Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Redy se pořád nemůže dostat na forum a ktl web, Rono a dejf nejspíš taky ne. Máte v plánu s tím dělat i něco jiného než cepiho průpovídky ve stylu "Fanoušci Flyers mají dnes zakázaný přístup"? :)
Azizek píše:Redy se pořád nemůže dostat na forum a ktl web, Rono a dejf nejspíš taky ne. Máte v plánu s tím dělat i něco jiného než cepiho průpovídky ve stylu "Fanoušci Flyers mají dnes zakázaný přístup"? :)
nieco sme s tym robili uz vcera, ale ocividne nepomohlo...dnes pokracujeme.
Ok díky :thumbsup:
"Fanoušci Flyers mají dnes zakázaný přístup"
cepi :lol2: :good:
The Rev píše:"Fanoušci Flyers mají dnes zakázaný přístup"
cepi :lol2: :good:
:hiding:

a je, ti mi nalozia :nervozny: :D

vcera som to bral ako vtip, ked som odkazal Ronovi, ze fanusikovia Flyers, maju pocas zapasu PHI-BOS zakaz vstupu na forum, ale to som si nemyslel, ze sa to bude vztahovat este aj den po zapase :giggle: tak teraz trosku serizonejsie

vieme o tom, ze napr. dejf, Rono, kisin, Redy atd. sa sem este nevedia z :ja_neviem: pricin dostat....arek uz komunikoval s techn.podporou webhostingu, ale nenatrafil na prave najkompetentnejsiu osobu :roll: takze sa obratil na podporu for phpbb a cakame na ich vyjadrenie.....hadam sa to cim skôr znormalizuje a nedockavi uzivatelia sa sem coskoro dokotulaju :yes: touto cestou im odkazujeme, ze sme na nich nezabudli, myslime na nich :D a tesime sa na ich opätovny navrat :) plati aj pre fanusikov Flyers :lol2:
Vzhledem k tomu že jsou to všechno Češi, napadlo mě jestli nemohou mít stejného poskytovatele připojení, a nemůže tak být problém v tom... :ja_neviem:
odkazte prosim vsetkym, ktorym hf nejde, nech si skusia premazat cookies v prehliadacoch :!:
To bylo první co jsem jim radil, nepomohlo :wink:
Ted mi to treba jede, ale zas mi nefunguje stranka KTL :giggle: Odpoledne tomu bylo naopak anebo neslo ani jedno.
Ještě dotaz na příspěvky psané v sobotu a v polovině neděle... dají se zase zpátky?
Ted mi poprve naskocilo HF. KTL take bezi. :clap: Uz se vi kde byl problem?
otazka pre navratilcov? Naskocilo vam to len nahodne, alebo ste nieco urobili?

PainKiller: ja som ich sem vkladal, ale kde su... :sad2: nuz, dan za to, ze v nedelu sme finisovali presun bez odstavky fora.
arek píše:otazka pre navratilcov? Naskocilo vam to len nahodne, alebo ste nieco urobili?
Náhodně teď o půlnoci. A to jsem se dnes zkoušel připojit na počítačích ve škole v kanclu, v kavárně, v knihovně i u sousedů na koleji. A nic. Už jsem myslel, že jste zablokovali celej Liberec. :D
nahodne
taky nahodne
zaujímavý poznatok, doteraz u mňa nebol problém, zrazu dnes poobede mi prestala ísť stránka HF vo firefoxe, stránka ktl ide naďalej, a samotné HF mi ide len v IE :ja_neviem:
Joe S. píše:zaujímavý poznatok, doteraz u mňa nebol problém, zrazu dnes poobede mi prestala ísť stránka HF vo firefoxe, stránka ktl ide naďalej, a samotné HF mi ide len v IE :ja_neviem:
linux nebo windows :lol:
neviem ako vy a neviem ci to nieje pracou ale mne dost casto nech hf ani ktl ist a pise chybu ze sa nedokaze pripojit timeout

:|
janik píše:neviem ako vy a neviem ci to nieje pracou ale mne dost casto nech hf ani ktl ist a pise chybu ze sa nedokaze pripojit timeout
este stale ti to robi?
teraz uz nie tak snad to bude ok :)
Nevím už od kdy, ale všechny ankety mi to ukazuje takové tlusté modré sloupce.
Borci, nejde mi chat. To je chatban?
Máš ban na chat. Zaslúžene. Niekedy si treba uvedomiť, že na internete nei si v totálnej anonymite. Tak ako by si nikdy človeku len tak "zo srandy" nepvoedal, že je bu*erant, tak to nerob ani na internete. A ak to aj v bežnom živote robíš, tak to potom veľmi ľutujem ľudí, s ktorými prichádzaš do kontaktu.
Vďaka, bol by som bez teba stratený.
byl překročen Rubikon
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS