Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

STRONG CROCODILES

zlozenie teamu
ja x-men GM
Afinogenov61
Cibula1210
Afinogenov61 3 kola
Cibula1210 1 kolo
sewa hosi tak pome na to :D ideme na FIRST PLACE :D ......no az na ten problem s mojim bannerom :(
pocuj X-MEN mozems a pokusit niekoho zohnat do timu , ak yb si cel teda
Ja len jedno Vám chcem povedat :D páci sa mi Vás nazov a prajem Vám vela uspechov v novej kariere a aby tento tim bol bojaschopny a konkurencieschopny a aby tu bol skratka navzdy :D
Toto šetko Vám žela samotny velky :D a cteny Derryl :lol: v jednej osobe :lol:
novym clenom teamu sa stal androj 2 kola
Lol hned co sem u vás tak sem nej.tiper...
androj píše:Lol hned co sem u vás tak sem nej.tiper...
no len si tolko nefandi :D tu sme vsetci dobry tipery a mas pravdu prvy den si u nas a hned si bodoval pre team super :thumbsup: len tak dalej ale tak isto som dnes bodoval pre team aj ja ale aj Afinogenov lebo sme obaja mali rovnaky pocet bodov len Cibula trosku slabsie ale to je v pohode :wink:
prajem clenom tohto teamu ale aj ostatnym stastne a vesele Vianoce a prijemne prezite sviatkov a vsetko najlepsie do noveho roka vela zdravia stastia lasky a uspechov v tipovani :biglol:
chalani volno sa nam uz skoncilo dufam ze si ho z vas kazdy uzil a teraz podme zabrat na plno aby sme boli prvy v nasej konferencii :wink:
Nazdar krokodili...zatial zme na tom super len tak dalej hosi...a k bliziacemu Novemu roku prajem vela uspechov vo vsetkom...a hlavne tipovani....STRONG CROCODILES 4EVER :good:
Hej chlapci dobrej povánoční rozjezd dostávám se do formy... :clap:
androj píše:Hej chlapci dobrej povánoční rozjezd dostávám se do formy... :clap:
jasne som rad ze sa ti dari len tak dalej :good: ale mne sa v poslednom case vobec nedari fnuk :cry: co ma mrzi ale za to si kusom mozem aj sam co sa da uz robit treba ist dalej :wink: dako to uz zvladnem aspon dufam :lol:
chlapy sori ze to s timi banermi tak trva ale teraz som nachladol a som dost chori tak sa pokusim zajtra alebo pozejtra ich spravit
wolf169 píše:chlapy sori ze to s timi banermi tak trva ale teraz som nachladol a som dost chori tak sa pokusim zajtra alebo pozejtra ich spravit
ok vopred uz dakujem ved som ti napisal pm ze aby si uz pohol s bannermi :lol: a viem ze si chori pisal si mi to na icq vsak pohoda ja som rad ze mi to vobec spravis inak by som bez tvojej pomoci nemal nic este raz dakujem za vsetko :wink: a este sprav to priesvitne logo co chce arek do tej temy ak ta mozem poprostit aj to som ti pisal do pm na fore dobre tak potom mi to posli na icq :roll:
tu mas jeden navrh ...Obrázek
No tu mas to som pre vas urobil:

Logo:
Obrázek

Strong Crocodiles:
Obrázek

x-men :
Obrázek

Cibula1210:
Obrázek

androj:
Obrázek


Afinogenov61:
Obrázek

Alex:
Obrázek
chlapi nejak klesame dole v nasej konferencii :hmm: treba riadne zabrat :cinka:
Chlapi co je to s nami...nejak sa nam nedari...musime sa prebrat a zacat spravne tipovat inac nedopadneme dobre....STRONG CROCODILES 4EVER :good:
Afinogenov a androj dnes to bol celkom dobry vykon na novy rok :good: ako sa hovori ako na novy rok tak aj po cely len dufam ze to nebude platit pre mna a pre Cibulu ked sme dnes ziskali ja 2 b a Cibula 4 b :lol:
Chalani mne uz nejako poslednom case nejde...ani tuto noc to nieje boh vie co..hned mi uslo Buff-Pit a potom Wash-Ott...to je zleee :sad2: idem dole vodou :thumbsdown:
Pocujte hosi :D nscem sa vtierat , vidim ze je tu bezemna veselo ale .....konci sa pomaly jedno kolo a ja cem vedewt ako som na tom s mojou zmluvou a penazkami :D:D:D
Omlouvám se týmu,že sem včera nenatipoval měl sem moc práce a net nefachal :roll: :(
androj píše:Omlouvám se týmu,že sem včera nenatipoval měl sem moc práce a net nefachal :roll: :(
to je v pohode :wink:
chalani uz je vyse polovica 4 kola KTL za nami a sme zatial na 5 mieste co nie je zle ale ani zas moc dobre ak chceme pomyslat na postup do play off musime toto kolo ale aj ostatne kola sa co najlepsie umiestnit takze musime makat :cinka:
2122 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO