Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIKINGS

Fúha dneska keď nazbieram 8 bodov tak budem pán... absolútne nemám dobrý pocit z dnešných zápasov :|
neboj ja to mam cele opacme ako ty takze je jasne ze nic nenazbieras :D
no za poslednú dobu je to dosť opačné janči.. ja som tu Captain ! :D lebo si ma vytáčal , tak som musel začat tipovať poriadne :-P
no mladenci po dlhej dobe som tu zas.praca mi skor nedovolila.Dobre je to ako je.mi to este do konca druheho kola otocime a v tabulke postupime.ved nemaju taky velky naskok. :) a mediček tak ty takto medzi mnou a janikom?hmmmmm :jn:
Dobre by to bolo ak by sme boli 1 :P nie ako je to teraz :)
NO jasné , nebudete si užívať predsa len vy dvaja :D ... aj mládež sa chce zabávať :D
to akože si chcel povedat,že sme stari :-O ?mam sa naštvat? :cry:
No tak starší nie starí :D
Inač dneska ma nasral Tats... keby to neposral, tak o 3 body viac by som mal no nevadí .. celkom pekný výkon.. :)
dneska trocha aj takticky by to chcelo.. :good:
Vidim ze tu prebieha ziva diskusia, dnes nakoniec slusny vykon, k top nam nieco chyba, horise ako 6. uz snad neskoncim ale bolo by fajn zabojovat este o prvu trojku. Ale kedze tu mame narusitela medika ktory sa pcha medzi mna a Vercu tak neviem ci skor nedojde k vnutrotimovemu rozkolu :bitka3: Som si na prsiach choval hada asi :hroza:

asi ta chata bude bez medu, co ty na to Veronika? :-P :-D
No slušný , ale mohol byť lepší..
AKý narušitel ja tu ťahám tím tak by si konečne mohol aj ty nzabrať a tipova´t poriadne.. tak ako som ťa to učil nie len tu do ľudí podripovať..
takže bude nakoniec nejaka chata ?:D
kurna tebe este mlieko po brade tieklo ked ja uz som tu nuly zbieral prosim ta :D
a predsa som teraz lepší ako ty :D ... tak radšej začni makať aby si nemal hanbu , že taký fagan ako ja má viac bodov. :-D
tak musime ta nechat ako novacika v time :D
Pravda od začiatku ste tipovali super a ja som nemal chuť.. dobre, že ste to tak spravili lebo by som ukončil kariéru :) čo človek nespraví pre tím :lol2:
A dneska zasa taka "zaujímava" kopa zápasov.. tak som zvedavý čo z toho vzíde.. :)
Bolo by pekne dat to 3 miesto.. tak snáď po dnešku tam už budeme... ( a ktohovie možno aj na 2 ) :-P
uvidime este musim natipovat :D
no tak dnes ideme zabojovat o 3 miesto ak nie aj o 2.ved až taky velky naskok pred nami ti amateri nemaju.tak šup šup sa ist :pray:
tak medik sa asi modlil najlepsie co je zarazajuce :-D skoda ze IC maju zatial lepsi finis a pletu sa nam tam do toho ale zrazu ani prve miesto nieje tak daleko :) pokusim sa posledne dva dni trochu zabojovat nech to tam dotiahneme, asi vezmem chalanov na parbu :oslava: :-D
Tak viete ja si chcem vydobiť tu chatu a vy stále nič a nič :( začína ma to prestávať baviť.. takto sa k svojej opore nespráva :D
ale fakt neskutočne vyrovnané to je ako blízko máme k 1 miestu tak blízko máme k 6 temu.. takže ja si jednoznačne vyberám to 1 :)
Dneska takticky tot reba dať ja možno ešte zmenim jeden tip...
No ale ked sa modliš tak aspon zbieraš viac bodov ako ked mysliš stale na chatu.nooo ale ok ak budeme 1 tak chatu spiskame. :jn:
Ja sa nemodlím.. takýmto veciam neverímm :-P
NO ok.. a teraz schválne nenatipujete obaja dobre nie ? :D
A prečo sa knám niekedy nepripojí aj náš 4 člen ? :|
Ja sem často nechodievam na net všeobecne, ale snažím sa aby za mňa hovorili výsledky a pravidelné tipovanie.Ide vám to kolegovci super ,ja trošku zaostávam toto kolečko, ale na tu chatu ked budeme 1 prídem aj ja a všetko to dobehneme. :)

Tak a teraz podme zabojovať o čo najlepší výsledok z tohto kola a ak bude priať šťastie snad i to :wink: miesto nebude nereálne. :) :box:
No vidite !! tak chata začína naberať reálne kontúry !! :D takto sa mi to páči .. takže dneska dotiahnut 1 miesto a zajtra sa naň dostať. :)
Good Luck.. ja si idem zahrať futsalík
Ale ako podľa nasích tipov dneska bud zhoríme alebo zahviezdime :D
jednoznačne zahviezdime. :-D ved inak sa ani neda :roll:
Tak bol to šedý priemer no.. lepšie ako to posrať...
tak ešte možno dnes :good:
217 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES