Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Zas ta krásně zdeformovaná hlavička :biglol:

K begbeeeho připomínce: To mi dělá taky :D
Keď už som zahlasoval a v ankete by sa mal zobraziť výsledok, tak je to rozpadnuté... GOOGLE CHROME
begbeee píše:Keď už som zahlasoval a v ankete by sa mal zobraziť výsledok, tak je to rozpadnuté... GOOGLE CHROME
opravene, omrkni :yes:
Je to OK. Ďakujem.
mrzne chat :roll: ked nieco napisem, nezobrazi to v chate, treba nanovo zakazdym refresnut stranku :roll:
V profile mám niečo ako "Uroven upozornenia [1]".

Čo to znamená?
begbeee píše:V profile mám niečo ako "Uroven upozornenia [1]".

Čo to znamená?
Užívateľovi bolo udelené následovné varovanie
10. marec 2009; arek: » Zdravim,
upozornujem ta, ze mas prilis velky podpis. Treba si precitat pravidla a zmensit ho. Dakujem.

-->
"Maximálna povolená šírka vášho podpisu je 600px a maximálna povelená výška je 150px.
Ak máte podpis z dvoch alebo viacerých obrázkov, platí to pre oba/všetky dokopy! To isté platí aj pre kombináciu obrázku/ov s textom."

z toho dôvodu to upozornenie, takze v tomto pripade sa nejedna o chybu fora :)
ale môzes zostat begbeee v klude (az po 3 upozorneniach sa preventivne BANuje :sarcasm: samozrejme, v tvojom pripade sa nejedna o nejaky velky preslap, ide len o to upozornenie; no na margo toho by som opät rad apeloval na tie podpisy, aby si ich dali do poriadku aj ostatni useri, teda ti, ktorych sa to tyka.....
TO bys měl i ty cepiku s tou tvojí výškou 158px. :frajer2:
Oj sakra :?
TT1905 píše:TO bys měl i ty cepiku s tou tvojí výškou 158px. :frajer2:
lol :D narazal som TT na extremy :roll: urcite nebudeme dzubat userov, ktori maju o nejaky ten minipx navyse Getzo pochopil :frajer2:
TT1905 píše:TO bys měl i ty cepiku s tou tvojí výškou 158px. :frajer2:
:yes: :giggle:
cepi píše:
TT1905 píše:TO bys měl i ty cepiku s tou tvojí výškou 158px. :frajer2:
lol :D narazal som TT na extremy :roll: urcite nebudeme dzubat userov, ktori maju o nejaky ten minipx navyse Getzo pochopil :frajer2:
to bolo len na skúšku či to systém pustí, ja nechcem warning :cry:
arek píše:
TT1905 píše:TO bys měl i ty cepiku s tou tvojí výškou 158px. :frajer2:
:yes: :giggle:
:wink:
cepi píše:lol :D narazal som TT na extremy :roll: urcite nebudeme dzubat userov, ktori maju o nejaky ten minipx navyse Getzo pochopil :frajer2:
Hlavně že když tu dřív bylo maximum výška 100px. a já tady začal s bannery 350x120, tak jsem s tím měl problémy :box:
ano ano admin by mal ist prikladom, tak hadam je uz v mojom pripade vsetko okejko :frajer2:
No proto! :D
Bude se něco dělat s tím neustálým padáním? To je strašný...
Sorry hoši, ale slíbili jste nápravu, ale já stále vidím:

Kód: Vybrat vše

Má děkování:	65 krát
Zobrazit/skrýt seznam
Mají děkování:	41 krát
Zobrazit/skrýt seznam

pro tuhle správu autora Azizek dostal děkování - 2 Joe S.(05 srp 2011 23:43), švolco(06 srp 2011 01:42)
A tak dále...
Chcem sa spýtať, dokedy bude tu na fóre akceptovaný trolling niektorých userov.


Postupne to v prítomnosti danej osoby odrádza iných užívateľov byť na fóre, podľa mňa je to dosť závažné na to, aby sa to už riešilo

názorné ukážky z chatu:

Kód: Vybrat vše

@ ThrashersFan « Uto Sep 27, 2011 5:05 pm »   aha. Je tu Martin
@ ThrashersFan « Uto Sep 27, 2011 5:05 pm »   tak idem
alebo

Kód: Vybrat vše

@ The Rev « Uto Sep 27, 2011 5:19 pm »   :doh:
@ The Rev « Uto Sep 27, 2011 5:19 pm »   still the same
@ The Rev « Uto Sep 27, 2011 5:19 pm »   :ahoj:
upozornime ho na to, ale nejako by som to odchodom userov z fora nedramatizoval :)

a este nieco, ak napr. 2 nemenovani useri prostr. chatu komunikuju medzi sebou, pricom uzka skupina userov ich nemusi a radsej odide, paci sa, ak dotycni useri komunikuju medzi sebou pricom neporusuju ziadne pravdila fora, maju rovnake pravo ako ten zvysok....chat je pre vsetkych, nie pre nejaku vyvolenu skupinu userov :frajer2:
Mám něco s chatem nebo admini úřadujou? :)
arek nam ho vypol :lol:
arek úraduje :giggle: netrebalo ho poslúchnuť :giggle:
dejf píše:Mám něco s chatem nebo admini úřadujou? :)
bol stopnuty
par tyzdnov spät sme dostali taky napad, ze ak by sa to tam niekedy zvrhavalo, tak ho jednoducho "vypneme"
nezobrazuje se mi ta new hlavička, mám tam velké ho*no......teda černo.. :-D
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS