Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Azizek píše:Sorry hoši, ale slíbili jste nápravu, ale já stále vidím:

Kód: Vybrat vše

Má děkování:	65 krát
Zobrazit/skrýt seznam
Mají děkování:	41 krát
Zobrazit/skrýt seznam

pro tuhle správu autora Azizek dostal děkování - 2 Joe S.(05 srp 2011 23:43), švolco(06 srp 2011 01:42)
A tak dále...
Děkuji za naprostou ignoraci :wave:
taky bych se rád dočkal odpovědi.........hlavně že se tady řeší pič*viny.. :thumbsdown:

EDIT:
nevím jestli ste s tím něco dělaly,ale po pročištění CCleanerem se mi to už zobrazuje,takže cajk :D
A stále se tu ignoruje :lol2:
____________
odpoved v pm c.
A pořád se ignoruje :lol2: Hlavně že se BANuje :lol2:

Když už jsme u toho, rád bych se zeptal jak je možné, že kajo který se diskuse v chatu také účastnil nedostal BAN? :)
a jedna vec ma zaujíma, aký je rozdiel medzi kο*οt a kkt ..... oboje označuje to isté, tak prečo to tým pádom nie je rovnako posudzované?

keďže kkt pravidelne používa jeden nemenovaný admin vo svojich príspevkoch :sarcasm:

ďakujem za odpoveď
Dado píše:Uz to tu bolo povedane v suvislosti s KTL, takze to plati aj pre HF. Toto forum vlastnia sukromne osoby a mozu si tu robit co chcu. Ziaden zakon ich neobmedzuje. Samozrejme, nemozu sirit rasizmus a podobne. Ale bany, permabany mozu davat kazdemu bez udania akehokolvek dovodu. Takze si to uz konecne uvedomte! :yahoo:
A proč to tu píšeš ty? Pokud vím tak žádný majitel nejsi a chvála pánu Bohu, že tomu tak není, protože za tu dobu co jsem tady jsem z pozice adminů, takovou arogantní odpověď neslyšel, protože to nejsou žádné zakomplexované dětičky, co si musí honit ego na foru. Ale z tvojí strany tady těžce smrdí řiťolezectví ! :hroza:

A věř tomu, že jednou by se někdo vyhodil z old userů jen pro nic za nic, tak za chvili by tady nebylo koho vyhazovat, jelikož by se to tady rozhádalo a rozpadlo, protože tady jsme dlouholetá docela uzavřená komunita a né jen banda niemandů, takže si tyhle řečičky nech do těch svojich konspirací a volebních kampaní..

edit: Bylo mi vysvětleno, že to bylo značně ironicky myšleno a tím pádem moje kritika byla naprosto zbytečná, takže se omlouvám. Na nespravedlnost jsem totiž hodně přecitlivělý, tak jsem si to prostě nemohl odpustit ;)
Tak dnes je to měsíc a jeden den naprosté ignorace mého dotazu :clap:
Dado píše:Uz to tu bolo povedane v suvislosti s KTL, takze to plati aj pre HF. Toto forum vlastnia sukromne osoby a mozu si tu robit co chcu. Ziaden zakon ich neobmedzuje. Samozrejme, nemozu sirit rasizmus a podobne. Ale bany, permabany mozu davat kazdemu bez udania akehokolvek dovodu. Takze si to uz konecne uvedomte! :yahoo:
Tak sa priprav, že pri každom tvojom pochybení bude :ban: budeš sledovaný. Však v podstate ty tu robíš najčastejšie zlú krv (však ako aj teraz, nemohol si sa neozvať, že?)

A to, že administrátorov weboých stránok neobmedzuje žiadny zákon? To sa teda mýliš a veľmi kruto, to by si mal ako admin či vlastník stránky (či aký ďas to tam si) vedieť.

A taktiež ani ban nemôžeš dať len tak hocikomu, keď si sám stanovíš pravidlá, môžeš udeľovať ban podľa nich, nie ako tvrdíš ty :klobuk_dole:

snáď si si už pomasíroval ego a budeš už ticho :wave:
Azizek: hotovo, skontroluj, ci som tie podakovania prelozil uz spravne.
arek píše:Azizek: hotovo, skontroluj, ci som tie podakovania prelozil uz spravne.
Zpráva by mohla být se z, ale to není podstatný, hlavně že to dává smysl už. Díky :thumbsup:
za ten cas si clovek zvykne na vsetko, aj na to, ze sa v ociach ostatnych, resp. casti userov stane svojim spôsobom "nenavidenym" v zmysle adminovania - ""sefovania "" ....z pozicie akejsi moci najvyssej si tu BANmi a pod. zalezitostami zvysujeme svoje ego a popritom nam hokejforum vynasa tak mastne €, ze si s tymto vystacime na luxusne zivobitie.....niekedy sa tu clovek ozaj pozastavi nad takymi vecami, no, tazko chapajucimi....prosime vas len o jedno.....

Prosíme užívateľov fóra, aby sa správali slušne, nepoužívali vulgarizmy a aby boli tolerantní k názorom iných užívateľov. Ak chcete niekoho kritizovať, robte to konštruktívne, nie bezobsažne. Užívatelia majú zakázane písať príspevky, ktoré smerujú, vyjadrujú alebo podporujú neznášanlivosť, rasovú, náboženskú alebo inú diskrimináciu, hanobia jazyk, vieru, náboženstvo, politické či iné zmýšlanie, národný alebo sociálny pôvod, príslušnosť k národnosti alebo etnickej skupine.
Sú zakázané akékoľvek prejavy zo strany užívateľov fóra, ktoré by inklinovali/podporovali/vyjadrovali akúkoľvek formu diskriminácie, neznášanlivosti, nenávisti a netolerantnosti a boli v rozpore s ľudskými právami/v rozpore s dobrými mravmi. Administrátor si vyhradzuje právo meniť či mazať časti príspevkov ako aj celé príspevky v prípade, že tieto pravidlá budú porušené.
(http://hokejforum.com/rules.php" onclick="window.open(this.href);return false;)

ak to este niekto nepochopil, bohuzial, to je len a len jeho problem, ale ja osobne som na vulgarizmy dost alergicky....niekto robi rozdiely medzi topicom, chatom, ale ja osobne nevidim absolutne ziaden zmysel a vyznam, hresit, nadavat pri pisani, resp. chatovani.....preto ta cenzura, ktora niekomu pripadala, smiesna, trapna...berieme, niektore veci boli mozno az precenzurovane, ale to by bolo najmenej vratit ich spät do obehu, ako vymyslat tzv. odcenzurovanie.....kazdemu niekedy nieco ujde, uleti, ja nie som vynimkou, nebudem sa tu hrat na neviniatko, ved som v podstate user ako kazdy iny, no musim si davat v istom zmysle bacha na jazyk, ak uz, snazim sa to uhrat inym spôsobom, takym petrikovskym - pojebabrala, pikacoviny, skratkami alebo s * a pod., ale aky zmysel ma pustat do obehu tie najoplzlejsie slova, ktore môzu odradit mnohych userov, obzvlast tych cerstvejsie prichodivsich.....diskusie na inych webovych strankach ma odradili prispievat prave kvôli vulgarnym prispevkom, resp. jedincom, takze pokial budeme mat na starosti hokejforum my (admini-modi), taketo a pod. zalezitosti tu tolerovane v ziadnom pripade nebudu a kto sa s tym nebude vediet zmierit, jeho smola, nikoho nenutime byt na nasich strankach....ak sa bude citit v tomto smere niekto ukrivdeny, paci sa, môze si vyhladat svojmu slovniku blizku stranku, forum....

:klobuk_dole:
http://hokejforum.com/memberlist.php?mo ... ile&u=2135" onclick="window.open(this.href);return false; WTF ? :hroza:


aha už chápem, ja že to niekto sa nudil, ale už mi je to jasné, že spoločné vyhlásenie :sarcasm:
Len chcem pripomenúť, že osočovanie, diskutovanie správania sa/povahy iného užívateľa je ťažký OT a bežne postihnuteľný flaming/spam. Malo by sa to rešpektovať a dodržiavať a to aj pri emóciami vybičovanej diskusii.

Ďakujem.
Mám dotaz... Přidávali jste v poslední době na forum něco nového? Nějakou aplikaci nebo tak? Pokud ano, tak co to je?
Google Chrome mi tu stále píše, že "Pro zobrazení některých prvků na této stránce se vyžaduje dodatečný plugin."
Když kliknu na "Instalovat plugin...", nic to neudělá, a při příští návštěvě to tam mám zase...
Azizek píše:Mám dotaz... Přidávali jste v poslední době na forum něco nového? Nějakou aplikaci nebo tak? Pokud ano, tak co to je?
Google Chrome mi tu stále píše, že "Pro zobrazení některých prvků na této stránce se vyžaduje dodatečný plugin."
Když kliknu na "Instalovat plugin...", nic to neudělá, a při příští návštěvě to tam mám zase...
nie..naposledy, co si pamatam, tak ten tapatalk, ale to uz bolo dost davno. Inak ja pouzivam tiez chrome a nic take mi nevyhadzuje.
Sakra. Tak nic, díky...
Dado píše:...
tak to som si doteraz nevsimol :slap: napravene.
uprava aj v ramci zobrazenia HF narodenin - nick HokejFórum, datum "narodenia" 18.4.2006, tj. datum vzniku HF Obrázek
:hmm: toto co teraz po novom vidim ako chat asi nema takto vyzerat alebo ano?

Obrázek

kde sa stala chyba?
Refresh :)
Azizek píše:Refresh :)
:lol:

diky :good:
výpadky fóra sa v posledných dňoch začali opäť raz vo veľkom rozmáhať, v akom štádiu je riešenie tejto chyby?
ok, ja mam jednu chybu, ale u seba, nie na fore :D
mal som dceru na kolenach a samozrejme zacala vehementne buchat po lavej casti klavesnice (chcela tatovi pomoct :D) no a zrazu sa mi HF akoby "odzoomovalo" - vidim vsetko zmensene akoby z vacsej dialky :D prezradi mi niekto aku kombinaciu klaves to ten moj maly zazrak trafil a este lepsie - ako to vratim zase do normalu? :D
vopred velmi pekne dakujem ;)
ctrl+ kolečko na myšim nebo ctrl+-/+ ;)
Joe S. píše:výpadky fóra sa v posledných dňoch začali opäť raz vo veľkom rozmáhať, v akom štádiu je riešenie tejto chyby?
v prvom rade sa ospravedlnujeme za spoinane vypadky fora, ktore podla vsetkeho suvisia s prihodenim noveho chatu; arek to po vybaveni svojich skolskych povinnosti omrkne, doladi :yes:

v tejto suvislosti este jedna informacia, v Novom roku prechadzame na novy hosting, od ktoreho ocakavame, ze bude spolahlivejsi, bez vypadkovy :)
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS