Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sunbeam (Dado)

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Ortieľ pre Sunbeama

1-mesačný BAN
14%
5
trvalý-permaBAN
61%
22
bez BANu
25%
9

v tomto topicu máte možnosť vyjadriť svoj názor, postoj, odpor, či podporu, voči dotyčnému užívateľovi a v konečnom dôsledku rozhodnúť o jeho (ne)zotrvaní na fóre
keďže sa Sunbeam z posledného meačného BANuzdá sa nepoučil (pričom mu hrozil automaticky permaBAN) a z jeho strany sme zaregistrovali opakované prehrešky (slovné ataky, útoky, osočovania) rozhodli sme, že samotní užívatelia rozhodnú o jeho ďalšom pôsobení na fóre
máte možnosť vstúpiť do diskusie, vyjadriť svoj názor, postoj, no o všetkom rozhodne hlasovanie, kde máte k dispozícii 3 možnosti
za seba trvam na perma Bane a vyluceni z akejkolkev cinnosti na HF a v KTL, nechapem z akeho dovodu je vedenie fora makke a nezakroci samo ale nechava to na uzivateloch, nechcete vyzerat vy ako ti zli :?: pre mna ked neude vyluceny nemam nadalej chut spolupripravovat akukolkev aktivitu pre tohto uzivatela :!:
presne tak, urobiť kompletný škrt tomuto "človeku" na hokejfore a všetkých s HF súvisiacich stránkach a súťažiach
janik, my sme sa viac-menej zhodli na perma bane tiež, no keďže predpokladáme, že Dado alias Sunbeam by nás zase označil za komunistov a kadečo iné a popritom by sa tváril ako ten najutláčanejší človek na fóre, tak sme chceli dať možnosť aj vám-userom sa k tomuto vyjadriť. A keďže sa dal predpokladať aj výsledok tohto hlasovania, chceli sme aj prostredníctvom vás dadovi ukázať, že chyba bude zrejme niekde inde ako vo vedení HF...
ja som s týmto "človekom" už svoje oddiskutoval a názor nemením : je to psychopat a nemá kultúru prejavu na požadovanej úrovni, jeho úchylka zakaždým presadzovať svoju pravdu je na neznesenie a zmysluplná komunikácia veľmi obtiažna. Ja som s ním skoncoval už dávno a do debát kde pôsobil som sa úmyselne nezapájal.
Ak zbierate hlasy či ho odtiaľ natrvalo "vydrbať" bude mi potešením sa pridať. :yes:
Joe S. píše:
Rono píše::rofl: ty si už s tou závisťou trápny, vieš vôbec, čo slovo závidieť znamená?
Spojenie slov "zavadzať" a "vidieť"? :dudo:
KTL do toho neťahajte a dajte nám možnosť obhájiť :cool:
:arrow: hlasovanie sa týka stránky Hokejfóra, nevzťahuje sa na stránku KTL; v prípade permaBANu na hokejfóre, by mu bolo umožnené tipovať na stránkach KTL, samozrejme, pokiaľ by sa prehrešky objavovali aj na stránke KTL, vybavené
hlasovanie bude ukončené 20.1.´13
Nenasiel som v jeho postoch na fore nic zavadne. Chat az tak moc nesledujem.

spomínané veci boli premazané, týkali sa KTL topicov
Hlasoval jsem proti.
Pokud samozrejme neudela neco, za co by si ban zaslouzil, ja si zatim od navratu niceho nevsiml.
Bejt jen osina v zadku neni IMHO duvod k banu.
I ja jsem nekdy neprijemnej a rejpavej..
hlasoval som za 1 mesiac, lebo viem ze dado nie je psychopat, mal som s nim moznost komunikovat("spolupracovat") aj mimo fora, vsetko co mi slubil, splnil :thumbsup:
zial momentalne ma fakt zle obdobie, neviem preco, potrebuje sa trochu ukludnit, casom sa bude zrejme cudovat sam nad sebou.. snad by mesiac postacil
Zdielam Svolcov nazor.....
v mesačnom bane vidím problém, pred mesiacom a pol dostal mesačný ban a zjavne náprava neprišla

http://www.hokejforum.com/post336299.html#p336299" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja som tiez za trvaly perma_ban Dado uz dostal kopec prilezitosti k naprave a nezmenilo sa nic.Stale potrebuje na seba upozornovat,vytahovat stare veci Evil-Kent,nove spory s janikom a inymi ludmi tu a poslednou kvapkou u mna bolo ako chcel zverejnit fotky Kiky,napriek jej vyslovnemu nesuhlasu,kde az cepi musel zasahovat,sam ustupit nemienil.Skratka tu netreba pozerat kajco,co si bude o vas mysliet a dovi-dopo na HF.
slap - kick -ban -perma :bac:
hlasovanie uz co to naznacilo, k perma BANom nepristupujeme denno denne, preto sme sa rozhodli, ze tuto zalezistost rozoberieme s nasimi uzivatelmi, ktori s nim prichadzaju, resp. prichadzali "do styku" a kajo to vo svojom prispevku podciarkol
svolco, viem, co chces povedat, ja osobne som sa Dadom stretol tiez osobne, na fajn pobyte na Zelenej Vode, preto ma jeho chovanie, spravanie, dost prekvapuje
clovek by si pomyslel, ze ho tie preventivne BANy ako tak "prevychovaju", uzemnia, najmä ten posledny - mesacny, trefa vedla
nepochopim a nejde mi do hlavy, co vedia Dada k osobnym utokom, osocovaniam; ti, ktori KTL topicy nenavstevuju su mozno prekvapeni, co tu riesime, rozoberame, ale pre nas su KTL topicy uplne rovnake, ako NHL topicy a ak v nich niekto neustale porusuje pravidla, inak sa neda
nazyvat userov, ci superov v KTL, dementami, riesit dookola osobne utoky na Deana, ci janika, o predoslych fotostories nehovoriac, skoda reci
neviem, ako by sa Dadovi pacilo, ak by sme nieco podobne riesili na jeho eurtolanche stranke, osocovali, urazali jeho COL kolegov, zarucene by nas odtial vykopol, ale aky by sme mali na to vôbec dôvod?
Dadovi som aj pred udelenim mesacneho BANu, aj po jeho skonceni napisal x,y sprav, nech uz s tym konecne prestane, lebo ina cesta, ako je udelenie permaBANu nevedie (mitch - Dado uz medzicaom na chat vyfasoval permu)

tu je prehlad jeho poslednych BANov
HokejFórum píše:Užívateľ Dado predĺžený BAN na 1 týždeň z dôvodu vytvorenia a používania viacerých účtov na fóre
HokejFórum píše:Sunbeam (Dado) -> ban + chat ban na 1 mesiac za opakovane prehresky
HokejFórum píše:Sunbeam (Dado) -> trvaly chat BAN + klasicky BAN do 02.01.2013 za opakovane prehresky (ak v Novom roku nenastane zmena, bude to definitivne definitvny perma ban na cele forum)
bolo ich viac ako dost a pri jeho poslednom udelenom BANe, je zatvorkovy dodatok jasny a velavravny, no aj napriek tomu, sme mu, resp. userom dali sancu
ponechali sme moznost diskusie, aby sa useri sami vyjadrili k teme a to iste môze spravit aj Dado, obhajit sa? ospravedlnit sa?
ak sa perma potvrdi a Sunbeam, Dado, si zalozi nejaky seriozny ucet a buse sa spravat tak ako ma, nevidim v tom problem, ale ak pôjde hlavou proti muru, bohuzial
tazko povedat, jeho HF osud je v rukach inych
(ako bolo povedane, pripadny permaBAN by sa vztahoval na HF stranku, pristup k k tipovaniu KTL by mu bol povoleny, umozneny)
ja len jeden dodatok, neviem ako chceme aby mohol viest tim ak dostane perma BAN na HF ... vsetky ulohy GM su tym padom neriesitelne, uz z tohto hladiska je minimalne zakazanie riadenia timu v KTL viac ako normalne, inak ale tak ci tak nechapem preco sa HF oddeluje od KTL, pre mna je to to iste - jedna sa o rovnakych uzivatelov... neocakavam ze by s tym prestal a bud si zalozi novy nick co je tiez zle alebo bude pokracovat vo svojich "aktivitach" aj na KTL stranke v komentoch ..

pre mna je tipovanie KTL privilegium a nie pravo a to si treba zasluzit, ked ho raz komunita vyluci a ta komunita je ta ista lebo ide o tu istu stranku tak nema co robit ani v KTL a ako jeden z komisarov KTL budem na tom trvat a tuto temu som v nasej komisii otvoril...
vysledok hlasovania hovori jasnou recou, viac k tomu nemame co dodavat
permaBAN sa nevztahuje na stranku KTL, kde sa Sunbeam môze venovat svojmu timu + tipovaniu
samozrejme, pokial by v diskusii na stranke KTL, dochadzalo k podobnym prehreskom, ako tomu bolu tu, bude nasledovat rovnaky trest pevne verime, ze to nebude za potreby
nepaci sa mi ze ste toho Dada tak rychlo uzavreli. ja soobne som celu tut temu zaregistroval az vcera, ale nemal som moc casu sa vyjadrit tak som to nechal na dnes - a dnes uz je vymalovane.

osobne som tiez od skoncenia jeho posledneho banu nezaznamenal nic take extremne za co by si dado zasluzil permaban (ak to bolo rpemazane tak beriem spat). ano, provokuje, irituje, chodi az na hranice slusnosti a obcas mozno aj za ne. typicky "L´enaft terrible". ale ako vravim - nevsimol som si v poslednych dnoch nic extra vynimocne.
ze niekomu jeho styl nevyhovuje ci priam vadi a lezie na nervy je uplne pochopitelne, ale nechapem preco sa to neda vyriesit ignore listom? ja teda neviem ako presne ten ignore funguje, nikdy som to nevyuzil, ale predpokladam ze to zabezpeci uplnu ignoraciu, akoby osoba v ignore liste ani na fore nebola. komu teda dado vadi, niet nic lahsieho ak sa ho dotycna osoba chce "zbavit". mozno by to na dada dokonca malo aj "vychovny vplyv", ak by nastval tolko ludi ze by ho v ignore mala vacsina userov a ocitol by sa tak v "izolacii", nemal by uz koho provokovat - bud by sa nad sebou zamyslel a zmenil, alebo by odisiel aj sam. davat mu permaban len za to ze je "nesympaticky iny" a "lezie na nervy", aj ked priamo neporusuje pravidla (ason teda nie extremne) mi pride unfair.

chcel by som poziadat aby sa este ta tema o nom odomkla (a prekopiroval sa tam tento moj post) a aby to hlasovanie o dadovi bolo verejne, nie anonymne. z toho topicu som zatial vycital toto:

za permaban - admini+modi, janik, JoeS., Walt, Dean, Fortune
proti permabanu - Rono, Linden16, mitch, AndyF, švolco, Popradcan, petrik

mohli by sa aj ti ostatni co hlasovali tak alebo tak (pripadne novi co zahlasovat tak ako ja nestihli) pripisat do zoznamu a ti co su za permaban aj zdovodnit preco im problemy s dadom nestaci riesit ignore listom?
vdaka ;)
Súhlas s petrikom. Viete dobre, akú má Dado rétoriku, takže prečo sa teraz čudujete? Trochu mi to pripomína hon na čarodejnice. Od uplynutia dočasného banu nespravil Dado nič, za čo by si vyslúžil permanentný ban. Že je rýpal? To bolo jasné už predtým a žiadny ban ho neprevychová.

Takisto by som rád doplnil jeden rozmer – Dado prispel na chod HokejFóra. A vy ho terza vyhadzujete? Admini sa rozhodli pre takúto formu podpory, lenže z nej zároveň plynú aj akési povinnosti pre vedenie fóra. Chtiac-nechtiac ste sa stali vazalmi (aj) Dada a vylučovať z fóra človeka, ktorý prispel na jeho chod je prinajmenšom neslušné voči Dadovi. Nech je aký je.
posledne 2 posty som presunul sem, nie je problem ju odomknut, ak ma este niekto k tejto teme co to povedat
budem hovorit sam za seba, hlasovania som sa nezucastnil, v prvom rade sme sa rozhodovali za zatvorenymi dverami a pomer hlasov bol jednozancny, no aj napriek tomu sme dali moznost vyjadrit svoj pohlad na vec, hlavne tym, ktori s nim prchadzali do styku a teraz nie je podstatny celkovy pocet uzivatelov na fore
nie kazdy sa musel hlasovania zucastnit, bolo to na zvazani kazdeho jedneho usera, ten kto nezahlasoval, sa ho v podstate zdrzal a je logicke, ze nebude o tom hlasovat 1300 userov, bude o tom hlasovat vzorka userov, ktora s nim "denno-denne" prichadzala do styku
za seba som sa vyjadril hadam dost vystizne o par riadkov vyssie http://www.hokejforum.com/post338167.html#p338167" onclick="window.open(this.href);return false;
petrik, co je podla tebe nic extremne? mas pravdu, extremne by asi bolo ak by sa nam, alebo foru zacal nejakym spôsobom vyhrazat, ale aky by mal na to dôvod, co sme mu my, ako vedenie spravili, ved kazdy si je sam zodpovedny za svoje spravanie, za svoje prispevky, ak dotycny user dobre vie, ze sa to nielen "vedeniu" nepaci, do kedy bude rypat, vyryvat, provokat, az do tej maximalnej moznej extremnosti?
ako si sa pytal, ano, jeho prispevky boli premazane (v KTL topicoch - su rovnake ako kazde ine a tykaju sa aj tych, ktori KTL topicy nenavstevuju, tym padom nemaju paru o tom) adminami-modmi, mozno neboli nijako extremne, ale boli dostacujuce na premazanie (kedze doslo k poruseniu pravidle fora) a na to, aby sme to uz nejakym spôsobom riesili, uzavreli, lebo to bolo ak hadzat hrach o stenu
myslis, resp. myslite si, ze nas bavi tu neustale niekoho riesit, rozoberat, stracat cas premazavanim jednotlivych prispevkov, posielanim upozornovani, ci prosenim, aby s tym dotycny clovek konecne prestal a aky bol konecny efekt? je jasne a logicke, ze pri pocte userov nie je mozne, aby tu kazdy s kazdym bratrickoval, prave preto treba iste veci dodrziavat, respektovat a spravat sa podla nich,ak to nejde po dobrom ako inak?
ano, je tu moznost ignore na cele forum (kto ho este nevuzil a ma tu potrebu, paci sa) a co by sa tym zmenilo, my by sme boli ti, ktori musia nevhodne prispevky premazavat, upozornovat, to aj my si mame hodit userov do ignore?
vyfasovat ban nie je hanbou, nikto na nikoho za to neukazuje prstom ako na vraha, ma to sluzit ako preventivny ucinok, drviva väcsina aj zabanovanych userov to pochopila, ale ak sa tie bany opakuju so zaujimavou pravidelnostou, kde bude chyba? vo "vedeni" fora?
ved Dado preboha dostal x,y moznosti, prilezitosti, "spamätat sa", spratat sa do koze, kolko sprav, emailov som mu ja osobne preposlal, prosil, ziadal ho, aby sa spraval tak, ako 99,9 % userov, tak, ako som ho poznal na Zelenej Vode; po tom mesacnom bane, som bol presvedceny o tom, ze bude ok, trefa mimo
aj po uplynuti mesacneho banu, to opät pokracovalo foto pokusmi a mna naozaj nezaujima, ci je to z pravneho hladiska legalne, u mna to bolo nechutne, pomaly az uchylne a ak pri udelovani mesacneho banu sa v zatvorke objavi zretelny dodatok
HokejFórum píše:Sunbeam (Dado) -> trvaly chat BAN + klasicky BAN do 02.01.2013 za opakovane prehresky (ak v Novom roku nenastane zmena, bude to definitivne definitvny perma ban na cele forum)
bolo chybou, ze to bolo oznacene malym pismom? nemyslime si
tak aku potrebu mal Dado neustale vyryvat, provokovat, utocit, osocovat, ked velmi dobre vedel, ze mu hrozi permaBAN, naozaj sme s nim ako "vedenie" mali viac ako dost trpezlivost, tu si asi niekto mysli, ze sa tym permom nejako ukajame? ako by sa pacilo jemu, ak by sa podobne veci ake predvadzal on, predvadzali my na jeho stranke, nemame predsa 14-15,dobre vieme, ako sa ma clovek spravat, ak by nas on, ako sef svojej stranky x,y krat upozornil na to, ze prekracujeme isty pohar nie celkom, koser spravania a najmä trpezlivosti, tak bud by sme sa stiahli do uzadia, alebo sa konecne zacali spravat tak, spravili, ako väcsina tunajsich userov, absolutne bez problemovo
nikde nie je zakazane rypat, provokovat, ale vsetko v ramci normalneho podpichovania, aj ironickeho, ale toto bolo na mile vzdialene normalnemu chovaniu, tebe petrik, resp. vam, ktorym sa toto rozhodnutie nepaci, by sa asi tiez nepacilo, ak by vas niekto oslovoval dementami a pod. a nemyslel to v ramci hecovacky, podpichovacky

» Správanie sa na fóre a v chate
Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov. Ak chcete niekoho kritizovať, robte to konštruktívne, nie bezobsažne.
Sú zakázané akékoľvek osobné útoky, ponižovanie iných užívateľov a pod


co viac k tomu treba dodavat; nepreslo to, aby mu bol udeleny trvaly ban aj na KTL stranku, takze venovat sa svojmu timu + tipovaniu, môze aj nadalej

TF - hon carodejncie sa tykal jedine Armstronga:) vaznejsie, my ho nevyhadzujeme, ak to mam nazvat inak - vyhodil sa sam a ze prispel na chod fora, za kazde jedno € dakujeme, ale aj v tomto pripade budeme mat ciste svedomie - penazne prostriedky, ktore poukazal na chod fora, mu budu zaslane v plnej vyske (inak Kubo skoda len, ze ty si velmi skoro pozabudol na inu, "dohodnutu" vec, ale to je o inom)
neviem co tu riesite, petrik nehnevaj sa ale riesenie nieje ze si ho da kazdy do ignore listu, tam si ho moze dat jeden dvaja ked si nerozumeju ale nie ked Dado tu zaspamuje cele forum a porusi x- roznych pravidiel proste co je moc to je moc, keby slusne diskutoval a len mal ine nazory prosim to nikomu vadit nemoze ale toto nebol ten problem a uz to nechajte tak

byt po mne nepachne ani do KTL, keby sa nevytvoril osobitny web tak by to bolo automaticke lebo ked sa tipovalo tu cez prispevky tak by to nemal ako robit preto nechapem preco sa Ban nevztahuje aj na to, kedze HF je viac menej jedno a to iste ako KTL :thumbsdown:

tema bola uzavreta a nevidim dovod aby sa tu vyjadril niekto dalsi, ani sam Dado nemal asi potrebu sa vyjadrit, okrem toho ked su ludia schopny tvrdit ze nema dostat ziaden BAN tak o com sa bavime, bud ani oni nepoznaju pravidla alebo je v tom nieco ine, nech ide o kohokolvek pravidla su prvorade, byt tu eman, Open, Mato tak Dado tu nieje uz davno a tato demokracia vedenia je evidentne niekedy viac na skodu ako na osoh
co uz, pre niekoho sme demokrati, pre inych komunisti :)
ako poznamenal janik, ti co oznacili moznost bez BANu, rozhodne nevedia, ktora bije; viem o tom, ze nenavstevuju KTL topicy (kde platia rovnake pravidla, ako v tych ostatnych), takze to beriem; to len na margo vysvetlenia
Dado sa inak vyjadril, sice inde, ale vyjadril, v podstate to cele oznacil za verejne bahno....ja by som verejnym bahnom nazval skôr tento jeho vytvor - http://hfko.blogspot.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;
pre nas je tento "pripad", topic, uzavrety
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS