Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

ale ide o to, ziadne spravy nemam neprecitane, a uz mi to asi mesiac ukazuje a kedze ich nemam, tak ich nemozem vymazat a kedze ich nemozem vymazat, je to chyba fora :wink:
Matejko píše:Neviem, mozno hlupost, ale skus si zmazat vsetky spravy, vratane neodoslanych a odoslanych a nasledne klikni dole pod forom na "Odstrániť všetky cookies fóra" ..... pozno pomoze :oops:
vymazal jsem cookies a všechny zprávy a furt to tam mám
takze dnes prebehla aktualizacia fora a mne uz tie nove spravy nezobrazuje. Dufam, ze ani vam. :)
ale zobrazuje stale rovnako :eek2:
jo už to mám ok,už tam mám 0 nových správ
mne taktiez zobrazuje,stale

Odhlásenie [ canesman ] Nové správy: 4, Neprečítané správy: 1
skus na tie spravy kliknut. Mne to zmizlo az po kliknuti.
tak repete: u mna pohodka :frajer2:

len ked mi napise x-men sa mi to tam nejako urychlene namnozi :eek2: :lol2: :smile03:
no mne tie spravy z nicoho nic zmizli
arek píše:skus na tie spravy kliknut. Mne to zmizlo az po kliknuti.
pravdu si mal,uz mi ukazuje len
Odhlásenie [ canesman ] Nové správy: 1

s tym uz sa da zit :D
mno ja som tam mal stale dve nove spravy....ale v dorucenych nebolo nic....a potom som klikol nato, ze Uvolnit pozdrzane spravy....to je tusim tesne nad spravami v priecinku dorucenych sprav....a vtedy sa mi objavili nejake mesiac stare x-menove spravy na konci zoznamu....klikol som na ne, a uz mam vsetko v poriadku :thumbsup:

aby ste ma nemali za debila, na to uvolnenie sprav som klikal aj predtym a nefungovalo to... :roll:
inak pred uvolnenim podrzanych sprav si treba zmazat nejake starsie spravy. Maximum sukromnych sprav je momentalne nastavene na 60 a ked mate v schranke uz tych 60, tak kazda nova, ktora vam dojde, zostane podrzana. A dojde az ked zmazete nejake ine. Preto je najlepsie pravidelne spravy premazavat, aby ste o nieco neprisli :wink:
ja som nastavil, aby sa priebezne stare spravy zmazali ked pride mi nova.
Vam, ktorym ukazuje NOVE SPRAVY a nic tam, odporucam preinstalovat windovs, mne to zmizlo :lol:
Do kelu...chlapi ako je to mozne ze mi nezaratalo tip???Pamatam si ze som cera daval MTL-NYR 2 a dnes pozrem a moj tip nikde :( Stava sa to castejsie??? :cry:

mas to v PM, uz sme to riesili :)
:slovakia: :penalty: :hit: ...Len skusam... Ale niektore smajliky mi nejdu pridat do prispevku, co je s tym?
chorche píše:Ale niektore smajliky mi nejdu pridat do prispevku, co je s tym?
mne idu vsetky bez problemov :frajer2:
Skusim maly test, dufam, ze to nebude povazovane za nejaky blud, uvidime, co vlastne ide.... :ucka: :haha2: :dance: :cry2: :bitka: :bitka2: :skodoradostny2: :frajer: :a_von: :pc: :pivo2: :pivo_uslo: :skodoradostny: :ferovka: :modlenie: :32: :thumbsdown2: :thumbsup2: :taptap: :hit: :penalty: :slovakia2: :precitaj_si_pravidla: :si_spammer: :offtopic: :backtotopic: :ban: :poster_spam: :champions: :protest: :stop: :poklona2: :poklona: :ejha: :butt: :grc: :cosi: :juchu: :pivo: :moj: :ho*no: :cert: :nasraty: :nervy: :fan: :dup: :eat: :gitara: :cup: :winner3: :winner2: :winner1: :vitaz: :groupwave: :povzbudzovanie: :roll2: :hmm: :censored: :wub: :sleep2: :sleep: :v_hajzli: :doh: :angel: :dole: :super: :pleaseantry: :respect: :samovrazda: :ja_neviem: :neja: :rozlucka: :ee: :verysad: :plac: :fnuk: :bye2: :sorry: :smutok: :smutok: :ciga: :12: :sluchadla: :rocker: :dance2: :ble: :buh: :coucou: :buchac: :prines_pivo: :prines_pivo: :pivo3: :haha: :hufi: :wowo: :yes: :smile03: :unsure: :biglol: :lol3: :box: :bitka3: :cinka: :yahoo: :frajer2: :good: :oslava: :beee: :eek2: :clap: :thumbsdown: :thumbsup: :lol2: :lol: :sad2: :| :idea: :arrow: :?: :!: :wink: :roll: :evil: :cry: :oops: :P :x :cool: 8) :? :shock: :o :( :) :D
Slubujem, ze TOTO uz v zivote nespravim... Aj tak sa mi osobne nepacia prispevky, kde je viac smajlov, ako pismen....
Dyt dou vsechny, ne? :-D
:precitaj_si_pravidla: Tento minule nesiel.
:stop: vsetci smajlovia funguju, takze uzatvaram tuto nic neriesiacu debatu :backtotopic:
co je to za výpadek :?: zobrazovalo se to pokaždý když jsem chtěl jít to nějaké témy... :!:

Přílohy

instaloval som/instalujem novu rychlu odpoved :)
arek píše:instaloval som/instalujem novu rychlu odpoved :)
aha,dik za rychlou odpoved :wink:
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS