Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dnes musime bodovat :!:

pokombinoval som vsetko mozne, hadam to pomoze :D

Nuz, dnes podali FB ozaj pekny vykon...

ale my sme jednou nocou doyebali ceu sezonu, cely rocnik :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

teraz mam 100 chuti sa na to vykaslat :? :(

Do paroma 5te miesto. To snad neni mozne. Do riti do riti do riti

Alkáči Gratulujem k peknemu 4. miestu. 8)

Nuz, pekne ako pekne... ale u nas sa i napriek tomu smuti... :cry2:

OpenFire píše:Alkáči Gratulujem k peknemu 4. miestu. 8)
Vraj ze pekne. Je to katastrofa, ani na bedni sme neskoncili. Hroza. :(

Open, ty si provokater, 27. kol mame vsetko rozbehnute prinajhorsom na druhy flek, pride jedna noc a vsetko sa takto dokurwi :x :x :x :x :x


este stale rozdychavam sklamanie :cry: :cry: :cry: :cry:

Nuz, a do toho by som chcel este nejaku rozluckovu rec pripravit, kedze som sa nechal zlakat do teamu FB...
...ale teraz ani neviem, ze co povedat, lebo lahsie by sa mi asi odchadzalo v bujarej oslavnej nalade za zvukov vitaznych fanfar... :cry:
...ale zivot je uz taky... tak by som sa chcel podakovat big bossovi Joe-vi a aj vsetkym teamovym spolutiperom za prijemne stravene chvile v teame BB a dufam, ze ani na chvilu neolutovali, ze som mohol na zaciatku svojej tiperskej kariery vystupovat prave pod znackou Best Bibbers...

A zaroven Vam fandim, aby ste to v dalsej sezone uz z ruk nepustili a hoci budem musiet robit vsetko preto, aby vyhral iny team :hanba: budem sa v kutiku duse tesit z kazdeho Vasho uspechu... :fan:

vdaka za tvoje sluzby, bol si velkou oporou timu a dufam, ze sa mi podari najst adekvatnu nahradu, lebo teraz ( o rok) uz musime vyhrat :!:

CHtel bych se omluvit celemu tymu,1x jsem nezatipoval v tak dulezite chvili,i kdyz si myslim ze ve 3 lidech by to nemelo byt takovou prekazkou.Zaroven chci podekovat vsem klubum ,kteri se zucastnili letosniho rocniku,hlavne vitezum.verim ze pristi rok bude vice zajimavejsi :cool:

Takze,sorry,zklamal jsem :evil:

Chcem sa spytat rata sa so mnou na dalsiu sezonu v time?
Ak ano rad by som ostal.

eman22 píše:Chcem sa spytat rata sa so mnou na dalsiu sezonu v time?
Ak ano rad by som ostal.
jasne, ze ratam s tebou, tak dufam, ze hladanie noveho timu je momentalne bezpredmetne :wink:

posledne vyhodnotenie prave skoncenej sezony

tu mame bodovy prinos pre tim ALKOHOLIKOV :pivo2:


sorcerer - 159 bodov (za posledny tyzden = 9 ci 10 dni: 57 bodov)
eman22 - 100 bodov (20 bodov)
Joe S. - 70 bodov ( 29 bodov)
PURDA - 93 bodov (39 bodov)
viaceri naraz - 67 bodov (19 bodov)

Individualne poradie posledneho tyzdna v boji o 100 000-ovu premiu:
1. sorcerer - 73 bodov
2. Joe S. - 65 bodov
3. HugoBoss - 58 bodov
4. PURDA - 55 bodov


celkovo na premiach zarobili jednotlivi clenovia :

sorcerer - 225 000 USD (aj vitazstva individualne a timove za 6.4.)
eman - 25 000 USD
PURDA - 125 000 USD (aj vitazstva individualne a timove za 6.4.)
Joe S. - 25 000


potom dakedy spravim aj kolko kto zarobil za PO

Dlhsiu dobu som tu nebol a tymto zdravim vsetkych :pivo2:

sice do novej sezony KTL je dostatok casu, no dufam, ze k moc velkym zmenam v time nedojde, okrem sorcerera dufam ostaneme pokope :wink:
Co vy na to, eman, purda? 4. clena najdeme :)

ja teda zustavam :cool:

PURDA, si ma potesil :cool:

dlhsie som sa tu tomu nevenoval, dal som si neplatene volno, ale teraz si trosku casu najdem :)

a dufam, ze sa mi coskoro podari najst 4. clena

:) s radostou oznamujem, ze tim Alkoholikov je kompletny a do nasich radov prichadza jeden z mladsich tiperov tejto sutaze, a hadam s nim uz dosiahneme na najvyssie mety 8)

Joe dufam ze so mnou ratas aj do dalseho rocnika

sice trosku neskor pisem, ale ratam, vsak ako inak :wink:

TAKZE ZOSTAVU :pivo2: pre uvod noveho rocnika KTL NHL tvoria: eman22, PURDA, Ja a novacikom za sorcerera je Extreme7 :) verim, ze v tejto zostave budeme konkurencieschopni, respektive nebudeme mat konkurenciu a zautocime na najvyssie priecky :pivo2:

Davam do pozornosti, ze sa tipuje pripravne aj priprava, tak odporucam, vyuzit to, vyskusat svoje schopnosti a vedomosti :wink:


taktiez oznamujem, ze som sa rozhodol vyuzit novinku v priprave timu na narocnu sezonu, a to vyuzitim psychologa, aby sme sa vyvarovali takym veciam, ktore nas na konci uplynuleho rocnika stali nielen vitazstvo ale aj akekolvek umiestnenie na bedni :roll: :?

chalani, co hovorite na banner? OStaneme pri tomto klasickom, alebo ste za zmenu, navrhy hadzte sem



BTW. prave idem rozoslat navrhy zmluv, takze cakam rychlu odpoved :!: :pivo2:

Joe S. píše:chalani, co hovorite na banner? OStaneme pri tomto klasickom, alebo ste za zmenu, navrhy hadzte sem



BTW. prave idem rozoslat navrhy zmluv, takze cakam rychlu odpoved :!: :pivo2:
Mohli by byt aj ine banneriky, mozno by nam Virtique pomohol

len dolezite je, ze co na ne, jasne ze daky chlast tam musi :P

btw, traja clenovia timu su jasni, cize pod zmluvami, este purda je na rade
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS