Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Necudujte sa ved maros je z Bezoviec.

Joe S. píše:Opäť sme sa vratili na celnu poziciu, teraz uz s 1,5 bodovym naskokom, ale treba povedat, ze to zachranil maros, inak by to bolo biedne, takze by sme sa mu mali vsetci podakovat.
v individualnej som uz 3. a zase som stiahol celo o dva body, akurat kele sa ma drzi ako kliest :)
To jo neska zvlášť Maros :thumbsup2:
Ale já se 2 bodama...no comment :cry2:
Musim navázat na předešlou formu!!!
Jako tým ale skvělý...

Badhed píše:Necudujte sa ved maros je z Bezoviec.
tak mu povedz, aby prispieval aj do klubovej temy, lebo inak mu bude znizeny plat o 20 % :wink: ma na to cas, dokym nebude sa robit tyzdnove vyhodnotenie, ktore byva ako vzdy v nedelu

Joe S. píše:
Badhed píše:Necudujte sa ved maros je z Bezoviec.
tak mu povedz, aby prispieval aj do klubovej temy, lebo inak mu bude znizeny plat o 20 % :wink: ma na to cas, dokym nebude sa robit tyzdnove vyhodnotenie, ktore byva ako vzdy v nedelu
Jo a tÄ›ch 20 procent pude k elitnĂ­mu spamerovi androjovi...Jestli neska nezatipuju aspoĹ

tebe nepojde nic, lebo za tie vysledky si nezasluzis :lol:

:cry: -to mÄ› dostalo-já 1 z nej tipĂ©rĹŻ,já kterej je 14.-stabilnÄ›-já kterej ztrácĂ­ na tebe jenom 5 bodĹŻ :D ...no nic Ĺ

Ty vole.Vy medzi sebou superite?Marosoj odkazem.

ano, navysili sme naskok na BA a voci FB je stale konstantny :cool:

teraz prvykrat nebudem hovorit o konecnom cieli do 3. miesta, treba, aby sme skoncili najhorsie 2.

som rad, ze sme vsetci dost vyrovnani a ze kazdy raz potiahne, ked dalsiemu nesadnu tipy, moju spokojnost prejavim navrhmi kontraktov na dalsiu sezonu / -y, pridu faxom dnes alebo zajtra, takze cakajte a cim skor odpiste, aby som to mohol koncom tyzdna potvrdit na TK, na ktorej budu aj prezentovane zmluvy so sponzormi na dalsie sezony

Badhed píše:Ty vole.Vy medzi sebou superite?Marosoj odkazem.
NE!Jenom dyž tak týmovej,každej se snaží bejt lepší i v jednotlivcích...Proč bych jinak chválil Joe za 10 bodů-kterejch mimichodem nikdy nedosáhnu...
Joe neni nadarmo GM...

maros uz vie o svojej chybe a si ju uvedomil, a nesuperime, len treba mat aj v time zdrave konkurencne prostredie, aby boli jednotlivi clenovia stale vyhecovani, nerad by som pristupoval k vymenam takym stylom, ako to robi jeden GM :evil: :evil:

Ani mi neřikej já byl obětní beránek...Proto sme tak vysoko-je tu konkurence jak má být! :cool:

aky obetny baranok? :shock: :shock: :shock:

Jestli myslíme stejnýho GM-tak sem byl vyhozen!!! :cry:

Androj tim myslel ze senator ho vyhodil.Senator je ten gm?

aha, toho GM myslim, raz clovek zabudne a hned ho vykopne

Joe S. píše:aha, toho GM myslim, raz clovek zabudne a hned ho vykopne
:cry:-už sem to překous :D ,eště že tak BB je lepší!

androj píše:
Joe S. píše:aha, toho GM myslim, raz clovek zabudne a hned ho vykopne
:cry:-už sem to překous :D ,eště že tak BB je lepší!
u neho islo o to silou mocou porazit BB, lebo sa nedostal do vyberu pre LM :evil: :evil: :evil:

ano badhed, trafil si meno toho GM

Ja som zabudol natipovat len 2-krat aj to len jednozapasove.Normarne sa mi paci ako medzy sebou sutazite,urcite to zvisuje moralku celeho tymu.

to hej a navyse odmeny su odmeny :P

yes super. vyzera to nadejne, ak zapas SJS-DAL skonci dvojkou, budem druhy 0,5 boda za j0manom, ak jednotkou, tak 1,5 boda a ak ixou, budem pred nim ja o 1,5 boda :cool: Derryla, doteraz druheho urcite predbehnem o 2 body, kelemu by som mal utiect na rozdiel 3 bodov a pri BigPetovi za momentalneho stavu SJS-DAL 0:2 v druhej tretine, som pred nim o 2 body, ak bude remizka o 4 :P , aj Matejko bude 2 body za mnou, to je iste, ale Chester ma moze stiahnut na rozdiel jedneho bodu :o :o :o Musi to v San Jose skoncit remizou :!:

v timoch si ale na pekne body pridu FB, takze dnesna noc riadne zamiesa tabulkami

(DobrĂ˝ mĹŻĹľu furt na net.)
Hele neska sme zas vyhrály,ale mejch 4 body mezi tim nebylo :cry: .
No nic jen tak dál nabíráme náskok.

pocujta hclapci ako to robite ze sa vam tak dari?????lebo vam to ide fakt suepr :)

vies to je tym ze makame treningy :lol:
no chlapci ide nam to suepr ale stale mame co dohanat zaberme este nech nas nikto neprebehne

medik911 píše:pocujta hclapci ako to robite ze sa vam tak dari?????lebo vam to ide fakt super :)
to je tajomstvo, dalej su to schopnosti GM a stastie.
nebudem radit konkurencii ako dosahovat dobre vysledky, no dalsia sezona bude mozno o comsi inom

dnes mi to dako nevyslo, este ze androj a sorcerer zabrali, inak by sme sa porucali z prvej priecky, takto mame naskok este stale 3 body 8)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS