Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Takto chlapci, dostali ste BAN na 3 dni na chat, ale rano to oznamenie cepi zmazal, pretoze z toho nebudu len 3 dni, ale viac. Tak vam to idem oficialne hodit do oznameni. A tuto "diskusiu" premazat.
nexapu proc..
dokonce celoplosny?
kajo pro mne neni kompetenty, od tebe hochu nic nerespektuju
nic sem neudelal a mam permaban?
kajo si zaslouzi celoplossny fire..

// permu nemas, mas len chat ban, do topicov môzete prispievat bez problemov, samozrejme mimo tej hatlantaciny; btw modi maju v ramci tychto veci, rovnake pravomoci, kompetencie, ako admini; c.
Tak mozno ti nieco napise cepi (teda urcite), ak je on pre teba dost kompetentny. Len neviem ci to mam od teba brat ako urazku alebo kompliment.. :neviem:
prepacte chalani, to cistenie chatu, ktore sa tu rano spominalo potrva dlhsie ako sa pôvodne planovalo, 2 virusy m+m nam to v tom chate v poslednom obdobi dost zavirili, system haproval, takze to cistenie chatu potrva do 27.4.2013; za pochopenie dakujeme
v podstate sme brali do uvahy aj vyjadrenie martina83, ktory sa pred istym casom vyjadril, ze v ramci akeho si protestu, sa tu neukaze do konca zakl.casti
sme ako Vilo Modreho z neba, plnime zelania nasich userov

Obrázek
toted nexapu, to byl jako vtip?
fakt nerozumim.. jen rikam lidem co by jim mela rikat jejich maminka, a proto amm ban? a proc mam ban jak martin?
IMO 1 den chat ban je ok.. ale mesic?
tiež si myslím, že maro si nezaslúžil rovnakú dĺžku trestu ako Maritn. Už len z pohľadu tej recidívy ap. A vlastne.

Vypnite celý čet, len to tu škodí :lol2:.
:-O Ty ho chces vypnut????
jakub ty by jsi zasloužil na budku :!: Ale jinak k afere: Trest já přijímám a respektuju, nic jiného taky mě ani nezbývá...A je adektvátní vzhledem k trapnosti a oplzlosti dané konverzace. Je to tvrdy trest, ale pořádek musí být. Cepi se vydal na cestu Brendana Shanahana, nulová tolerance a tvrdé tresty. A my se musíme přizpůsobit, jinak tu pro nás nebude místo. Zdravím všechny na chatu včetně admins a mods. Necitím vůči nim žádnou zášt. Mám ted zbytek základní čáasti na to abych se zamyslel jak se správně chovat na mchatu
Je jen IMO škoda že chat na dlouhou dobu ztrácí vlivné usery,kteří chat živili aktivně denně. Místo toho se tam tvoří čím dál větší skupinka rádobyodborníků a lidé co tam mají potřebu informovat všechny že se jdou koupat, na wc, na oběd a spát
Nedá sa riešiť chyby fóra m+m nejako tvdršie?

Obťažovanie všetkých userov vulgárnymi PMkami nie je nič príjemné a vhodné. Nepresahuje to náhodou už všetky možné hranice?
zas tu z toho netreba robit 3 svetovu :roll:
cepi píše:zas tu z toho netreba robit 3 svetovu :roll:
tebe ešte martin PMkou s označením j***ť neujebal kule, nehodil ti zadnicu do rašelinište a neviem čo ešte?

Taktiež marov výplod si nemal ešte tú česť čítať?
hosi budte radi ze nie som admin lebo ak tu robite bordel a to pravidelne minimalne martin je tu permanentne v BANe tak by ste uz davno leteli, take maznanie sa s vami vobec nechapem :!:
A ty jsi kdo ze tu vynasis soudy a pritom jsi v chatu ani nepromluvil, tvoje odbornost je neznámá a v NHL se pohybujes asi jako ja v španělské fotbalové lize...
martin83 píše:A ty jsi kdo ze tu vynasis soudy a pritom jsi v chatu ani nepromluvil, tvoje odbornost je neznámá a v NHL se pohybujes asi jako ja v španělské fotbalové lize...
Ale zas chat nie je pupok sveta.

Keď nič iné existujú aj topicy a takto rýpať do spoluzakladateľa stránky :sarcasm:
martin je na slovo vzaty odbornik. tzv. hotentot :giggle: ale toto nepatri medzi chyby fora :backtotopic:
no aj je janik spoluzakladatel tak se ospravedlnujem..toto jsem nevedel...pred nim tedy :klobuk: HF jsou ty nejlepsi stranky o NHL..ale jeste ze teda neni modem
cepi píše:martin je na slovo vzaty odbornik. tzv. hotentot :giggle: ale toto nepatri medzi chyby fora :backtotopic:
Ale patrí...
funguju vam obrazky v topicoch plajof?

Ja tam mam text:

[b:2x4vllxx][color=#00BFFF:2x4vllxx]Postupujuci[/color:2x4vllxx][/b:2x4vllxx]

[b:2x4vllxx]WAS[/b:2x4vllxx] 36% [ 5 ]
[b:2x4vllxx]NYR[/b:2x4vllxx] 64% [ 9 ]

toto presne sa mi zobrazuje.
Skorpion píše:funguju vam obrazky v topicoch plajof?

Ja tam mam text:

[b:2x4vllxx][color=#00BFFF:2x4vllxx]Postupujuci[/color:2x4vllxx][/b:2x4vllxx]

[b:2x4vllxx]WAS[/b:2x4vllxx] 36% [ 5 ]
[b:2x4vllxx]NYR[/b:2x4vllxx] 64% [ 9 ]

toto presne sa mi zobrazuje.
ja to mám takisto
dik, opravene
Nejde chat
kedy bude odstránená chyba fóra martin83? v poslednej dobe sa nevie vpratať do kože, žiadne bany nezaberajú a kvôli nemu sú poškodzovaní a obmedzovaní ostatní užívatelia fóra? Nie je toho už dosť na permaban?
zapnite mchat kuva!!!
ako bolo spomenute, mchat bude spristupneny okolo 01:00
vdaka za pochopenie
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS