Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Joe S. píše:GM timu dakuje vsetkym za vratenie sa do hry o celo, aj ked ja zas nula :oops:

mate extra premiu po 200 000 USD z platu GM 8)
Supeeeer, ide sa nakupovat... :D Ale co s tymi dalsimi 6 bodmi, co som potrebovali uz vcera na vitazstvo... :shock:

chalani,zacina se mi to libit,ale me to vcera nejak ujelo,jen tak dal :lol:
cesta do Rima je pripravena :cool:

:shock: :shock: my sme prvi :cool: :pivo2: FANTAZIA a ako som pozeral, tak potom ako som si siahol na plat, som posledne dva dni zatipoval az nad mieru dobre. :o

a okrem timovej sance na prvenstvo to zatial nie je nerealne ani v sutazi jednotlivcov :P kde ak boh da, moze tim BEST BIBBERS ziskat majstrovske double :pivo: :cool:

to aby sponzori zacali hladat peniaze na mimoriadne premie, lebo neviem, neviem :D

Zasa sme len treti. kurna dnesok nam moc nevysiel. Hlavne mne. No nic este je do konca vela kol treba zabrat. pome pivkari go go.

stastie, ze dnes sa mne podarilo aspon trochu zabodovat a nevznikla tym diera, tie 3 body, to nic nie je, to je jedna remiza, ak si najma nasa popredna dvojica udrzi svoj vysoky standard a horsia dvojica tiez zlepsi svoje vykony, budeme na konci slavit :pivo2:

Mame tu zhrnutie tyzdna, celkom uspesneho, ked jednu noc sme boli opat na cele a momentalne si ho kontrolujeme s odstupom jednej remizy a cihame na smrtiaci nastup, ktory dufam, ze pride :P

tu mame bodovy prinos pre tim ALKOHOLIKOV :pivo2:


sorcerer - 102 bodov (za posledny tyzden 33 bodov)
eman22 - 80 bodov (21 bodov)
Joe S. - 41 bodov ( 24 bodov)
PURDA - 54 bodov (21 bodov)
viaceri naraz - 48 bodov (16 bodov)

Individualne poradie posledneho tyzdna v boji o 100 000-ovu premiu:
1. sorcerer - 48 bodov
.. HugoBoss - 48 bodov
3. Joe S. - 40 bodov
4. PURDA - 37 bodov
:arrow: premiu si pekne prvi dvaja rozdelia a dostanu po 50 000 USD :)

celkovo na premiach zarobili jednotlivi clenovia :

sorcerer - 625 000 USD (za individualne a timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 28.3. + polpremia hraca tyzdna + bonusova premia 200 000 USD z platu GM )
eman - 525 000 USD (za timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 27.3. ; za individualne vitazstva 26.3. a 28.3. + polpremia hraca tyzdna + bonusova premia 200 000 USD z platu GM )
PURDA - 275 000 USD (za timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 27.3. + bonusova premia 200 000 USD z platu GM )
Joe S. - 175 000 USD (za timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 27.3. ; za individualne prvenstvo 28.3. )

Joe S. píše:stastie, ze dnes sa mne podarilo aspon trochu zabodovat a nevznikla tym diera, tie 3 body, to nic nie je, to je jedna remiza, ak si najma nasa popredna dvojica udrzi svoj vysoky standard a horsia dvojica tiez zlepsi svoje vykony, budeme na konci slavit :pivo2:
Ja by som sa skor spolahol na zlepsenie horsej dvojice... ta lepsia uz akosi straca dych, vsakze eman... :D :D :D

Joe S. píše:Mame tu zhrnutie tyzdna, celkom uspesneho, ked jednu noc sme boli opat na cele a momentalne si ho kontrolujeme s odstupom jednej remizy a cihame na smrtiaci nastup, ktory dufam, ze pride :P

tu mame bodovy prinos pre tim ALKOHOLIKOV :pivo2:


sorcerer - 102 bodov (za posledny tyzden 33 bodov)
eman22 - 80 bodov (21 bodov)
Joe S. - 41 bodov ( 24 bodov)
PURDA - 54 bodov (21 bodov)
viaceri naraz - 48 bodov (16 bodov)

Individualne poradie posledneho tyzdna v boji o 100 000-ovu premiu:
1. sorcerer - 48 bodov
.. HugoBoss - 48 bodov
3. Joe S. - 40 bodov
4. PURDA - 37 bodov
:arrow: premiu si pekne prvi dvaja rozdelia a dostanu po 50 000 USD :)

celkovo na premiach zarobili jednotlivi clenovia :

sorcerer - 625 000 USD (za individualne a timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 28.3. + polpremia hraca tyzdna + bonusova premia 200 000 USD z platu GM )
eman - 525 000 USD (za timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 27.3. ; za individualne vitazstva 26.3. a 28.3. + polpremia hraca tyzdna + bonusova premia 200 000 USD z platu GM )
PURDA - 275 000 USD (za timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 27.3. + bonusova premia 200 000 USD z platu GM )
Joe S. - 175 000 USD (za timove vitazstva v dnoch 25.3. ; 26.3. a 27.3. ; za individualne prvenstvo 28.3. )
To si nam nadelil... teraz aby clovek este narychlo prerabal danove priznanie... :lol:

tak musim vas dako motivovat, aby ste zbierali body aj za mna

juhuuuuuuuuuu, dnes super, este do konca takto hviezdit a prvenstvo je nase :cool: :cool: :cool: :cool:

PS: nezabudnite zajtrajsok takticky riesit :wink:

yes, yes, yes... ale doslo na moje slova, kde ja s emanom dych stracame, tam Joe s Purdom makaju za nas... :cool:

sorcerer píše:yes, yes, yes... ale doslo na moje slova, kde ja s emanom dych stracame, tam Joe s Purdom makaju za nas... :cool:
gratulujem pekny vykon dnes :wink:

diky, musel som sa uz aj ja hecnut, lebo u mna je to len bieda a mohol som mat aj viac bodov, keby som nebol vlastenec, vedel som totiz, ze Calgary a rangers budu dvojky :x :x :x :x

do kelu chlapi, dnes nas zas spravili EI o 3 body, no co uz, 4 body je este kontakt a na FB sme spravili dalsi bodik (keby kajo neopravoval Floridu tak by to boli 4)

BB: 20 bodov
Hugo Boss - 11 bodov :cool: pochvala
Joe S. - 9
PURDA a sorcerer po 6 bodov

EI: 23 bodov
Alex - 10
Schwolco - 13 (ten puk trafil vsetko) :? :? :?
excelent - 2
Open - 6

FB: 19 bodov
j0man - 6
Derryl 8
janik - 3
kajo - 11


Este raz pochvala emanovi, ktory je v individuale uz druhy spolu s Derrylom a na feara stracaju ale az 8 bodov :?

Joe S. píše: Joe S. - 9
Joe, ty mas 5 bodov... :wink:
cize spravili sme na vas 6 bodov...
Schwolco - 13 (ten puk trafil vsetko)
ten puk podplatil americkych rozhodcov, neh mu vsetko padne
8)

chlapi,ten vcerejsek se mi vubec nelibi.Aspon 2 hraci musi bodovat.
Nejde sazet vsichni stejne :!: Takze dneska zaberem :wink:

To ma mrzi... este keby nas Joe zvlast na to neupozornoval... :( Beriem to na seba, lebo ked som tipoval, bola uz X-ka aj 1-ka, takze mal som dat dvojku, bez ohladu na to, co som si myslel... :oops:

Tak dalsi prepadak za nami. Chlapi kurna spamatajte sa a zaberte. Aspon do druhe miesto nam nesmie ujs. Takze zamakat aby sme boli aspon na bedni.

dnes zasa ste nikto nedali dvojku :( tak som dal oba zapasy ja

A to sme mohli mat este o bodik viac... keby si eman nerozmyslel tie svoje povodne tipy... :-)

Kluci,zkusil jsem prekvapka,nejak mi to nevyslo,takze sorry :x

hadam drakov uhrame, nich som sa dako podvedome bal viac ako vtakov a vidno preco :?

No tak hor sa do toho :pivo2:


PS: tabulka s premiami bude az v pondelok po uzavreti tejto KTL NHL

dobre, dnes sme zakladny bod programu splnili, dotiahli sme DD, teraz uz len ich predbehnut dnesnu noc, skoda ze na EI mame stratu 13 bodov, s tym sa uz asi vela neda spravit :?

Joe S. píše:dobre, dnes sme zakladny bod programu splnili, dotiahli sme DD, teraz uz len ich predbehnut dnesnu noc, skoda ze na EI mame stratu 13 bodov, s tym sa uz asi vela neda spravit :?
Ale da... ak by sa vsetky ich dnesne tipy zajtra niekam zahadne stratili... :D :D :D

o by slo, ale ja som zastanca FAIR-PLAY :D
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS