Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Oznamy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Takze v najblizsom case ja nebudem mat vobec cas na toto forum, pretoze budem mat ine povinnosti. Takze sa tu ukazem len zriedkakedy, ale dufam, ze to nebude az tak velmi zriedka. Z tohoto dovodu sme sa s OpenFirom rozhodli, ze mojim nahradnikom na poste admina bude Matejko. Dufam, ze Matejko bude spravnym adminom :P a bude to tu spravovat este lepsie ako ja :D .
Tak sa tu majte :wink: :)
Arek

Ja pevne verim ze sa na post admina arek vrati coskoro...

Chcem len vsetkych oboznamit so situaciou preco arek teraz nebude adminom, ide o to ze sa potrebuje zacat venovat na urcity cas inym zalezitostiam ale bude nam pomohat aj nadalej a chodit na nase forum. 8)

tak vitame noveho admina

Chlapi dva dni chybam a hned tolko zmien :clap:

Chcel som dat svoju reply k teme o MODERĂ

co som nevedel?? :shock:

Luis no neviem ci som spravne pochopil ale:

Ja som tiez v asi 5tich uzivatelskych skupinach, podla mna ked sa jedna o hracov tak na to nieje nic zle uz horisie by bolo keby sme sa tu bavili o skupinach co sa tyka tĂ­mov, pretoze ak by bol niekto aj vo fanklubu Kosice aj Slovan tak by to bolo asi dost blbe( aj ked za urcitych okolnosti by sa to dalo prehliadnut). Napriklad ked mam rovnako rad a rovnako fandim aj Bondrovi aj Hossovi tak na tom nevidm nic zle.

S tymi rankami to celkom dobre nechapem, neviem asi mas na mysli ze by bol kazdy v JEDNEJ uzivatelskej skupine a podla toho by mal rank alebo ako? vysvetli please.

Co sa tyka derryla... napis mi ze kedy ti zmazal prispevok alebo nieco take. Ale s tym s tebou suhlasim ze niekto fakt neovlada vsetky vymozenosti fora ale tie neovladam ani ja alebo arek(podla mna :D) ale tie zakladne by mali ovladat vsetci moderatori to je pravda...

este chcem povedat ze toto je fakt velmi hluche obdobie, nehra sa liga, NHL vrcholi proste hokej teraz asi nezaujimavy, preto tu podla mna nieje tak zivo, ja to nikomu nezazlievam pretoze je leto a fakt sa kazdy venuje niecomu inemu ako foru a foru sa asi vsetci zacnu venovat vtedy ked pojdu na buduci rok do skoly(vsak nejako sa flakat treba :D)

JA verim ze nikto na toto forum nezabudne sa kazdy sa sem casom vrati. :)

V niečom s tebou súhlasím, s tým čím nie ti tu teraz napíąem 8)

Tak "sekcia" uľívateµskĂ© skupiny je podµa mĹ

mohol by si aj navrhnut nejaky konkretny navrh... ale pouvazujem nad tym ako by sa to dalo, ale az po 28.6 :wink:

Jaky konkrétny návrh? a hlavne o čom? 8)

Luis, Fighter: pekne chlapi... Ja viem, o co vam ide, ale aj tak ste to nemuseli

arek píše:Luis, Fighter: pekne chlapi... Ja viem, o co vam ide, ale aj tak ste to nemuseli
nazdar arek :) s tebou som uz dlho nekecal :) A za co mi dakujes? :D Lebo ja som sa na tomto fore zatial do diskusii velmi nezapajal :D Ale tak nemas za co :cool:

Jak tak na rĹŻznĂ˝ch mĂ­stech fora proÄŤĂ­tám příspÄ›vky pánĹŻ Fighter a Luis snaľí se zde hloupÄ› napadat a provokovat.Jejich příspÄ›vky jsou buÄŹ nesmysli a nebo bezvĂ˝znamnĂ© pĹ™ipomĂ­nky kterĂ© jsou nepodstatnĂ© a pro fungovánĂ­ fora nedĹŻleÄľitĂ©.Sportu asi příliÄ… nerozumÄ›jĂ­ a tak na sebe upozorĹ

excelent píše:Doufám,Äľe Arek...
excelent co nevidis, ze ja uz nie som admin, ale len hviezda timu? :wink: :lol:

: Over si informácie, keď ideą niekoho uráľa».... neviem kto ti tu je trápny! Radąej sa staraj o iné veci, toto čo patrí VyVolením a vie o tom len cca 5 µudí nechaj na povolaných!!! A ako kukáą na rúznych místech fóra... pokiaµ viem, je to len vo .. FUTBAL-e..
Ak myslíą tých pár dlhých príspevkov v tomto topicu, tak to com som napísal nie je nezmyselné..........Beľne to tak býva na iných forách, aj na FF, ktorý nebudeą pozna», ale bolo tam regnutých
vyse 800 userov.. tu ti dám screen z Augusta...
Obrázek





Uľ to teda napíąem... tak nie, mal by sa ozva» OpenFire a ten to vysvetli»...

to excelent: ja som trapny ucastnik fora? dovol sa mi zasmiat ha ha ha :D ale mas stastie ze si ma nazval Pan... aspon troska si si to u mna vyzehlil :D

Luis tomu sa hovori profesionalna deformacia :D
ja tiez ked mi niekto ukazuje fotky z nejakej oslavy tak tam nevidim prijemne sa zabavajucich ludi ale prilis tmave, nezaostrene fotky, 10 rovnakych zaberov a pod. :)

kazdopadne zaujimavy postreh k moderatorom fora...

kazdopadne zaujimavy postreh k moderatorom fora...
tomu som moc nepochopil .. co presne mas na mysli, ale to prvé sa mi zdá ze chápem 8) to som screenoval, lebo bolo 62 uzívteµov na fóre :) rekord

[quote="excelent"]Jak tak na rĹŻznĂ˝ch mĂ­stech fora proÄŤĂ­tám příspÄ›vky pánĹŻ Fighter a Luis snaľí se zde hloupÄ› napadat a provokovat.Jejich příspÄ›vky jsou buÄŹ nesmysli a nebo bezvĂ˝znamnĂ© pĹ™ipomĂ­nky kterĂ© jsou nepodstatnĂ© a pro fungovánĂ­ fora nedĹŻleÄľitĂ©.Sportu asi příliÄ… nerozumÄ›jĂ­ a tak na sebe upozorĹ

Luis píše:
doktor píše:kazdopadne zaujimavy postreh k moderatorom fora...
tomu som moc nepochopil .. co presne mas na mysli
...ze zaujimavy postreh na moderatorov a skupiny, lebo doteraz bol kazdy spokojny a nikomu neprekazalo (asi) ze derryl maze prispevky ktore su v pohode :D

Poviete mi niekto co tu riesite?

Luis pisal na fore ze sa mu zda ze moderatori si neplnia to co maju a ze nevedia co maju robit alebo co je ich skutocnou povinostou(konkretne mieril na Derryla) tak som mu dovolil ze ked sa mu naozaj zda ze je to tak tak si ho moze odtestovat, islo konkretne o spamy ktore napisal fighter a luis do temy futbal, samozrejme ulohou moderatorou bolo upozornit luisa a fightera na tieto spamy a pripadne ich vymazat...

Neviem ako sa to skoncilo co sa tu udialo ale bol by som rad keby mi to niekto vysvetlil. dik 8)

skoncilo sa to touto hadkou :(

nechce sa mi kvôli tomu zaklada» novu temu,ale tí čo mali na mna kontakt na ICQ,napiąte mi SS lebo mam nove čislo

oznamujem, ze zajtra odchadzam prec, vratim sa zrejme az dalsi utorok....
179 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS