Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

mam pre vas mozno dobru spravu maros bude mat uz o tyzden internet :)

to je dobre, uz nebude mat absencie

Po dlhsom case je tu opat vyhodnotenie :D Sezona nam nezacala dobre, ale postupne sa to lepsi, posledne dva dni som figuroval medzi vitazmi kola 8) co znamena aj postupne lepsenie sa v tabulke jednotlivcov, no mohli by ste sa aj ostatni viac posnazit :wink: Upozornujem, ale posledny den sa nerata do vyhodnotenia, toto som mal robit uz vcera, len dako som sa nemal k cinu :(

bodovy prinos pre tim za uplynulych 10 dni pre tim:
androj - 12 bodov
Joe S. - 18 bodov
maros - 13 bodov
sorcerer - 17 bodov
viaceri naraz - 18 bodov

Interne poradie v time za poslednych 10 dni (o premiu 100 000 USD) :
1. sorcerer - 35 bodov
2. Joe S. - 33,5 bodu
3. androj - 30 bodov
4. maros - 27,5 bodu


Este zaverecna sprava pre financne oddelenie KTL o tom, kto kolko presne zarobil aj s premiami v uplynulej sezone:

Joe S. :arrow: 13 205 000 USD
androj :arrow: 8 555 000 USD
sorcerer :arrow: 8 555 000 USD
maros :arrow: 8 405 000 USD

samozrejme to je pred zdanenim :? a ako som povedal, dalsie 3 miliony venujem na charitu 8)

kua este ze tak a ze to neprepijes :D ale vidiet ze mate silnych sponzorov vam nadelili natie Vianoce :D len ci aj na stadion davate nieze vam zacne padat na hlavu :lol:

neboj, nedopadneme ako slavisticky Eden, v buducej sezone sa stavia uplne nova hala

SORCERER, NABUDUCE NAJPRV SI POZRI, CI SI NETIPOVAL PREDTYM, TAKTO MAS AUTOMATICKY 0 BODOV ZA TO, ZE SI TIPOVAL DVA RAZY, HOLT PRAVIDLA SU PRAVIDLA A MUSIM ICH DODRZIAVAT AJ KED IDE O CLENA TIMU :? :? :? :?

Joe S. píše:SORCERER, NABUDUCE NAJPRV SI POZRI, CI SI NETIPOVAL PREDTYM, TAKTO MAS AUTOMATICKY 0 BODOV ZA TO, ZE SI TIPOVAL DVA RAZY, HOLT PRAVIDLA SU PRAVIDLA A MUSIM ICH DODRZIAVAT AJ KED IDE O CLENA TIMU :? :? :? :?
jj, sice este ani teraz neviem, ze kde - ale jasne, ze pravidla platia pre vsetkych rovnako... raz natipujem dvakrat, dnes som zasa zmeskal zaciatky styroch zapasov...

...tak to skuste dnes nejako podrzat a od zajtra opat na 100 %... na individualne statistiky by sa clovek vykaslal, ale strata bodov pre team ma mrzi viac... :(

ved to, ze uz si mal na dnes natipovane, ide o to, no skoda, hadam to my traja zacelime tu stratu, len pre buducnost si skontroluj :wink:

Joe S. píše:ved to, ze uz si mal na dnes natipovane, ide o to, no skoda, hadam to my traja zacelime tu stratu, len pre buducnost si skontroluj :wink:
Jaaaj, a to sa nerata, ked som si to potom este vsimol?

A coze Ty tu takto vecer na nas striehnes? :D

ale este sa hram, tak obcas kuknem sem :) a tvoj problem som dal na podnet komisii, ktora rozhodne o osude tvojich dnesnych tipov

Joe S. píše:ale este sa hram, tak obcas kuknem sem :) a tvoj problem som dal na podnet komisii, ktora rozhodne o osude tvojich dnesnych tipov
A co sa hras? :wink:

No a komisii odkazujem, ze sa veeeelmi :oops: a ze sa bez slova podriadim ich rozhodnutiu... :)

FM 07, konecne som nasiel tim, kde sa nepohybujem nad pasmom zostupu, ale v strede tabulky ( LYON )

Joe S. píše:FM 07, konecne som nasiel tim, kde sa nepohybujem nad pasmom zostupu, ale v strede tabulky ( LYON )
Aaaa, jasne... pri tom sa da naozaj aj sledovat vselico ine jednym okom... najma ked ma clovek pomalsi pocitac (teda ak idu tie prepocty aspon tak "rychlo" ako svojho casu Championship Manager) :D
A co dodat na zaver, ked uz hras za ten LYON - Bonne Chance (v prekl. vela stastia)... :D

neviete niekto co je s androjom? toto neni prvykrat co netipoval, este raz, asi siahnem mu na plat a to dost vyrazne :roll: takto nam utekaju zbytocne body, ktore budeme este potrebovat, takto na body nedosiahneme :(

Dnes sa vsetci modlite, aby nam vysla noc co najlepsie, lebo ak nam zas uskocia, tak to bude stratene, nastastie vacsina timov z nasej konferencie brala dnes 6 bodov. a aj individualne to vyzera hrozne, minulu sezonu dvaja v TOP 10 a teraz najlepsi, ja som na konci druhej desiatky, este ze tie rozostupy nie su velke

Byl sem zaneprázděn!ALE UŽ DU NA TIPOVAČKU. :D

hele na vedoucí nám chybí jenom 13 bodů-a to de dát!

zdoraznujem slovko JENOM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eslin nezačnu tipovat tak se vyhodim,ale neni divný,že můžu natipovat na zejtřek a pak na 21.ne...

androj, tvoj plat je znizeny na polovicu boa, uz ma to stve, keby si ale nebol tu, ale ty si tu bol a nenatipoval :x :x :x :x :x

Povedzte mi, kde su Best Bibbers z minulej sezony? :cry: :?

chces pravdu??
v hlbokej doline na na na na na

do buducej sezony to bude ine, asi bude treba spravit dake zmeny, zrejme to bude nevyhnutne :?

Joe S. píše:do buducej sezony to bude ine, asi bude treba spravit dake zmeny, zrejme to bude nevyhnutne :?
UĹľ tipuju-to snĂ­ĹľenĂ­ si zasluhuju...
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS