Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIKINGS

veronika, len nic nevybavuj lebo sa zas strieska a cele kolo to s nim pojde a to my nechceme :-D
inak vitaj mediku, nech sa ti dari ale nieze budes lepsi ako ja :!: :-D
Ale prestan ty !!!
pekne vybavuj chatu na víkend.. sústredie predsa potrebujeme na skvalitnenie komunikácie. :D
NIe nie neboj sa janči.. stále zmením minimalne 1 tip aby som mal o 2 body menej ako ty :lol2:
ok tak sa mi to paci :D
no parada chlapci.ale zasa sa moc nepredbiehajte kto bude mat menej bodov.Na to som tu ja.A chata bude ale za skvele vysledky :clap: a potom možme :wine: :pivo2:
No tak to som zvedavý...
inač janči. začni poriadne tipovať.. lebo budem mať stále malo bodov kedže tu zbieraš biednych 9 bodov.. a musim mat stale menej :D
ale ale nekecaj, sme museli nechat vyniknut aj sefku nie? :-D zaciatok priemerny ale to bol aj v tom minulom kole, dokonca to bolo este horsie takze treba makat a vysledky sa dostavia :wink:
Všetko najlešie k narodeninkám prajem Veronika. :oslava: Ked budeš robiť narodeninovú žúrku,nie,že na mňa zabudneš. :-D :pivo2:
Juraj Dakujem velmi pekne.A nie nezabudnem toho sa bat nemusis :wink:
Veronika všetko naj.. :oslava:
Tak kedy robíme narodeninovú chatu ? :scare:
:hroza: medik, ty si snad posadnuty tou chatou :D

inak vsetko naj Veru, hlavne vela uspechov tu v tipovacke :oslava:
Keď raz niečo chcem , tak to proste chcem ! a chcem chatu :bee: a ja ju dostanem :D
hm ze by sme sa ti poskladali na jednu? Obrázek :jn:
ale budete tam somnou ? :) :oslava:
jasne že tam budeme s tebou..By si si vedel predstavit lepšiu partiu na chatu?hmmm hmmm hmmm nooo nechame to na piatok v sobotu mam volno....a inak chlapci moji dakujem Vam velmi pekne za gratulacie :-D
hej opilci. to bola slabá oslava keď ste tipovali.
:wave:
Jojuško hlavna vec že ty si tie moje narodky zapil až až.... :-D a neryp do mojich chlapcov oni tipuju vynikajuco a ty sa možes tesit na :box:
hej zapil.ale si mi utiekla a ostal som sam. vieš aké bolo kruté vstavanie?
a tých 15 pív nie je až až.
zbytok si si mal zaplatit sam....nabuduce ti pozvanie :bitka3:
tak pekne veci sa tu dozvedam, Verca sa tu taha s ke kym ale nas s medikom na pivo nepozve :bee:

a ty medik co sa flakas, mal si byt za mnou ale nie na konci tabulky, svihaj hore inak bude zle :hroza:
Janik chcela som oblbnut supera. :-D ..Kedy dame pivko?pozyvam
mam pocit ze sme sa oblbli vsetci dnes :D dufam ze zajtra to uz bude lepsie
na pivko kedykolvek akurat ja len nealko max. :-D
No kuratka ja viem,že chcete aby som aj ja vynikla,ale už by stačilo.Pekne ideme bojovat lebo 7miesto sa mi akosi nepači. :-(
asi mame slabu motivaciu :hroza:
a už končim... viac nebudem sa držat pravidla že mam mat menej bodov ako ty !!!
:roll:
217 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS