Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Smajliky

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

PainKiller píše:Určitě by se sem hodily tihle smajlové... Obrázek , Obrázek , Obrázek , Obrázek
a ešte cookies Obrázek :giggle:
Cookies je super :) Inde dosť používam.

Tie klubové logá nebudú?
PainKiller píše:Určitě by se sem hodily tihle smajlové... Obrázek , Obrázek , Obrázek , Obrázek
Whaa je v podstate :eek2: ten druhý a štvrtý je IMO zbytočný, ale loony (:sibeti:) by som bral hneď :good:
A ešte tieto - Obrázek Obrázek Obrázek a Obrázek a Obrázek Obrázek
ThrashersFan píše:A ešte tieto - Obrázek Obrázek Obrázek a Obrázek a Obrázek Obrázek
Banana stačí :!: ale zmeňme ho na :banana: nie dbanana :hroza:

Zo zvyšných je jediný potrebný, použiteľný a super - :hahano: :good:
Priať Obrázek :hahano: od TFa a Obrázek :naughty:

:protest:
Ti pozornejsi si uz zaiste vsimli, ze doslo k mensej uprave :scare : smajlu :arrow: :scare: a :hroza : :arrow: :hroza: a pridali sme nasledujucich panov: :blabla: :hahano: :cookies:
Co takhle přidat -> Obrázek :scratch:
nasi novi clenovia HF :)

:slap: :waaa: :please: :noway: :pravidla: :nervozny: :pssst: :respekt: :tired: :nechutne: :arrow2: :sisi: :hi: :hfman:

nasledovne sme upgradli:

:butt: :cosi: :poklona:
a este jeden, trosku odlisny no :giggle:

:fifik:

:nono: tento pouzivat az po 22:00 :!: :D
nove smajle

:jn: :sok: :hit2:
:king:
:tlap:
Podľa mňa by to malo byť :high5: to nie je dlhé a bude sa ľahko pamätať. Alebo dajme rovno :ťapnimesi:, že... :jn:
nemusime sa predsa orientovat, ci opicit, podla vopred "predpisanych" kodov ;) volime si vlastne kody, pomenovania a nemame pocit, ze by tlap, bolo tazko zapamätatelne....a navyse, slovne spojenie "tlapnime si", je bezne pouzivane (vid. http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=379264" onclick="window.open(this.href);return false;) :tlap: a napr. na tvoj podnet, sme editovali nazov smajla - tada , takze :jn:
co takhle Obrázek Je to dobrej nápad nebo špatnej nápad nebo jakej to je nápad? :hmm:
The Rev píše:co takhle Obrázek Je to dobrej nápad nebo špatnej nápad nebo jakej to je nápad? :hmm:
Čo to vlastne je? :okyptenyegyptan: :flyer: :vsetcisublaznilenjalietadlo: alebo :hatersgonnahate:? :jn:
Nvm no... přijde mi to jako alternativa smajlíků :dance: a :dance2:. Tím pádem tak nějak nepotřebný :roll:
PainKiller píše:Nvm no... přijde mi to jako alternativa smajlíků :dance: a :dance2:. Tím pádem tak nějak nepotřebný :roll:
Miesto prvého by som ho vymenil hneď, nech to máme pekne z jednej série.
Rev - no nie je to bohvieaky napad :D ale tento -> Obrázek bez problemov :wink:

Getzo - toho prveho smajla mame tiez pekne z jednej serie, vid. "smajl strana" c.4, takze nie je dôvod ho menit, ci vymenit
cepi píše:Rev - no nie je to bohvieaky napad :D ale tento -> Obrázek bez problemov :wink:

Getzo - toho prveho smajla mame tiez pekne z jednej serie, vid. "smajl strana" c.4, takze nie je dôvod ho menit, ci vymenit
Interpretácia vety č.1: Tvoj sa mi nepáči, ale tento je celkom cool podľa mňa a hodí sa sem, takže tento alebo nič.

Interpretácia vety č.2: Máme tu dve série, čo na tom, že tamtá je stará a každý smajl je 2x väčší než ostatné, čo na tom, že tento nápad sa páči viacerým a má svoju logiku. Proste to zostane tak ako to je, fórum je naše, my robíme rozhodnutia, nič sa meniť nebude.

Robím to dobre? :klobuk_dole:
interpretacia c.3: - niekto si môze vybrat "väcsieho", niekto "mensieho", preto je moznost vyberu....kto by sa bez toho smajla http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-dance013.gif" onclick="window.open(this.href);return false; predsa len nezaobisiel, môze si ho do prispevkov,ci do chatu pridavat aj inou formou....rozhodli sme sa pre tento http://gfxlovers.com/smilies/imgs/celeb ... e008_2.gif" onclick="window.open(this.href);return false; svojim spôsobom podobny, urcite "coolovejsi", tak tolko to k tomu

a na zaver recnicka otazka - je presmajlikovanie nevyhnutne pre chod fora? nie su :)

robime to zle? :klobuk_dole:
Neviem na čo je na chod fóra dobrá KTL, haxball liga, Yahoo fantasy a Galéria (už zrušená) ale nikdy som sa ako prvý na nich nesťažoval. Ak sú smajly zbytočné, tak ich zrušme. Jeden užívateľ fóra (WSH) spácha samovraždu a ty to budeš mať na svedomí! :giggle:

"právo výberu" :lol3: kdeže, robíš to priam excelentne... ako sa to vezme teda.

"rozhodli sme sa pre tento svojim spôsobom podobny, urcite "coolovejsi", tak tolko to k tomu" neviem prečo je toto súčasťou "tretej" interpretácie, ale nemám ďalšie otázky, ctihodnosť. :jn:
Getzo - :serus: bez problemov by som sa nad tymi tvojimi dotazmi mohol rozpisat, argumentovat (predsa len ohladom tych smajlov - kto tu pisal ze smajly su zbytocne, spomenul som, ze nie su pre chod fora nevyhnutne a navyse, riesil sa tu jeden jediny smajl, tak nezavadzaj....a spomenut, ze nevies na co je dobra KTL, ktora je neodmyslitelnou sucastou hokejfora pomaly od jeho vzniku, bez komentara) ale u teba je to fakt zbytocne, lebo ty si proste :king:

a poprosim ta :backtotopic: vdaka
cepi píše:a poprosim ta :backtotopic: vdaka
Rád bych podotknul, že řešit smajlíky v tématu Smajliky mi :offtopic: nepřipadá :ja_neviem:
166 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS