Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Chyby fora

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

len nejako blbo funguje zatial to odosielanie rychlej odpovede. Treba to na dvakrat, teda aspon u mna. Skusim to napravit. :frajer2:
myslim ze ta rychla odpoved je tam zbytocna, a momentalne ma pekne stve, zbytocne to teraz zabera dole kopu miesta a este aj to odosielanie na dvakrat je na prd. myslim ze to treba nechat tak ako to bolo predtym
nooo ja tu rychlu odpoved pouzivaam... aa myslim ze niesom saam.. jedine to na dvakrat je nahovno ale sak to hadam vyriesite
predtym fachala normalna, teraz to treba fakt odkliknut na dvakrat, dajte spat staru
janik píše:myslim ze ta rychla odpoved je tam zbytocna, a momentalne ma pekne stve, zbytocne to teraz zabera dole kopu miesta a este aj to odosielanie na dvakrat je na prd. myslim ze to treba nechat tak ako to bolo predtym
plne suhlasim s janikom,aj mna to tam dole dost stve,tamto predtym bolo sikovne :frajer2: :thumbsdown:
jj bude stacit, ak sa v tej rychlej odpovedi nebudu vyskytovat smajlici..proste klasicka RO aka bola predtym :frajer2:
no dobre, mne islo prave o tych smajlikov :? . Dam to spat.
takto to uz moze byt, co poviete? 8)
takto je to super,skvelá práca arek :thumbsup: :clap:
jj :thumbsup: tym padom tam je tam to okenko "post reply" (poslat odpoved) zbytocne :D
V podstate hej,ale takto to máš oveľa rýchlejšie a o 1 načítanie stránky menej
jj to sa pocita, je to :thumbsup:

hehe, inak to okno rychlej odpovede Ta nuti napisat nieco aj ked nechces :D
ano cepi hadam vdaka tomu stupne priemerny denny pocet prispevkov :lol2:

ale inak "POST REPLY" nie je zbytocne. Lebo v Quick Reply napriklad nemas moznost pridat obrazok (teda mas, ale musis rucne napisat tag [img]), potom prilohu, youtube...
cepi píše:jj to sa pocita, je to :thumbsup:

hehe, inak to okno rychlej odpovede Ta nuti napisat nieco aj ked nechces :D
Což to je pravda :D ale když to najdenou přede mnou vyskočí z ničeho nic, myslím si, že sem zmáčkl špatný tlačítko a myslí, že místo čtení přípsěvků už píšu :?
je tu super to quick reply fakt bomba :cool: :cool: :cool: :cool:
cepi oprava: Vsetci smajlovia UZ funguju.
pri niektorych temach mi neukazuje tu gulicku, ze som tam uz prispel.. inak mi je to jedno, ale vadi to pri tipovacke, tam neviem kde som natipoval a kde nie, musim to cele prechadzat .. napriklad na utorok mam natipovane ale neukazuje mi tu gulicku..
kua jaku gulicku???
medik911 píše:kua jaku gulicku???
ked njekde das prispevok tak sa ti ziavi taka mala gulicka tam kde sa aj ta zroranzuje ked je njeco nove pozri si to daj si nhl naostro a tam si svimni ze mas gulickou oznacene tie dni v ktorich si tipoval
neviem sa prihlasit cez Mozillu....neviem co sa deje ani nase kosicke forum nejde na mozille... :twisted:
Cathy píše:neviem sa prihlasit cez Mozillu....neviem co sa deje ani nase kosicke forum nejde na mozille... :twisted:
To se mi stalo tak před 14dny,psal jsem i cepikovi,dělal mi to jen Firefox,Explorer i přes mobil,
jsem se normálně přihlásil,jen Firefox mě pořád odhlašoval. :?: :sad2:
Vyřešil to nakonec až reinstal Firefoxu..... :( :eek2:
na reinstal nemam cas ale skusila som dat blokovat cookies a ono to ide :D takze neviem..ked bude cas preinstalujem
Neviem,kde to napisat,tak pisem tu.

Preco ked kliknem na horny banner HF,ma to presmeruje na NHLpro clanok?Asi je to zamerne,ale dufam,ze to nebude trvat dlho.
kajo píše:Neviem,kde to napisat,tak pisem tu.

Preco ked kliknem na horny banner HF,ma to presmeruje na NHLpro clanok?Asi je to zamerne,ale dufam,ze to nebude trvat dlho.
spravne kajo :yes:
ako dlho to bude trvat? = 1 den :)
tiez ma to zoparkrat pomylilo, ale uz klikam pod banner na Obsah fora :)
No uz tam klikam aj ja,ale horsie sa to hlada.Ale tak jeden den..
513 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS