Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

mne to robi v praci na IE :cry: a potom mi to neukaze new prispevky a je vtom dost chaoz

vsetko vam bude fungovat ako ma,ked sa prihlasite cez nastavenia,uz som to aj pisal,ale sak nevadi.

kajo skusal som a nefungovalo

no sak ani mne to neslo ale ked som chodil cez nastavenia tak mi to uz ide v pohode neviem preco tebe nie :?:

Vazeni, na 99,9% sa logujem z IE, vlastne si nespominam, ze by som sa sem logoval z ineho prehliadaca....

janik píše:
robry je asi problem v tvojom pc tak sa ozvi executorovi cez ss ak sa ti neozval on :wink:
Myslim ze sme prisli na koren problemu... ako som uz robrymu vysvetloval, na 95% je problem uz neho na lokali (na kompe)... ma tam skodnu - nejaky adware/spyware - co odosiela taketo halusky (reklamy napr.) spolu napr. s prispevkami do for apod.... riesenie som mu uz navrhol tak nech sa rozhodne sam ale cim skor :!:

ja mam problem ze ked dam spravny nick aj heslo a zafajknem prihlasenie aj nabuduce tak ma neprihlasi ale ked to nezafajknem tak ma prihlasi alebo sa musim viackrat prihlasovat 8) :twisted: :x

...

ja mam tez nevem ci je to problem alebo to tak ma byt ale si xcem do nastavenia hodit icq number a mi nejde....teda zmenit tie povodne hodnoty.. :?

edited by janik! Vies, co mi napisal arek na ICQ? Ze je rad, ze som sa vratil, lebo to tu umieralo! Fat, nebud blazon, vsetky moje prispevky su vzdy k veci!

sak suu, ale do 30 tem aby si prispel? sak to je jak nadopovany keby si :D
ale sak pohode, ked to nevadi inym, ja sa uskromnim..

zbytocne OT, ci SPAMiky poprosim(e) riesit v teme POKEC, a to SPAM,OF TOPIC http://hokejforum.com/viewtopic.php?t=668&start=375

edit: c. :wink:

uz som to opravil predtym ako si napisal...

SOM SI MYSLEL ZE TEN MAIL HOKEJFORUM@HOKEJFORUM SA UZ NEPOUZIVA
Nové správy: 4, Neprečítané správy: 1

viete mi vysvetlit,preco mi ukazuje stale nieco taketo a pri tom nemam ziadne nove spravy?? diky
aj mne ukazuje stale ze mam 2 nove spravy. Neviem co s tym je :|
tiez mam 2 nove spravy...
taky to mám, už to sere!
u mna pohoda :frajer2:
cepi píše:u mna pohoda :frajer2:
taky 8)
mne tiez pise ze mam dve nove spravy
no tak ja mam pre zmenu toto

Nové správy: 22, Neprečítané správy: 2

:D
Napodobne ja mam 7 new messages .... :)
mne tiez 2 nove spravy ukazuje
ja tiez 2 nove spravy
A co tak keby ste si ich precitali pripadne zmazali? :D
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES