budú stále hore a na tie spodné sa znova nikto nepozrie. Toto aspoň donúti fanúšikov pozrieť sa hoc len letmo aj na ostatné topiky.
Možná mně něco uniká, ale proč by měl být kdokoliv motivovaný či "nucený" dívat se na neaktivní témata? Jestli tam nikdo nic nenapsal x měsíců, tak tam přeci ani není co číst. A když někdo bude chtít něco napsat do tématu Preds, který bude až dole, tak si ho najde, bude předpokládat, že tam někde bude, i když ho neuvidí mezi horními 10ti.

Nebo jde ještě o něco jiného?
Ten pohľad by snáď nebolel. Neviem, proste mi to tak príde prehľadnejšie a logickejšie.

Zober si to z tohto pohľadu. CatsFan napíše jeden nový príspevok kým Flyers, Devils, Bolts, Bruins a Canadiens tiež. Už je jeho príspevok šiesty v poradí. Klikneš naň, keď sa budeš nudiť (inak by k tomu asi veľká motivácia nebola :sarcasm:), alebo uprednostníš tie hore?
Lze to řešit i jinak, velký úkol pro Areka! Co takhle využít toho, že snad téměř všichni používají širokoúhlé monitory, je tedy potřeba změnit design stránek, rozdělit stránku na 4 divizní políčka a bude vidět najedou všech 30 týmových threadů. Tak do toho, využije se prostor a nebude se muset řešit barva pozadí po stranách. :king:
Původně jsem Vám do toho, jakožto "čtenář", vůbec nechtěl kecat, nýbrž musím říct, že mne celkem mrzí výsledek onoho hlasování. Ty divizní topicy nebyli, dle mého soudu, zase tak špatný nápad - minimálně za tu zkoušku to stálo. Věštecká koule nefunguje. Pro mne by to byla příjemná změna.

Následující řádky zde asi nepatří, ale budiž. Nová vizuální stránka je fajn. Optimalizace detailů je plus. Za mě jsem si jen všiml nepodbarvování pozadí těch "puků" (spíše mi to připomíná misku pro psa - viz obr.), když je vně vykřičník a vybarvuje to právě jej - postaru (např. u tohoto tématu). Při kliknutí na něčí profil, zmizí z hlavičky logo HF, ale možná to tak má být u obou případů + by nebylo zlé ztmavit tmavší podbarvení při seznamu jednotlivých topiců (tam kde jsou ty misky), ale to už melu :censored: ...

Obrázek
vdaka heny za pripomienky. Tie profily su uz opravene.

edit: aj ten puk s vykricnikom
ja hlasuji pro obnovu chatu... je devět vecer a jsou tu online jen 4 useri. Proč? Protože toto nive HF nemá chat frcam
ale prispevkov vo forach je viac
:tired:

podstatou nie ja mat non/stop na fore 156 uzivatelov, je to forum, ktore zije svojimi prispevkami, ci sem pribudnu v minutovych, hodinovych, ci dnovych intervaloch a ano, som presvedceny o tom, ze zrusenie chatu bude na prospech celeho hokejoveho fora (vid skorpiho dotaz a ako spominal arek, chat sme nezakopali na vecne veky, pri nejakej tej prilezitosti ho na par hodin prebudime k zivotu)

chat temu, ktora sem mimochodom nepatri uzamykame, tak ako aj cely topic, kedze sme sa rozhodli pre jednotne timove topicy
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS