Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

Joe S. píše:co takto pomazat temy toho mita v KTL :?:
moderátori nechrápte! :roll:

V tej teme mozu mazat len administratori... takze ja to mam tiez na starosti a uz som to vymazal, ale skoro ma porazilo ked som to videl co ten velmi inteligentny clovek spravil :evil: :evil:

co spravil?som nevidel

kajo píše:co spravil?som nevidel
zaloľil asi 10 rovnakých tém :roll:

podobnych

admin, DJgrass! :!:

to su ale hyperaktivny ludia :x

mito81 aj djgras bol jeden clovek :D , ale uz je vsetko ok.

hej? stale nachadzam odveci temy. Dostali bann alebo maju dokonca zablokovanu IPcku?

zablokovana ip. A kde su tie temy este?

Moľná by stálo za úvahu udělat sloľitějąí registraci např.potrvrzujícím emailem.

presne, excellent, excelentny navrh :D ...potom by sa tu nedostavali ani tolki roboti

ja mam taku pripomienku ľe načo sa davaju linky do code??je to podla mna uplna sprostos»..lepąie je ked si moľe človek kliknu» na link ..bud nech sa davaju normalne alebo do URL,len do code nie :roll:

hm...uz si si mohol dakde precitat emanov nazor na toto :wink:

Chester píše:Aj ja sa pridavam
já se s tím avatarem taky přidávám

ktovie co s tym je...Zatial to rieste tak, ze ked chcete novy avatar, tak mi ho poslite na maila(arek@hokejforum.com) a ja vam ho hodim na server. :)

doktor píše:nechce mi uploadnut avatara z compu!!
ma: 100x100 3,4kb
vypise mi hromadu warning messages...
z galerie ide bez problemov a taktiez z odkazu na vzdialeny server zoberie aj rozmerom vacsi
Obrázek
Trochu som sa v tom pohrabal - a uploading avatarov uz facha jak ma :D

hm....nasa stranka ma webmastera??som si ta tu nikdy nevsimol,ci co??

X-ecutOR píše: Trochu som sa v tom pohrabal - a uploading avatarov uz facha jak ma :D
Sikovny to chlapec :taptap: :taptap: :taptap:

jasne ved je nas revucky chlapec a tam su len sikovny. :D pisem ked sa tam momentalne nenachadzam.( ani matejko ) :lol: :lol: :lol: :lol:

neviem,ci to len mne robi,ale vobec mi neoznamuje novu ss.....jedine ked si mail pozriem...inak nevidim ziadne nove spravy prijate

este jeden dotaz.....preco je skupina moderatorov otvorena a moze sa tam hocikto prihlasit??

canesman píše:neviem,ci to len mne robi,ale vobec mi neoznamuje novu ss.....jedine ked si mail pozriem...inak nevidim ziadne nove spravy prijate
ani mne neoznamuje ss.nasiel som stare ss az ked som si zmenil vzhlad fora na tu zelenu

no,to aj ja.....potom zrazu taka sprska tam nabehla :D

chcem sa spytat, ci aj druhym v poslednom case nechce nacitat stranku alebo ju nacitava nejako extremne dlho
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS