Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VIKINGS

janik prvých 7 zápasov 7/7 - 16b

:sok: :fet:
Ohlund píše:janik prvých 7 zápasov 7/7 - 16b

:sok: :fet:
si mi to zakrikol sakra :-D to vies, pod takou sefkou musim podavat maximalne mozne vykony :-P
janik píše:
Ohlund píše:janik prvých 7 zápasov 7/7 - 16b

:sok: :fet:
si mi to zakrikol sakra :-D to vies, pod takou sefkou musim podavat maximalne mozne vykony :-P
gratulujem to :klobuk: ako to tam strielaš a dnes to bola velká paráda. :wink:

A uspel si aj ako motivátor,myslím,že dnes musíš byť so svojou šéfkou spokojný :wink:

Tak ako Ferinko, ten tiež na to,že sa do toho pôvodne moc nechcel zapojiť,to tam velmi pekne triafa. :wink2:

Len tak dalej,držím vám palce.
tak za dobre vykony zasluzena odmena:

lizol som tie loga este viac do fialova:
Obrázek

Obrázek

a konecne som sa dokopal aj k tym bannerom:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
to to trvalo petrik, takto ziadne odmeny nebudu :-D
Petrik skvela praca...Janik premie Ta neminu,za skvele vykony..Zatial som chlapci s vami velmi spokojna. :klobuk: a ja za chvilu poskocim tiez na popredne miesta v tabulke :hop:
no tak to som zvedavy na tie premie :-P
No chlapci moji dnes uz konči všetka sranda.Žarty bokom...Všetci už maju perfektny naskok,ktory som im samozrejme schvalne nechala :yes: a od dnes idem do toho naplno :bee: .A vy traja len pekne pokračujte.robite to skvele
no to neviem, kto si? sefka co nema ani nas banner :?: za to by mal prist nejaky trest, co hosi?
ze by nam spravila promenadu v plavkach v satni pred zapasom? kto je za? :-D
tak dnesnym dnom sa s vami lucim kolegovia, skoda ze vader netipoval, v boji o co najlepsie umiestnenie kazdy bod dolezity a v takyto den je to skoda netipovat, no nic dik hlavne veronike za prilezitost a nech sa vam dari. :rozlucka:
:shock: :-O ********, fakt sorry... já tipoval na mobilu a asi se to neuložilo
ok Vader prijimam tvoje ospravedlnenie.Len ta poprosim aby to nebolo pravidlo.ale chapem že aj taketo veci sa stavaju.nie si prvy a ani posledny.Ale musime bojovat už od začiatku.ja pevne verim,že aj mne sa začne konečne darit :-( .zatial moja hanba,ale čo už.
tak sa nelucim :-D inak nakoniec pekne 3. miesto, sice sme pocas kola mali nasliapnute aj na lepsie umiestnenie ale zaver kola mali prve dva timy drtivy a za toto umiestnenie mozme byt i tak radi. :)
janik píše:tak sa nelucim :-D inak nakoniec pekne 3. miesto, sice sme pocas kola mali nasliapnute aj na lepsie umiestnenie ale zaver kola mali prve dva timy drtivy a za toto umiestnenie mozme byt i tak radi. :)
chcel si na seba upútať pozornosť čo ?:D
no jasne :-D
za dobrotu na zobrotu...
tak ja vam loga porobim, bannery a vy mi za to tipera z timu odlakate ??? :bitka3: a este tahuna timu?

just kidding - good luck medik v novom time, diky za pomoc aspon v tomto prvom kole :klobuk: a teraz tazka uloha co najadekvatnejsie ta nahradit :hmm:
petrik píše:za dobrotu na zobrotu...
tak ja vam loga porobim, bannery a vy mi za to tipera z timu odlakate ??? :bitka3: a este tahuna timu?

just kidding - good luck medik v novom time, diky za pomoc aspon v tomto prvom kole :klobuk: a teraz tazka uloha co najadekvatnejsie ta nahradit :hmm:
prehovor pana kostku
arek píše:
petrik píše:za dobrotu na zobrotu...
tak ja vam loga porobim, bannery a vy mi za to tipera z timu odlakate ??? :bitka3: a este tahuna timu?

just kidding - good luck medik v novom time, diky za pomoc aspon v tomto prvom kole :klobuk: a teraz tazka uloha co najadekvatnejsie ta nahradit :hmm:
prehovor pana kostku
citas mi myslienky :D
no celkovo kua byvale IC traja tiperi na vrchole skoda ze sme neboli v jednom time :-D
Medik911 vitam ta v time.... :) som rada,že sa to takto všetko vyriešilo.A Petrik sorry asi som ponukla lepšie odmeny :wink: :jupi:
jj uz len spolocna satna s vercou je velka motivacia :D
janik píše:jj uz len spolocna satna s vercou je velka motivacia :D
Andyho ocividne laka aj ta s petrikom :hehe:
arek píše:
janik píše:jj uz len spolocna satna s vercou je velka motivacia :D
Andyho ocividne laka aj ta s petrikom :hehe:
tak kazdy mame to svoje no :giggle:
Lepší nežli dívčí zrada, teplá prdel kamaráda.
Dikes Petrik, aj vám samozrejeme prajem nech sa vam darínadalej, ale stále o ten jeden stupienok nižšie za nami čiže na 2 mieste.. :D :clap:
a tak znova s Jančim v tíme poteší :oslava: Vítam sa v tíme, a verím, že sa bude dariť aj nadalej.. :)
a verča vybavi nejaku chatičku ako tie odmeny. :yahoo:
217 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS