Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Navrhy

Připomínky a postřehy užívatelů a oznámení od vedení fóra.

čau nevím jestli to sem patří ,ale nejde opravit ten letní čas
JOJO píše:čau nevím jestli to sem patří ,ale nejde opravit ten letní čas
ale ide arek to uz davno nastavoval pokial viem a vies si to nastavit aj sam v uzivatelskom panely ;)
JOJO píše:čau nevím jestli to sem patří ,ale nejde opravit ten letní čas
tak ako spomenul janik, detailnejsie -) Ovládací panel používateľa -) Nastavenia fóra -) Upraviť všeobecné nastavenia -) Moje časové pásmo:.. u nas = UTC+1 Bratislava, Stredoeurópsky čas, Západ... :yes:
cepi píše:
JOJO píše:čau nevím jestli to sem patří ,ale nejde opravit ten letní čas
tak ako spomenul janik, detailnejsie -) Ovládací panel používateľa -) Nastavenia fóra -) Upraviť všeobecné nastavenia -) Moje časové pásmo:.. u nas = UTC+1 Bratislava, Stredoeurópsky čas, Západ... :yes:
já jsem to udělal takhle:

Ovládací panel používateľa -> Nastavení fóra -> LETNÍ ČAS - ANO či NIE, JÁ DAL NIE :wink:
:D jj i tak se da :backtotopic:

pridavam pochvalu za realizaciu timovych znakov :thumbsup:
Vpravo hore na hlavnej stranke mas "Oznacit vsetky fora ako precitane".
JOJO píše:čau nevím jestli to sem patří ,ale nejde opravit ten letní čas

dik já myslel že se to musí spravit jinde než u mne už sem si to opravil .

ale mám ještě jeden dotaz proč má u podávání tipu třeba ( Blue Angels a FireBirds )
podpis mužstva 5 hráčů , když do mužstva tipují jen 4
JOJO píše:ale mám ještě jeden dotaz proč má u podávání tipu třeba ( Blue Angels a FireBirds )
podpis mužstva 5 hráčů , když do mužstva tipují jen 4
no v nasom pripade je to preto lebo Kelemantia si ho este nezmazal z podpisu, neviem preco :D
arek píše:
JOJO píše:ale mám ještě jeden dotaz proč má u podávání tipu třeba ( Blue Angels a FireBirds )
podpis mužstva 5 hráčů , když do mužstva tipují jen 4
no v nasom pripade je to preto lebo Kelemantia si ho este nezmazal z podpisu, neviem preco :D
Kedze 5 hracov je mat proti pravidlam :P :P :lol: :lol: navrhujem timom FB a BA stiahnut celkovo po 30b. ako penalizaciu :beee: :P :lol:
tu su problemy ... proste ho tam maju, body sa pocitaju len tim ktory su v time pravoplatne o nic ine nejde :roll:
Vyrieseny aj podpis Keleho. :)
Jsem rád,že je to vyřešené,protože porušovat pravidla tímto způsobem kdy se neví kdo ke kterému týmu patří je dost podivné. :o :o :wink:
Navrhoval by som userovi Budaj1992 dať upozornenie za spam. Je to novodobý chorche, keď napíše do každého threadu s tímami príspevok pričom niekedy nemá ani zmysel a ani informačnú hodnotu (resp. má, ale takú, že to vie takmer každý človek) je v rozpore s pravidlami. Teda aspoň si to myslím. Teraz pár príspevok od tohto užívateľa:
Budaj1992 píše:Modano,Jussi Jokinen toto su tu opona teamu nech sa im len dari ale spravili dost prestupov kurnik !!!
Budaj1992 píše:tak no Shade Doan to tam taha ale maju celkom kvalitny vyber !!!
Budaj1992 píše:tento team uz pekne dlho nepostupil do play-off ci uz tomu neni aj 9 rokov !!!
Budaj1992 píše:Detroit je podla mna jednoznacny team v tejto divizi !!! len nech sa im dari !!!
Budaj1992 píše:tak Toronto maju teraz celkom dost novacikov uvidime ako sa im tato sezona podari minule nepostupilo do play-off tak co mozeme tuto sezonu cakat
Budaj1992 píše:tak no co dodat proste tahaju tuto diviziu ale dufam ze ich Colorado este dobehne ich isti hlavne Luongo a bratia sedinovci a Ohlund !!!
Budaj1992 píše:tak Caroline sa teraz dari velmi dobre podla mna to potiahnu niekde do semifinale play-off ale neviem ci dalej nechajme sa prekvapit !!!
Budaj1992 píše:tak jeden omladeny dravy team v NHL Jurcina jeden obranca ktory tam poriadne aj brani a Ovechkin dava goooooly ako vzdy heh
Budaj1992 píše:tak zaciatok sezony bol uplne katastrofalny ale potom vyrovanli na zapasy 10:10 a potom zase zacali prehravat a mam taky pocit ze to je teraz 10:13 ak sa nemylim...Hossa,Kowalchuk by to mohli potiahnut len neviem co sa tam stalo z ich brankarmi to je katastrofa !!!
Budaj1992 píše:tak Buffalo zacalo tuto sezonu mizerne ale tak teraz sa im konecne zacalo darit oni sa tak snazia o ten stanley cup ako finska reprezentacia ale sa mi to vzdy niako nepodari zaujimave !!!
Keby toto napísal do pár threadov tak tomu ešte rozumiem, ale do každého?
Už len začiatočné slovo "tak" hovorí o tom, že potrebuje len niečo napísať bez ohľadu na to či je to potrebné, alebo nie.
hej aj ja som si vsimol .... a to iste aj michal225. Takze chlapci krotte sa trochu.
By som to nechal tak, vela ludi (vratane mna) tu pise veci co su zname. Mala by tu byt diskusia s rozdielnimi nazormi na iste veci ale ta je dost vynimocna. Su to casto len take dennicky a budajove prispevky do toho iba zapadaju. radsej aj menej polemicky prispevok ako nic.

Takze chlapci kludne prispievajte ale treba skor viac vyjadrit nejaky vlastny nazor ako opakovat vseobecne zname veci.
debil píše:Takze chlapci kludne prispievajte ale treba skor viac vyjadrit nejaky vlastny nazor ako opakovat vseobecne zname veci.
tak to sme tym chceli povedat..pre mna nie je podstatne to, ze jednotl. topicy oziju kazdou minutou inym prispevkom, ktory ma v sebe dve max. tri slova + smajlik..to je podla mna absolutne zbytocne..vid. zbytocny narast topicov v sekcii NHL-Hraci (kde to casom urcite preriedim) na co som sa snazil upozornit aj verejne..poslal som chalanom echo, aby sa vyjadrovali skôr k veci a s tymi foteckami taky tak moc neprehanali..ak by mi v topicu Bruins niekto takymto spôsobom, resp. stylom prispieval, no neviem, nemusim..forum a chat su 2 rozdielne veci a dôlezita vec, menej je niekedy viac :frajer2:
oni sa z tohto poučia aj ja keď som tu došiel som robil to isté ale teraz už viem ako to na fórach chodí takže je dobre že boli upozornení :thumbsup: a verím že to bude OK.........a chcel som sa spýtať že či by sa nedalo to logo HF teraz na Vianoce dať do "Vianočného šatu" ???
T.Kopecky píše:chcel som sa spýtať že či by sa nedalo to logo HF teraz na Vianoce dať do "Vianočného šatu" ???
ked bude tak bude a ked nie tak nie. Nechaj sa prekvapit. :)
Hm, mozno by sa patrilo trosku roztriedit to obrovske mnozstvo hracov, o ktorych sa rozpravame v ramci NHL, podla narodnosti. SVK a CZE hraci su sice extra.... Alebo vyclenenie podla brankarov, obrancov, utocnikov.... Chce to trochu rozclenit.
Da sa tu nastavit tema ako automaticky precitana? Ak ano, kde to je? To by sa tu zislo, ze dam do prednastavenych precitanych tem trebars tipovacku. :?:
Myslim, ze nie. Doteraz som tu nic take nevidel. Ale toto forum ma mnozstvo funkcii, cize este sa popozeram.
Zadam BAN predevsim pro medika ale taky pro WildCelta a wolfa za SPAM v topicu Army Men

bez predmetne, ale za to si ma pobavil :D c.
Ziadam tvrde tresty pre tych co opakovane porusuju pravidla.. :)
371 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS