Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chat na ukor Topicov

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

:?:

1) Chat zrušit, beztak do něj nikdo nic rozumného nepíše. Alespoň se bude víc psát do fóra.
31%
14
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda.
29%
13
3) Chat nerušit, slibuji, že se vždy zamyslím, zda příspěvek nelze zapsat do fóra.
16%
7
4) Jestli xat zrušíte, rozhodím vám sandál. :andy:
24%
11

tentokrat sluzby chatu vyuzijeme, rozhodol som sa, ze sem hodim chat screeny, aby sa aj zvysok hf osadenstva dozvedelo, co sme to riesili za zatvorenymi admin-mod dverami a co sme sa nasledne snazili naznacit, aby sme veci posunuli tym, ci onym smerom
za akekolvek nazory, navrhy, napady budeme vdacni, nie je vylucene, ze dodatocne prihodime hlasovanie, na ktoru stranu by sa forum malo uberat - chat or topic?
screeny su hodene v poradi v akom sa diskutovalo t.j., zhora nadol, pricom pri otvoreni jednotl. sreenoch, sa diskusia riesila zdola nahor, tak hadam si to nejako zrozumitelne poskladate a celkovu pointu pochopite
ocakavame od vas vecnu, odbornu a plodnu diskusiu!:)

Přílohy

Chat at maj jen sponzori a za vybrany peniz muze nejaky placeny mod (Pain je zvyklej z Deadlinu) prepisovat to podstatny do topicu...
Nevim co s tim. 50-50 za mne. Je to kazdopadne neco za neco.. Me treba bavily ty topiky a ted uz mam pomalu chut tam mene psat, protoze je proste mene reakci jak v minulosti.. na druhou stranu je to tak trochu sovětska metoda.. Ja bychse zrusenim chatu nemel problem kdyby byla garance, ze to bude jako nekdy. Treba prvni rok co tu chat byl sem ho snad celkem ignoroval, topiky stacily.
Je jasny, ze chat tomu uskodil, ale ted uz zrejme nevede prima cesta zpet (zruseni chatu) a volil bych spise kompromisni cestu. Mozna bych daval chatbany pro lidi, co urcitou dobu nenapisou zhola nic do topicu. Nejak to proste vyvazit..
Getzov napad by bol podla vsetkeho najidealnejsi

Obrázek

no tazko zrealizovatelny :|

zaujal, oslovil nazor neznejsieho pohlavia
povedzme si ze proste by ste spravili na 2 tyzdne najprv experiment, vypne sa chat,......ide PO+MS a zacnu sa riesit topicy. Zhodnotite, uvidite a potom by sa napr pocas uhorkovej sezony pustil, a vseptembri jak sa zcne nhl tak by sa podla mna mohol spravit experiment c 2 a porovnate statistiky a na zaklade toho sa prijme nejake riesenie
zacinaju nam najdôlezitejsie udalosti sezony - PO NHL + MS v hokeji a nie je nahodou, ze sme to chcdli nacasovat prave na toto obdobie
sme si vedomy toho, ze pre niektorych to bude akasi rana pod pas, chat im prirastol k hokejforu, ako dieta k pupocnej snure, ale aj tu je potrebne casom prestrihnut.....nechceme porovnavat neporovnatelne, nechceme tlacit na pilu, ci vziat nejakym nasilnym spôsobom dietatu jeho oblubenu hracku a neziadame ziadne umele, nasilne pisanie do topicov, za kazdu cenu
nechame to prirodzene plynut, kto chce, prispievat bude, tak, ako to bolo predtym, kto nie, tak nie, nikoho do toho nebudeme tlacit, nenahaname ziadne cisla, "len" tie hokejove veci jednoducho chceme opät nasmerovat tam, kam patria - do topicov
je na kazdom z vas, ci si spomenie na bohate topicove nadielky spred zavedenia chatu, alebo pôjdeme cestou chatovania a pomaly, ale isto, sa nam z toho stane - hokejforumchat.com
je mozne, ze niektori useri, najmä tzv. chat zavislaci :giggle: môzu topicy bojkotovat v ramci akeho si protestu voci tomuto kroku, bohuzial, niektore kroky byvaju aj nepopularne, ale s odstupom casu, môzu znamenat obrat k lepsiemu
neocakavame ziadne potlapkavanie po pleci, ako tomu bolo pri zavedeni chatu, skupinka "admin_antifriends" sa mozno rozrastie o dalsich clenov, no nerobime to z nudy, ci z nejakej pomsty....ono po tomto akomsi apele, topicy ozili, ale to je taka prirodezna reakcia, ktora casom splasne a vsetko sa vrati do chat normalu:)
nechceme porovnavat neporovnatelne - nase hfko a hfboards, len v ramci akeho si prikladu, ak by na boarde, ktory je kazdemu dobre znamy, zaviedli pobobny chat (netusim, mozno ho niekde v sufliku maju), topicy by automaticky stratili svoje "caro", aj ked tam je to castokrat o topicovom spamovani, preto je to tazko porovnatelne
chat, ci hax druzby, ktore tu vznikli sa môzu kludne presunut do inych socialnych pokecov, vsetky hokejove temy, debaty, novinky, fotky, videa, ktore sa vo väcsine pripadov riesili, rozoberali v chate, sa len presunu o par poschodi vyssie - do topic prispevkov

mozna pomôcka v ramci upravy fora
kazdy si môze zvolit vlastny format zobrazovania celeho fora, tzv. stromovu strukturu

:arrow: http://www.hokejforum.com/post323480.html#p323480" onclick="window.open(this.href);return false;

kde sa mu budu zobrazovat len subfora, ktoreho zaujimaju, pricom si pri kazdom jednom prihlaseni môze zakliknut to, co vyuzivam napr. aj ja

Obrázek

userovi sa zobrazia len aktivne - najnovsie prispevky, na ktore môze ihned reagovat

pointa celeho je ta, ze by sme radi vratili vysoko odbornu:D hokejovu aktivitu do topicov, ktore by mali byt nosnou castou celeho hokejfora, po zavedeni chatu sa vsak stal pravy opak a vsetko nehokejove, no predovsetkym hokejove, sa sustredilo do chatu; nehovorime o trvalom zruseni chatu, ten bol, ci je vyraznym ozivenim fora, no mal byt len akymsi doplnkom celeho fora a stal sa pomaly jeho hlavnou temou, niekedy tazko citatelnou....

Atlantik uz nieco naznacil, ak môzem este nieco povedat za seba, v subfore NHL-Ostatne som sa pokusal vytvarat samostatne topicy, k nejakaj zaujimavej udalosti, ktora sa odohrala pocas nocnych NHL zapasov, malo platne, vsetko sa to aj tak skoncilo debatou a rozvijanim temy v chate...topicy na ake sme boli zvyknuti, zyvaju prazdnotou, co môze neregnutych ("okoloiduich") userov odradzat, od regnutia, ci nasledneho prispievania, staci si spomenut na MS, ci OH debaty spred par rokov, kazdu chvilu "blikal" v topicoch novy post a viedla sa tam vysoko odborna diskusia:D
samozrejme, nasli sa a stale sa najdu, taki ti topicovi vyrastkovia, ktori sa aj v topicoch nespravali podla nasich predstav, ale pripadnym dohovorom, ci prisnejsou bananovou metodou, sa to da zariadit
neodcudzujte nas za to, dajte nam, resp. tomu sancu, cas ukaze ;)

tema doplnena o hlasovaciu otazku
cepi píše:
zacinaju nam najdôlezitejsie udalosti sezony - PO NHL + MS v hokeji a nie je nahodou, ze sme to nacasovali prave na toto obdobie
však práve kvôli tomu :thumbsdown: v chate sa rieši najmä priebeh zápasu, aktuálne veci, v topicoch skôr zhrnutie zápasu, celkový názor na jednotlivých hráčov, ich výkony. Už to chcem vidieť, ako budú chodiť písať ľudia húfne počas zápasu chodiť do topicov (ak aj sa tam bude počas zápasu písať, tak to bude vo väčšine považované za spam) a ešte húfnejšie to tam budú chodiť ostatní čítať. :roll: Ale tak vaša voľba, vaša cesta, vaše zlé rozhodnutie :nono:

A ešte k tým topicom, keď chcete mať čo najviac vecí v topicoch, tak preto ste vymazali zlatý fond hokejfóra :monokel:

a celkovo to smrdí dosť komunistickými maniermi ale o tom potom
A ešte jedna výrazná pripomienka a výčitka (zrejme cepimu), keď chceš mať serióznu diskusiu na danú tému, tak daj aj serióznu anketu so serióznymi odpoveďami, nie marti83 style
:?:
1) Chat zrušit, beztak do něj nikdo nic rozumného nepíše. Alespoň se bude víc psát do fóra.
2) Pokud se dozvím víc věcí přímo v příslušném fóru, smířím se s tím, jinak by to byla škoda.
3) Chat nerušit, slibuji, že se vždy zamyslím, zda příspěvek nelze zapsat do fóra.
4) Jestli xat zrušíte, rozhodím vám sandál.
Lebo to fakt potom pôsobí, že si bol vopred rozhodnutý a topic bol vytvorený, len aby bol :antry: plebs :antry: ticho. + tá otázka, na mňa osobne to pôsobí ako výsmech do ksichtu, spomeň si na svoje vlastné ranné slová
cepi « 29 Apr 2013, 10:16 » @ Joe S., kazdy vie ako sa ma na fore spravat
:bee:
Mne osobne to nijak nevadi, prave naopak.. Verim ze po dobu PO to muze prinest vyrazne zlepseni do topicu (ktere by ovsem nastalo i bez zruseni chatu, ale takhle to ma jeste vetsi potencial). Na experiment idealni moment. Po skonceni MS(I don´t care) a playoffs ale rozhodne vratit chat a resit to tak nejak kompromisne, jak bylo naznaceno vys. Jen topiky by to behem leta neuhraly..

Kdyby to tak vratilo 20-vlaknove PO topiky, tak je vysledek operace jasnej.
v prvom rade netreba stresovat, pôjde o tzv. skusobny rezim, ok?
na hlasovacej otazke nevidim nic zleho, nekaleho, ci je rozhodnute, ci nie je, odpovede su dost jasne zrozumitelne, su podane s dostatocnou vaznostou a to ze ta posledna je ladena trosku inak? netreba brat vsetko smrtelne vazne.....
Čeloooom vzad
cepi píše:v prvom rade netreba stresovat, pôjde o tzv. skusobny rezim, ok?
na hlasovacej otazke nevidim nic zleho, nekaleho, ci je rozhodnute, ci nie je, odpovede su dost jasne zrozumitelne a to ze ta posledna je ladena troska inak? netreba brat vsetko smrtelne vazne.....
POINTA JE, ŽE TENTO TVOJ SKÚŠOBNÝ REŽIM BUDE VTEDY, KEDY SA PRISPIEVA NAJVIAC AJ DO TOPICOV.

tento krok pôsobí ako začiatok konca.


A pokiaľ ide o topicy, do niektorých sekcií radšej ani nechodím, napr. nhl - ostatné je totálne neprehľadné, čo tak začať tým, že sa poupratuje v sekciách a topicoch a následne sa bude riešiť iné? Či to je moc komplikované :?:
mne by sa pacilo keby je chat aktivny iba pocas zapasov, ci to je nezrealizovatelne :D
Tu anketu pisal maro s martanom, jednoznane.....preformulujte to na nomralne moznosti, lebo toto sa fakt neda citat :doh:
Cathy píše:Tu anketu pisal maro s martanom, jednoznane.....preformulujte to na nomralne moznosti, lebo toto sa fakt neda citat :doh:
Jsem dotknut..
Anketa je uplne v poradku a jasne definovana. Ja osobne jsem volil moznost 2)..
WildCelt píše:mne by sa pacilo keby je chat aktivny iba pocas zapasov, ci to je nezrealizovatelne :D
vidim to podobne ako Wildo, ale takisto si myslim, ze je to nerealizovatelne. Alebo sa mylim...?
tak sa nam to tu predsa len rozbehlo a nielen na tom chate, fajn
nic este nie je definitivne, riesime, diskutujeme, zaujima nas v podstate kazdy jeden rozumny nazor
Skorpion píše:
WildCelt píše:mne by sa pacilo keby je chat aktivny iba pocas zapasov, ci to je nezrealizovatelne :D
vidim to podobne ako Wildo, ale takisto si myslim, ze je to nerealizovatelne. Alebo sa mylim...?
dobry postreh, vcera tu padol presne takyto navrh, no chcelo by to nejakeho nocneho vratnika :hmm:
cepi píše: dobry postreh, vcera tu padol presne takyto navrh, no chcelo by to nejakeho nocneho vratnika :hmm:
čert, svokra a andy :andy: nikdy nespia
ak to staci len zapinat a vypinat nejako jednoducho tak to hadam problem nie je, snad sa tu najde niekolko zodpovednych ludi (vratnikov :D )

ja som sa skor bal, ze to nie je technicky mozne, alebo sa mylim a naozaj by to bolo take jednoduche, ze staci iba odkliknut a ide alebo nejde :sok: :D
Joe S. píše:
cepi píše: dobry postreh, vcera tu padol presne takyto navrh, no chcelo by to nejakeho nocneho vratnika :hmm:
čert, svokra a andy :andy: nikdy nespia
Kozel zahradnikem :hroza:
Chat puštěný jenom během zápasů by podle mě bylo ideální řešení ... v případě, že tedy jeho zavření mimo zápasy skutečně bude mít požadovaný efekt (o čemž nejsem tak úplně přesvědčen) ... :cool:
nechcem hovorit za ostatnych adminov, modov, nie vsetci sa v jednej tej konkretnej veci zhodujeme, no v tejto chvili sam za seba - coraz viac sa zacinam priklanat na stranu moznosti ON - OFF chatu, pred a po skonceni zapasov, na co sa pytal Wildo, Skorpi, ci Wanic
technicky je to bez problemove, tak, ako z casu na cas precistujeme chat jednym kliknutim, to iste vieme vykonat aj s vypnutim a zapnutim chatu
este sa v zakulisi vyjadria aj ostatni admini, modi a snad dospejeme k rozumnemu kompromisu, aby vlk zostal syty a koza cela :cookies:
A hneď jedna veľmi jednoduchá otázka. Počas akých zápasov? A sme tam, kde sme boli predtým.

Ja sa čím ďalej, tým viac prikláňam k ponechaniu súčasného stavu.
ThrashersFan píše:A hneď jedna veľmi jednoduchá otázka. Počas akých zápasov? A sme tam, kde sme boli predtým.

Ja sa čím ďalej, tým viac prikláňam k ponechaniu súčasného stavu.
mi to pripomína slovenskú politiku a súčasnú vlády jednej strany (jedného človeka). Tam tiež treba zničiť všetko, čo doteraz ako tak fungovalo.

Jeden odkaz vedenie, Nehaste, čo vás nepáli
tak pocas akych zapasov - sme na hokejfore, tak asi hokejovych ze ano :)
ak som to spravne pochopil, ten chat by mal byt pristupny pocas noci (predpokladam, ze prioritou su nhl zapasy), ked sa zapasy odohravaju, po ich skonceni, pripadne po prebrati vratnika sa chat vypne

bolo jasne, ze chat by tu najviac chybal tym, ktori tu travia az nadmerny pocet hodin :nono2: este raz Joe, si to cele precitaj, co by malo byt pointou toho celeho kroku.....a nejaku politiku prosim ta do toho netahaj

inak som sa zamyslel nad tym, ze ak by slo o pravy opak, t.j. dat na vyber - zrusit topicy a ponechat len chat, poniektorym by to vôbec neprekazalo, prave naopak.....smutne....este raz, ano vsetko funguje tak ako ma?, no nechceme ist cestou chatfora, teda ja rozhodne nie, toto nemôze byt predsa podstata hokejoveho fora a ci si to niektori pripustuaju, alebo nie, prave to je ta cesta, na ktoru si uz tu clovek v tej vip chat klubovni akoby zvykol a ostatne veci ho netrapia, neriesi, hlavne ze vip chat klubovna fachci
cepi píše: inak som sa zamyslel nad tym, ze ak by slo o pravy opak, t.j. dat na vyber - zrusit topicy a ponechat len chat, poniektorym by to vôbec neprekazalo, prave naopak.....smutne....
Tak to mi ukáž jediného človeka, ktorý by bol za to (okrem martina) a potom zahmlievaj, Lebo takto je to len bitie suchej slamy a šírenie pikačovín :roll:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS