Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nove HF - spätna vazba

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Páči sa Vám nový dizajn?

Áno
60%
18
Nie
40%
12

Joe

Ad.1,2 spamy, toto sme tiez riesili, aka hranica tolerantnosti by to bola, na jednej strane by clovek rad preniesol hokejove debaty do tych topicov, na strane druhej nema zmysel tam pista :goooooooooool" a pod.
no takisto nema zmysel drzat pri zivote tak divizne topicy, ako aj timove (len jedno z nich) + k tomu este aj vseobecna diskusia.....

Ad3. by sa dalo poriesit

Ad4, casovo nestresujeme, stale mame uhorkovu sezonu a stale je dostatok casu na to, ako to doladit a ako si na to vsetko zvyknut; bolo nam jasne, ze sa stretneme so slusnou zbierkou negativnych hlasov, zozbierame ich na kôpku a poriesime to tak, aby bola drviva väcsina userov spokojna
nemôzes nam vycitat to, ze iste veci neboli dotiahnute do konca? ked sme dali echo, aby nam useri boli v tejto veci napomocni, vela napomoci sme sa nedockali, preto sme to väcsinou museli riesit za zatvorenymi dverami a bolo jasne, ze odpoved co a ako daju az samotni useri, ked ten vysledny efekt zbadaju

ved o tom je predsa diskusia v tejto teme
cepi » Ned Sep 01, 2013 11:16 pm píše: nemôzes nam vycitat to, ze iste veci neboli dotiahnute do konca? ked sme dali echo, aby nam useri boli v tejto veci napomocni, vela napomoci sme sa nedockali, preto sme to väcsinou museli riesit za zatvorenymi dverami a bolo jasne, ze odpoved co a ako daju az samotni useri, ked ten vysledny efekt zbadaju
Ide o to, že nikto ani pri najlepšej možnej vôli nepredpokladal, ako to bude vyzerať, čo kde ako bude (napr. aj tie divízne topicy, keď sa to dávno rozoberalo, som nemyslel, že padnú klasické aktívne tímové)
Teraz som si prehodil starý vzhľad, predsa len sila zvyku a narazil som na jednu vec, ktorá neviem či patrí sem, alebo do chýb, "lajkovačky" na starom vzhľade nefungujú, keď chcem dačo olajkovať, tak ma automaticky hodí na úvodnú stránku fóra. Tak reku, že či daná funkcia je len pre nový vzhľad, alebo takéto prekliknutie je chyba
rozumiem
ale naozaj nema vyznam a zmysel drzat pri zivote - divizie - timove topicy - + vseobecnu diskusiu (t.j.NHL-ostatne) takze bud si zvolime tie divizie alebo zostaneme pri klasickych timovych topicoch

co sa tyka "stareho" vzhladu, resp. funkcii v nom
HokejFórum píše:Komu sa novy styl nepaci ( :sok: ), mame pre neho zalozne riesenie. Kludne si moze v nastaveniach zvolit stary styl :yes: V nom vsak este nefunguje vsetky nove funkcie, budu pridane dodatocne.
zrejme sa to bude tykat aj toho, ale na to by vedel dat odpoved skôr arek, chudak ten teraz nevie kam skôr skocit :D
a kto povedal, ze HF pojde odznova, od nuly? Tak to rovno aj premazeme, uzivatelov, nie? :dudo:

Ja sa na divizne topicy tesim. Podpori to rivalitu fanusikov v ramci nej. Ked vam nevadili spolocne PO topicy, nechapem preco musia vadit spolocne divizne. Ked ma niekto vylozenu potrebu rozpravat sa iba s ludmi zo svojho timu, moze si kazdy den vo fore Vseobecne zakladat topicy ked aj o kazdej tretine zapasu a tam diskutovat.

Zas tak vela nedorobeneho tu nie je. A to ze spolu s vami dotiahneme farebnost atd je skor vyhoda, nie? Ci radsej by si bol, keby sme urobili tuto zmenu o mesiac neskor tesne pred zaciatkom NHL a vsetko by sa dotahovalo vtedy? A ked aj je nedotiahnute. Zmenit dizajn stranky je kua vela roboty a venovali sme tomu vela casu. Okrem toho mame aj pracu, osobne zivoty a zaluby (ja popritom riesim aj KTL), takze je ospravedlnitelne, ze sme nestihli vsetko.

Lajkovacky v subsilveri nefunguju, lebo je tam nieco zle a nemal som cas riesit to.
arek » Ned Sep 01, 2013 11:34 pm píše:a kto povedal, ze HF pojde odznova, od nuly?
vy sami to prezentujete ako nové, a keď nové, tak nové. Lebo takto je to potom na štýl slovenských obchodníkov, že zhnité mäso prebalíme do iného obalu a vydávame to za nové a čerstvé.

Tak sa rozhodnite, ako to máte :box:
Na vseobecnou zadost, jednoho pana, ktery tu mozna ani neni, moje poznatky k novemu foru.

Osobne si myslim, ze vsechno je sila zvyku a do pripominek se projektuje casto i neco jineho.
Tak ci onak forum stoji a pada predevsim na tom kdo tu pise a co tu pise. Ne jestli je pozadi tmavomodry, nebo svetlemodry.
Co se tyce hlavniho nedesignoveho tematu (protoze vsechno ostatni jsou prkotiny): Pokus o slouceni divizi principielne neodsuzuju, i kdyz ja bych to nedelal. Neverim, ze to bude mit pozitivni vliv na nove cleny.
Kdyz uz, nechal bych jak divizni, tak tymove topiky.
Co se tyce ostatniho, ja se vzdycky prizpusobim.. Az vy najezdite tolik for, co ja uz odcouval :king:
Getzo5 píše:Tak je jasné, že je to buď Finch alebo dunim... Už vieme odkiaľ fúka.
mimo temy,ale odkial a preco do tejto diskusie vobec privialo moj nick? :neviem:
Getzo5 píše:Tak je jasné, že je to buď Finch alebo dunim... :giggle: Už vieme odkiaľ fúka. :buchac:
Ešte je tu kajo nie? :hmm:

Ale áno, nápad sa zrodil v mojej hlave. Cepi za mnou raz prišiel s tým, či nemám nejaký nápad na oživenie fóra tak som mu ho dal. Bolo to 30 týmov = 30 topicov. Možno je to zapríčinené iba tým, že ja som moc hnilý aby som sa preklikával zvlášť do každého topicu a pritom by som sa skutočne rád dozvedel aj info od ďalších mužstiev. Je tu asi 5 silných topicov kde je stále niečo nové, potom je tu pár topicov, kde to má tak jedného dvoch fandov a funguje to tam ako blogy a miestnych blogerov to prestáva baviť, lebo na to čo píše nie je odozva a nebaví ho to baviť sa sám so sebou. Jak by to bolo v jednom tak už si to niekto prečíta keď to tam má, môže ho to zaujať a reagovať. Ďalej po vzájomných zápasoch to bude akčnejšie, nepôjde robiť súkromné onanie na vlastnom území ale bude hneď prestrelka, na niečo takéto sa teším. Jak som písal, nie sme Hfboards so stovkami userov aby bolo možné živiť všetky topicy tak sa na to musí isť inak. Aký ma zmysel aby sme už tak malý počet užívateľov rozdelili do x ďalších skupín, ktoré sa separujú? Jak cathy píše, že nechať pár silných topicov.....a prečo separovať slabých od silných? To sa elita osamostatní a zvyšok už úplne ľahne popolom. Tento príspevok už píšem dve hodiny lebo som v práci a furt niekto telefonuje a odtrháva ma od myšlienky, takže ďalšie obhajovanie zatiaľ ukončujem a uvidím, čo ma napadne potom.

Ale ďalšia vec. Na ľuďoch ma extrémne vytáča jedna vec. Ľudia majú tendenciu si na niečo navyknúť a potom kategoricky odmietať akýkoľvek pokus o zmenu alebo inováciu. A čo takto dať tomu aspoň trochu šancu a neriešiť pi*oviny ako farbu alebo že citácia je hore a nie dole? Nemôže byť všetko na vlas rovnaké a vadí to len preto, že ste boli roky zvyknutí na jedno a teraz to chce pár dni na preorientovanie, ja nevidím problém tomu dať šancu. Keby sme boli časom stále viacerí nespokojní tak to červení prerobia. To isté platí o divíznych topicoch, nevidim problém to mesiac dva skúsiť a jak to bude na prd tak to vrátiť. Sám dopredu nemôžem vedieť aký to bude mať dopad ale keď sa neskúsi.... Vymyslite vlastný model toho jak zatraktívniť topicy. Ale model ktorý bol doteraz, no tomu som moc nedával šancu na úspech. Jak mi písala cathy na icq, kukne topic ruins, sem tam mtl a tým to končí. A to je presne to čo je špatne a preto treba tých topicov menej aby to nebolo také otravné všetky prezerať. Vadí vam maro alebo martin? Tak si ich do prdele dajte do ignoru jak ja rok a pol dozadu a máte kľud.

ps: cepi na tvoju nocnu pm nejde odpovedat, vraj neexistujes
Finch182 » pon zář 02, 2013 10:57 am píše: Jak mi písala cathy na icq, kukne topic ruins, sem tam mtl a tým to končí. A to je presne to čo je špatne a preto treba tých topicov menej aby to nebolo také otravné všetky prezerať. Vadí vam maro alebo martin? Tak si ich do prdele dajte do ignoru jak ja rok a pol dozadu a máte kľud.
Proč by mělo být špatné, že se podívám jen na několik týmových topiců? Na ty ostatní se nedívám ne kvůli tomu, že jsem línej na to kliknout, ale proto, že mě nezajímaj.
Můžu dát hned příklad s naší divizí. Pro mě jsou Devils absolutně nezajímavej tým (nudná organizace, nudná hra, nudní hráči). Jediné co mě u nich zajímá, je tak akorát, kdy skončí Eliáš, protože nás tenhle pacholek porazí vždycky sám. Jinak mně je ten tým absolutně u prd... No a zrovna tady na foru mají jedny z nejčastěji přispívajících fanoušků. Takže já, až si budu chtít přečíst nebo s někým od nás něco napsat o Flyers, tak budu proklikávat tři stránky diskuse o Devils + ještě nějakou onanií nad Crosbym, abych tam našel nějakej příspěvek o Flyers a mohl odpovědět třeba jen na jednu větu.
Ale možná je to od cepiho s arekem tajný plán z vyšovaní počtu stránek, protože to tu bude samá citace a citace citace a citace citace citace a citace citace citace citace a ......
A ignore mám na trotly mara s martinem a ne abych si tam dával všechny uživatele, jejichž týmy mě nezajímaj.
dunim píše:
Getzo5 píše:Tak je jasné, že je to buď Finch alebo dunim... Už vieme odkiaľ fúka.
mimo temy,ale odkial a preco do tejto diskusie vobec privialo moj nick? :neviem:
Arek citoval z jednej PM, že kto vymyslel nápad s divíznymi topicmi a boli spomenutí Flyers a Devils v slovenčine. :frajer2:
ok ja som sa len spytal..pretoze cepi napisal jasne ze napad je od fanusika flyers, preto nechapem z akeho dovodu som spomenuty v tvojom prispevku... aj ked keith primeau :oops:
a aj nieco k teme.nove hf nehodnotim, je to vec zvyku, teraz som strateny, o mesiac predpokladam ze ani nebudem vediet, ze sa mi teraz zdalo volaco neprehladne..
Getzo5 píše:
dunim píše:
Getzo5 píše:Tak je jasné, že je to buď Finch alebo dunim... Už vieme odkiaľ fúka.
mimo temy,ale odkial a preco do tejto diskusie vobec privialo moj nick? :neviem:
Arek citoval z jednej PM, že kto vymyslel nápad s divíznymi topicmi a boli spomenutí Flyers a Devils v slovenčine. :frajer2:
ja? coze? :rofl:
Za mě :good:

Rozdělení do divizní topiců je OK, doufám, že to přinese oživení a trochu víc diskuze. Nevím, jestli mi bude chybět týmový topic, už mě to blogování a samomluva docela unavovalo a nejspíš bych v tom letos už ani nepokračoval. Druhá věc je, jak bude fungovat 7-8 týmů dohromady v jednom threadu, může z toho být taky pořádný guláš.

To ale ukáže čas a určitě se najdou i způsoby, jak to případně spravit.

Teď mě napadá jedna věc, do předmětu postu by měla být možnost přidávat logo týmu (tahle možnost ve starém foru byla, ne?), pokud někdo bude psát nějakou aktualitu k určitému týmu a nebude citovat jiný příspěvek, aspoň by na první pohled bylo vidět, čeho se to týká. Mám trochu obavy, že by jinak byla tendence číst či přeskakovat příspěvky podle avatarů, kdy hodně uživatelů použivá týmové, a ne každý post se může zrovna týkat jeho domácího týmu :neviem:

Ale jinak pochvala za dobrou práci :!:
Práca, ktorú ste si s tým dali je viditeľná - :klobuk: Je vidieť, že ste to chceli posunúť niekam ďalej, urobiť to atraktívnejšie a pod.
Ja za seba ale musím ešte raz zdôrazniť, že spojiť topiky do divíznych nie je dobrý nápad. Čas ukáže či sa mýlim alebo nie. No mám za to, že ak už mám možnosť výberu, kde sa pozriem - kliknem, tak to je najlepšie riešenie. Že bolo viacero tímových topikov skoro mrtvych..? No a čo..? Mne to vôbec neprekážalo. O tíme s ktorým hrali naši som si to aktuálne našiel aj na webe. Ak som mal chuť pozrieť do diania v inom tímovom topiku, tak som si vybral a toto meniť nebolo potrebné. Je to jednoducho možnosť voľby, ktorú ste automaticky zrušili a to je škoda.

Na záver len dodám, že ak bude možnosť to ešte prehodnotiť a vrátiť tímové topiky, tak ako boli - tak sa prikláňam k tejto možnosti. :yes:
Ja cepiho príspevky zásadne nečítam, len mi do očí udreli Flyers a Devils. :jn:

Vidíš arek, aké je to neprehľadné? :D A to sme ešte len začali. :sarcasm:
ten celkovy dizajn to je to najmenej, na ten si clovek skôr ci neskôr zvykne a pripadny novy user pride rovno do noveho satu, takze tu zmenu dizajnu riesit nebude
mne tiez isty cas trvalo, kym som sa do toho dostal, najmä prvotne navrhy boli zaujimave :D som spomenul to kancelarske forum, mali sme tam aj taku hlavickovu kartoteku, ako sme si ju pomenovali a ked si to dam v ramci porovnania pred a teraz, rozdiel ako cierna a biela

tak v ramci detailov - o majaku sa este hlasuje, ale vyzera to tak, ze to hodime do klasickej podoby

farba pozadia - skusime to nahodit aj do tej tmavsej podoby

na toto zrejme poukazoval Getzo (ale kedze ten moje prispevky zasadne necita, asi nebude vediet o com je rec:D)

Obrázek

v tych zaciatkoch sme to mali este svetlejsie, za seba, mne sa to nepozdavalo, dost to splyvalo, preto sme to hodili do tmavsich ramikov, ale nevidim problem, aby sme to nemohli este o nieco viac stmavit

ale ako som spominal, to su detaily, ktore sa daju bez problemov doladit, podstatnejsie tak pre nas, ako aj pre vas, su tie Divizie

ono v podstate ma kazdy v niecom pravdu :neviem:

ak to môzem oznacit ako "finchnavrh":) ten vystihol presne to, co by sme tym chceli dosiahnut a spomenul to aj Sidney.....ja môzem byt s BOS stavom vcelku spokojny, ale Sidneyho som v podstate obdivoval za to, ake prispevky dokazal vykuzlit aj napriek tomu, ze bol v tej teme doslova zasity.....a ruku na srdce, kolki z vas citavali jeho posty pravidelne....no mna by to iste nebavilo, pisat si sam pre seba, staci ak si spomeniem na revov buf blog, takze useri, ktorym sa tento divizny system nepozdava, by sa mali zamysliet aj nad tym
a nechavat timove topicy, kde to zije, je blbost, je to take polovicne; urcite nie

v tych diviznyh temach by mohla ozit taka ta zapasova, ci pozapasova rivalita, ako tomu vyba pocas PO-topicov, nemusel by som hladat prispevky z jedneho zapasu, ci jednej situacie v 3 topicoch, ale bolo by to vsetko pokope....kto by chcel, si to len precital, kto by chcel reagovat by reagoval, kto nie, tak neriesi a riesi si svoju diviziu

druha stranka mince, ktoru tiez nacrtol Sidney a z ktorej hrozi zrejme najväcsi bordel
Druhá věc je, jak bude fungovat 7-8 týmů dohromady v jednom threadu, může z toho být taky pořádný guláš.

vezmime si priklad napr. z Metropolitnej divizie
v jeden den sa medzi sebou stretnu timy ako PHI-PIT, NJD-CBL, ci WAS-NYR, kde je fanusikovska zakladna vcelku slusna a v tej jednej divizii, v tych samotnych postoch bude chciet kazdy k svojmu zapasu nieco povedat + do toho pridaju posty aj nezainteresovani useri a prispevkova calamada je na svete

btw, Sidney, asi si mal na mysli presne to, co som spomenul aj arekovi - ak niekto bude davat info o svojom time t.j. klasicky post, tak klikne na ikonku svojho timu (ktora vo vybere bola) a tak sa bude vediet, ze ide o info z vlastnej klubovej kuchyne
len to je tak, zopar userov by o tomto vedelo, ostatni by mali na haku este klikat nieco navyse a o pripadnych novych useroch ani nevraviac; vyspekulovat ale nieco na ten spôsob by nemuselo byt vôbec zle

dalsi priklad uviedol dejf, preco fanusikovia svojho timu, ktorych iny tim nezaujima, by mali byt svojim spôsobom "nutenii" co i len nahliadnut do postov, ktore ich nezaujimaju

kedze ani ja nemam nasprtane, ktore timy spadaju pod ktoru diviziu a arekov uvodny post, kde su jednotl.timy aj so svojimi logami, pôjde vdaka pribudajucim prispevkom do zabudnutia, je dôlezite, aby to bolo jasne viditelne, takze popracujeme na tom, aby sa aspon timove skratky objavili za nazvami jednotl. divizii

Obrázek

Obrázek

podtrhnute, podciarknute, v tomto divizno_topicovom pripade, potrebujeme od vas tu spätnu väzbu, od ktorehokolvek usera, fanusika
ak nad tym len mavneme rukou, nam je to uz jedno co o ako, nemame najmensie tusenie ktorym smerom sa mame nasledne uberat

:arrow: v sekcii Novinky som nahodil zopar pomocnych sreenov, niektore su uz zname zo stareho fora, ale tak ramci pripadnejo ozivenia preco nie :arrow: http://www.hokejforum.com/post352363.html#p352363" onclick="window.open(this.href);return false;
Chýba mi tam slovíčko *celé*. :angel: :D Napr. sidneyho blog som pravidelne čítaval a celý. :bee:

// no jedna vec je citavat, druha vec je reagovat....byt sam vojakom v poli nedobre,; sam to spomenul a kazdemu musi byt jasne, ako to myslel; c.
cepi » Pon Sep 02, 2013 3:45 pm píše:
ale ako som spominal, to su detaily, ktore sa daju bez problemov doladit, podstatnejsie tak pre nas, ako aj pre vas, su tie Divizie

ono v podstate ma kazdy v niecom pravdu :neviem:

ak to môzem oznacit ako "finchnavrh":) ten vystihol presne to, co by sme tym chceli dosiahnut a spomenul to aj Sidney.....ja môzem byt s BOS stavom vcelku spokojny, ale Sidneyho som v podstate obdivoval za to, ake prispevky dokazal vykuzlit aj napriek tomu, ze bol v tej teme doslova zasity.....a ruku na srdce, kolki z vas citavali jeho posty pravidelne....no mna by to iste nebavilo, pisat si sam pre seba, staci ak si spomeniem na revov buf blog, takze useri, ktorym sa tento divizny system nepozdava, by sa mali zamysliet aj nad tym
a nechavat timove topicy, kde to zije, je blbost, je to take polovicne; urcite nie

v tych diviznyh temach by mohla ozit taka ta zapasova, ci pozapasova rivalita, ako tomu vyba pocas PO-topicov, nemusel by som hladat prispevky z jedneho zapasu, ci jednej situacie v 3 topicoch, ale bolo by to vsetko pokope....kto by chcel, si to len precital, kto by chcel reagovat by reagoval, kto nie, tak neriesi a riesi si svoju diviziu

druha stranka mince, ktoru tiez nacrtol Sidney a z ktorej hrozi zrejme najväcsi bordel
Druhá věc je, jak bude fungovat 7-8 týmů dohromady v jednom threadu, může z toho být taky pořádný guláš.

vezmime si priklad napr. z Metropolitnej divizie
v jeden den sa medzi sebou stretnu timy ako PHI-PIT, NJD-CBL, ci WAS-NYR, kde je fanusikovska zakladna vcelku slusna a v tej jednej divizii, v tych samotnych postoch bude chciet kazdy k svojmu zapasu nieco povedat + do toho pridaju posty aj nezainteresovani useri a prispevkova calamada je na svete

btw, Sidney, asi si mal na mysli presne to, co som spomenul aj arekovi - ak niekto bude davat info o svojom time t.j. klasicky post, tak klikne na ikonku svojho timu (ktora vo vybere bola) a tak sa bude vediet, ze ide o info z vlastnej klubovej kuchyne
len to je tak, zopar userov by o tomto vedelo, ostatni by mali na haku este klikat nieco navyse a o pripadnych novych useroch ani nevraviac; vyspekulovat ale nieco na ten spôsob by nemuselo byt vôbec zle

dalsi priklad uviedol dejf, preco fanusikovia svojho timu, ktorych iny tim nezaujima, by mali byt svojim spôsobom "nutenii" co i len nahliadnut do postov, ktore ich nezaujimaju
Toto mi v preklade vyznieva tak, že síce je to blbosť, ale ostane to tak :neviem:

dejf vystihol podstatu, ak niekto bude musieť najprv prejsť zbytočne niekoľko strán, kým sa dostane k novinkám týkajúcim sa svojho tímu, môžme len uzatvárať stávky, kedy ho to omrzí, vysere sa na to a pôjde radšej inde. Toto asi ale nemal byť smer, ktorým sa malo fórum po zrušení chatu a celkovej zmene uberať.

napr. ja som občas chodil do topicu bruins, lebo sa tam na kowerových fantasmagóriách a cepiho ružovom videní dalo dobre zasmiať, teraz to už nebude možné, lebo to bude prekryté marovými bullshit reportmi o ich farmároch, 5 stranami o tampónoch (v mojom prípade na tampu sral pes) a 4 stranami o dead wings, ktorí sú mi tiež ukradnutí
Kua chlapi, tak sme tu odbornici ci nie? Chceme mat vseligovy prehled ci nie? Podali sme vam ruku, tak sa jej chytte :!:

A seriozne, zatracujete dopredu nieco, co este nie je odskusane. Verim tomu, ze ak to bude blbost, neprehladne a zbytocne, radi to vratime do povodnej formy spat.
K dizajnu:
- celkovo: OK, nemam problem si zvyknut na nove veci, viem, ze to je otazka par dni a myslim, ze to zisti aj vacsina
- modra: mne nejak neprekaza. Mozno preto, ze mam notebook a tie modre pasy su celkom uzke.
- nove prispevky: oznacenie neprecitanych prispevkov / for, je nevyrazne. Chcelo by to spravit vacsi kontrast, nie len oranzovu sipku. Napriklad vyplnit cely biely kruh na oranzovo a sipku nechat modru. Rovnako aj oznacenie prispevkov by som zvyraznil. Neviem, ci to ide, ale ten maly oranzovy kruzok by som kludne dvojnasobne zvacsil

K organizacii:
- divizne vs. timove topicy: k inemu sa asi nema zmysel vyjadrovat, tam skoro ziadna, resp. podstatna zmena nenastala. Musim povedat, ze som sa zhrozil, ked som to prvy krat videl. Bude v tom gulas, debaty piate cez deviate. Citanie miliona prispevkov, nez najdem ten o svojom time, resp. o time, ktory ma zaujima. Na druhej strane, vidim tu aj urcity prislub. Taketo "podkopanie" timovych diskusii by mohlo dat sancu foru "Vseobecna diskusia (o NHL)". Diskusie by sa mohli presunut viac tam a vznikat temy ako napr. "Jaromir Jagr medvedom", "Duchenov "milimetrovy" offside (golovy)" a pod. Diskusie sa nemusia "syslit" pod konkretnym timom a mozu sa hodit do placu vo Vseobecnej diskusii. Tiez musim povedat, ze sa mi nechce preliezat 30 for a niekedy mi preto ujdu veci a nazory, ktore su zaujimave. Takze za mna 50:50. Momentalne z toho nie som uplne nadseny, ale ak to pomoze rozbehnut "Vseobecnu diskusiu", tak tomu davam +. Dal by som tomu sancu minimalne prve 2-3 mesiace NHL a potom zvazil.
- divizie by som ukotvil. Aby nelietali hore-dole podla posledneho pripsevku. Nema to zmysel, su len 4, takze sa vojdu na obrazovku a nema zmysel tahat najnovsie hore.
kajo píše:Kua chlapi, tak sme tu odbornici ci nie? Chceme mat vseligovy prehled ci nie? Podali sme vam ruku, tak sa jej chytte :!:

A seriozne, zatracujete dopredu nieco, co este nie je odskusane. Verim tomu, ze ak to bude blbost, neprehladne a zbytocne, radi to vratime do povodnej formy spat.
Joea by som neriesil, on musi ist vzdy proti a hlavne proti cepimu nazoru. Ked cepi A tak on B :-D to uz musi byt cisto z principu
Ja si na to akosi ešte neviem zvyknuť, ale to sa hadam časom poddá, ale inak zatial hodnotim kladne, aj ked sa v tom ešte vôbec nevyznám :lol2:
Tak ja osobne som prekvapený ako farebne je to urobené,je to dosť svietacie,v tom sa tu s chalanmi zhodnem,čo sa týka tímových topicov,ťažko povedať,chápem zdôvodnenie,prečo sa to urobilo,bude to chcieť čas si na to zvyknúť a ako sa to prejaví v praxi,ukáže až čas.Ten chat mne osobne nechýba,nechodil som tam tak často,ale chápem chalanov i kolegynky ,že ked tam komunikovali,tak sa im to nepáči,že bol zrušený, bol to predsa len bližší kontakt ako len cez topicy,no dajme tomu čas a prax už ukáže,aké novinky sa ujmú a čo sa nakoniec ukáže ako omyl a vráti sa k starému formátu. :)
A co takhle nechat tymove topicy, s moznosti skocit si ke svemu tymu, ale soucasne tyto prispevky zobrazit dokopy spolu s diviznima, pricemz by ty tymovy byly nejak odliseny (jak to uz necham na vas, nemusim vymejslet vsechno)..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS