Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

kajo píše:No uz tam klikam aj ja,ale horsie sa to hlada.Ale tak jeden den..
mňa vôbec nenapadlo klikať hore na banner a mne sa kliká fajn na Obsah fóra
kajo píše:Neviem,kde to napisat,tak pisem tu.

Preco ked kliknem na horny banner HF,ma to presmeruje na NHLpro clanok?Asi je to zamerne,ale dufam,ze to nebude trvat dlho.
uz to funguje normalne ako predtym :yes:
Klikám na "Slováci v zámorí" a zobrazí sa mi staré známe "stránka sa nedá zobraziť" :verysad:
raz alebo stale? To ti asi iba net vypadol na chvilu...
asi hej :roll:
Freddie92 píše:asi hej :roll:
jj Sveti, chyba je, resp. bola v Tvojom "prijimaci" :)
neviem kam som to mal napisať tak to píšem sem.. ako je možne že som bol premenovaný z nicku Hannu na nick Martin 27 ked som o to nežiadal vobec... neviem čo sa deje normalne ma to zaskočilo... nevie niekto o tom niečo viac?
:lol: lool, sorky Hannu, vcera som riesil Martina27 ohladom podpisu, on je fandom dablikov, tak som na nieco mrkol aj u Teba a ani neviem ako sa stal z Teba double Martin :doh: :D dik za echo upozornenie :thumbsup:
tak ja som to vsade zbytocne prepisoval :doh: esteze som taky hrr do toho :scare:
Nechci tu spamovat , ale nevim kde to napsat :?: Na co je takova anketa, kde se neda hlasovat???? Mam na mysli dadovu o prislusenstvi k jednotlivym klubum NHL. Myslim ze stejny problem ma i dejf :roll: Kdyz tak dejte tam hlas za me, treba i Lavinam, ti jich maji zatim malo :lol:
PS: alespon jsem si vsiml ze je tu i dalsi fanousek Ducks, ikdyz jaksi skryty :D ale i tak Rozik vybral jsi si dobre :good: Nejvic me pobavila Freddie, ze pry Detroit :lol3: :lol3: :lol3: Si jeste pamatuju jak jim loni v play-off fandila jak o dusu, hlavne ve finale :lol2: :lol: :roll: Vim ze jsi psala, ze jsi tam kridla dala spis jen tak, ale i tak jsem se pobavil :cool:
no Selly, neviem, neviem, ci problem bude u nas..hlasovalo uz okolo 70 userov a jedine vy 2ja ste mali problem..poriesime to formou pm a pak uvidime co a ako :wink:
Selly8 píše:Nechci tu spamovat , ale nevim kde to napsat :?: Na co je takova anketa, kde se neda hlasovat???? Mam na mysli dadovu o prislusenstvi k jednotlivym klubum NHL. Myslim ze stejny problem ma i dejf :roll:
Tak jak už napsal Selly, mám ten stejný problém. Jen mi je divný, že to je jediné téma, kde nemůžu hlasovat ani psát komentář. U ostatních totiž nemám problém.
Poslednú dobu nejak často padá fórum a mne to ničí pôžitok tuto na HF. Ako by sa to dalo vyriešiť?
adminama ty výpadky nebudou,to bude nejspíš hostingem.
.:Mike:. píše:adminama ty výpadky nebudou,to bude nejspíš hostingem.
tak je, ide o hostingovy problem..stavalo sa to z casu na cas najmä pocas trade dead line, co sa aj dalo ocakavat, ale momentalne :ja_neviem: obratime sa s tym zrejme na providera domeny
wtf ?! pozrite sa v topicu Chicaga v Kral Draftu- HF hra na hlasovanie! Dal som podla pokynov kazdu hlas. moznost na samostatny riadok. :roll: Niektore odpovede tam nie su a niektore su zdvoj az ztrojene :thumbsdown:
DIDI píše:wtf ?! pozrite sa v topicu Chicaga v Kral Draftu- HF hra na hlasovanie! Dal som podla pokynov kazdu hlas. moznost na samostatny riadok. :roll: Niektore odpovede tam nie su a niektore su zdvoj az ztrojene :thumbsdown:
asi nějaká chyba v matrixu :D ,to nejde odmazat?
urobil som to dvakrat , ale ked som znoval pridal moznosti hlasovania, tak urobilo to iste :beee:
to iste robilo aj kanterovi. Nejaka blba chyba.
mrznu mi smajlici :D aj niekomu inemu, ci to len mne :-(
Někdy taky, stalo se mi to asi 2x
WildCelt píše:mrznu mi smajlici :D aj niekomu inemu, ci to len mne :-(
u mna su smajlici (ci na opere, exploreri) ok :fucker: :D :wink:
keď sa napíše nová téma do basketu,alebo iné športy atď a dám si zobraziť aktívne témy,tak to tam nieje,neviem či to tak má byť,ale ak nie,tak je to chyba
michal: opravene, uz to bude v aktivnych temach.

Co sa tyka mrznucich smajlikov, tak :ja_neviem: , mne sa to tiez este nestalo.
Horní bannery (HF a Fanobchod) mi překrývají horní menu. Rozlišení 1366*768, Google Chrome.
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS