Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

BRUCE BOUDREAU QUALITY

Toto bude téma pre nový tým BRUCE BOUDREAU QUALITY,ktorý týmto vítam medzi nami v KTL. :klobuk:

Jeho zloženie:

Pali Caps (GM)
Kovi
fantomas
Tomasinho

Logo tohto týmu :Obrázek
takze Kovi u nas konci, nahradi ho tiper Jurous
Hmm s takými znalcami ako fanto a tomasinho a minuloročnými víťazmi som čakal že budete čierny kôň súťaže ale ten úvod vám zatial moc nevyšiel :? .
Ok dám Jurousa k vám a Koviho k rytierom, ale spravte to aj oficiálne v tých zmluvách počas najbližších dní.
Koviho k ICE CATS nie rytierom Ohlund pridaj,dakujem :wink:
Tibor píše:Koviho k ICE CATS nie rytierom Ohlund pridaj,dakujem :wink:
Jasné, napísal som jedno ale urobil druhé... oni tiež menili toho dannyho tak som si to zmýlil.
Replace him punter Jurous
__________________
Whether you want to pass 70-411 exam exams or looking for mcse practice test certification, our 70-680 practice exam can provide guaranteed success in real exam of www.sckans.edu ccna training are also having Uniformed Services University of the Health Sciences
Čo to je s tomasinhom a fantomasom, bud majú obaja natipované na x dní dopredu, alebo obaja zbierajú N-ká.
Tipujú spolu alebo WTF :?:
Bohuzial, nie vzdy to dopadne, ako chceme. Tento tim mal velky potencial hned od zaciatku, ale nejak to nefungovalo a ani po odchode Koviho sa to vyrazne nezlepsilo. Tim preberie Tomasinho a verim, ze sa mu bude darit lepsie ako mne.
Ohlund píše:Čo to je s tomasinhom a fantomasom, bud majú obaja natipované na x dní dopredu, alebo obaja zbierajú N-ká.
Tipujú spolu alebo WTF :?:
Já měl Nka akorát ten minulý, za což jsem Palimu omlouval, prostě jsem byl mimo a úplně jsem zapomněl.
Konečne trochu lepšie kolo vo vašom podaní, na to PO stále nestrácate vela, škoda toho že fantomas vám "zmizol" ..
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS