Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Byli tam samé sprosťárny a nadávky,ale týkalo se to jen Senátora asi se někdo přihlásil na jeho nick.Doufám,že se Senátor k tomu nějak vyjádří.

Ehm, k tomu muzu rict jen to, ze uz me ten vul se.e...
A taky, ze doufam, ze pomuze zmena hesla....

Dávej si bacha docela tě solidně "obložil" poslal jsem ti ss kde jsou detaily o čem se tam psalo.

A nepride ti blby psat do pripominek ze ses nesetkal s zadnou chybou? :lol: :lol:

Jinak ja mam takovej navrh a nechce se mi zakladat novej topic...
Co udelat tymum KTL kteery by o to mely zajem soukromy tema?
Kdyz uz sou ty skupiny, tak to neni zas takovej problem, co vy na to?

edit pro Chestra a ostatni odpurce: Nekomu muze docela vadit ze ostatni ctou zpravy pro tym a nechce to psat vse pres ss...treba ja osobne radsi dost veci nepisu nez aby to cetli ostatni, takze bych to docela uvital...
A ze v topicku vaseho tysmu spamuje nekdo cizi, to uz snad stve skoro kazdyho...

The Thrasher píše:A nepride ti blby psat do pripominek ze ses nesetkal s zadnou chybou? :lol: :lol:

Jinak ja mam takovej navrh a nechce se mi zakladat novej topic...
Co udelat tymum KTL kteery by o to mely zajem soukromy tema?
Kdyz uz sou ty skupiny, tak to neni zas takovej problem, co vy na to?
Podla mna je to zbytocne,uplne staci jedna tema pre vsetkych aspon pre mna,ale nech sa vyjadria ostatni.

a ake by to mohlo byt velke???ohladom tych banerov atd

toho ziga si zmensi, nech ide vedla visty a malo by to stacit

a moj je v pohode ?

a keby som si zmensil banner????ale prsoim pockajte stym lebo nemam komu to dat zmensit alebo to spravim tak ako aj kajo ci kto to tak spravy ze si dam len nazov timu Zigo je moj idol cize Banner nemozem???

medik to sa netyka chyb fora. :!:

medik911 píše:a keby som si zmensil banner????ale prsoim pockajte stym lebo nemam komu to dat zmensit alebo to spravim tak ako aj kajo ci kto to tak spravy ze si dam len nazov timu Zigo je moj idol cize Banner nemozem???
wihod si odtial ten windows vista a mas to. Nahovnmo robite reklamu a este k tomu sitnemu produktu

janik píše:medik to sa netyka chyb fora. :!:
a kde som to mal dat ????nehcel som zakladat zbytocne novu temu
eman :moze byt?

eman22 píše:
medik911 píše:a keby som si zmensil banner????ale prsoim pockajte stym lebo nemam komu to dat zmensit alebo to spravim tak ako aj kajo ci kto to tak spravy ze si dam len nazov timu Zigo je moj idol cize Banner nemozem???
wihod si odtial ten windows vista a mas to. Nahovnmo robite reklamu a este k tomu sitnemu produktu
neviem preco ste mi zmazali ked tu je to jasne napisane ja som si dal prec ten windows wista a mam to sakra :x :x

medik911 píše:
eman22 píše:
medik911 píše:a keby som si zmensil banner????ale prsoim pockajte stym lebo nemam komu to dat zmensit alebo to spravim tak ako aj kajo ci kto to tak spravy ze si dam len nazov timu Zigo je moj idol cize Banner nemozem???
wihod si odtial ten windows vista a mas to. Nahovnmo robite reklamu a este k tomu sitnemu produktu
neviem preco ste mi zmazali ked tu je to jasne napisane ja som si dal prec ten windows wista a mam to sakra :x :x
Lebo si to nestihol do spravneho casu

preÄŤo sa neviem dostaĹĄ do sekcie KTL-Liga majstorv? :?

kosican85 píše:preÄŤo sa neviem dostaĹĄ do sekcie KTL-Liga majstorv? :?
Sorac uz by to malo byt ok

zase sa mazali prispevky???mi zmizlo dalsich 700 :?

Ludia ja neviem... ci necitate prispevky alebo co... http://hokejforum.com/viewtopic.php?p=45764#45764

nevyzeraju tie linky v Robryho prispevkoch nejako podozrivo?

ja by som ich radsej neotvaral :wink:

su to dajake exe subory, mohol by sa na to niekto pozriet pripadne zmazat, urcite nikto nechce aby jeho pocitac prisiel k nejakej ujme :?

Mam vaznu pripomienku. Vzdy, ked sa lognem, tak mi napise, ze nie som prihlaseny. Spravny nick, spravne heslo, ale nedrzi ma na stranke. Na druhy raz to uz ide.

k tym odkazom u chorcheho: uz som to tu pisal a upozornoval tak si citajte ze neotvarajte odkazy co maju iny v prispevku, robry pisal ale on ich tam nevadal, a stale sa u jeho prispevkov ubjavuju bude sa tym musiet zaoberat web master, zatial sa snazim tie odkazy unho mazat ked vidim ze je to tam ale nemozem teraz sledovat vzdy ked napise.

chorche píše:Mam vaznu pripomienku. Vzdy, ked sa lognem, tak mi napise, ze nie som prihlaseny. Spravny nick, spravne heslo, ale nedrzi ma na stranke. Na druhy raz to uz ide.
to robí aj mne, prihlasuj sa tak, že dáš súkromné správy

Joe S. píše:nevyzeraju tie linky v Robryho prispevkoch nejako podozrivo?

ja by som ich radsej neotvaral :wink:
Ked sa to nabuduce stane tak si na to posvietim osobne :twisted: :roll:
chorche píše:Mam vaznu pripomienku. Vzdy, ked sa lognem, tak mi napise, ze nie som prihlaseny. Spravny nick, spravne heslo, ale nedrzi ma na stranke. Na druhy raz to uz ide.
Mne sa to stalo tiez zoparkrat - ked som siel cez Firefox - na inych browseroch to nerobi (aspon pokial viem) - a nevim preco :?:
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES