Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oznamy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

a to musite vsetci pisat do mojej temy? :D Spravte si vlastnu temu :D

inak asi ste si vsimli, ze v poslednej dobre som tu dost casto, i ked som hovoril, ze tu nebudem :D . Toto prestupove obdobie mi proste neda, aj ucenie PHP musi ist bokom :lol:

tak....tato tema by mohla zmenit nazov na oznamy......aby sme mali jednu taku vseobecnu temu :D

takze...myslim ze by bolo odveci, keby som tu neoznamil, ze som spat, cize, to co som pisal v uvode topicu, uz neplati :) . Vlastne posledny tyzden som tu bol dost casto, tak teraz to oznamujem aj takto oficialne :lol: .

ved ja som si ani nevsimol,ze by si odisiel :D ....az na jedno obdobie-asi tak 2 tyzdne

arek píše:takze...myslim ze by bolo odveci, keby som tu neoznamil, ze som spat, cize, to co som pisal v uvode topicu, uz neplati :) . Vlastne posledny tyzden som tu bol dost casto, tak teraz to oznamujem aj takto oficialne :lol: .
Tak ten návrat ti vyąel famozně :D výhra v KTL týmů :wink: no nezbývá neľ pogratulovat.

Tak jeden oznam pridam aj ja,zajtra odchadzam do zahranicia a vratim sa asi az v pondelok 24 jula.Tak zatial sa tu majte good :cool: :cool:

Toto fórum je ako telenovela (alebo skôr Mečiar).. admini odchádzajú, onedlho sa vracajú..
neberte to zle, ale mohli by ste viac klás» dĂ´raz na prĂ­spevky k veci (robi tu vlastne niekto porádek? vsak Figterove spammy a jeden moj tu je stale a uz je tomu zo 3 tyzdne.. ak nie viac).. lebo sa to tu zaÄŤĂ­na podoba» profutbalu.. dvom userom staÄŤĂ­ jeden topic a v Ĺ

tak pridavam oznam,ze od zajtra tu nebudem a vratim sa niekedy o 2tyzdne.tak dufam,ze to tu vydrzite :lol: :lol:

kajo píše:tak pridavam oznam,ze od zajtra tu nebudem a vratim sa niekedy o 2tyzdne.tak dufam,ze to tu vydrzite :lol: :lol:
Kajo tak si uzi, ale aspon zatipuj dopredu.

sak akurat ma napadlo,ze by som mal natipovat

Na admina HF sem chodim fakt dost malo a to ma velmi mrzi ale teraz vazne nestiham a ak si niekto mysli ze na forum kaslem tak je na velkom omyle dufam ze sa to zlepsi po prazdninach a budem mat tolko casu kolko som mal pocas celeho roka. Chcem sa podakovat hlavne emanovi ze sa o forum stara ja ti to potom vynahradim nejakym tým pivom :wink:

ja len tolko ked niekto bude mat v svojom prispevku nieco dopisane zelenym tak som to ja aby som sa nemusel stale podpisovat alebo ked sa zabudnem. :D

tak uz som sa vratil z Chorvatska a pozeram,ze sa to tu nejak rozbehlo,vsetko cervene :D 8)

Ak mal niekto problemy zo vzhladmi fora tak oznamujem ze ostal iba Aeolus a Subsilver

Ostatne sme museli z tech pricin vymazat. Uz by malo byt vsetko ok.:D

Za sposobene problemi sa Vam ospravedlnuje Matejko :roll:

Modovia chcem Vas poprosit, ze ak uvidite nejaky spam tak ho vymazte je ich tu dost, najma v posldnom case co popisal patoKK, deco, atd.



inac toto som ani nemal pisat mala by to byt samozrejmost.

Chcem privitat vsetkych userov ktori sa tu regli v najblizsej dobe. Mnohi prisli z hokejovych stranok alebo inych for. Tak by som chcel vsetkych poprosit, ak poznate podobnych odbornikov ako ste Vy sami dajte im o nas vediet, nech je toto forum stale kvalitnejsie a kvalitnejsie. Hokej spaja a forum je tu pre vsetkych tak Vitajte :!:

mne je to uplne jedno,len skoda,ze je mensi pocet prispevkov celkovo

Chcem poprosit vsetkych co maju velke podpisi proti pravidlam fora aby si ich zmensili, neviem presne vymenovat vsetkych ale jedna sa hlavne o deca, medika, extreme7 a dalsi, viete niekto robi aj na mensom monitore a ked niekto z Vas napise prispevok tak mu to zaberie cely monitor, diky

asi do tejto skupiny patrim aj ja.ale LeBrona si asi necham,skorsa rozlucim s timovym bannerom a dam si len textovy

Tohto sa tika najnovsie doplnenie pravidiel fora

http://www.hokejforum.com/viewtopic.php?p=45696#45696

Prosim vsetkych o ich respektovanie!!!
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO