Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Jo? Si nemyslim, ze by ste mohli bejt 1. ... :lol: 8) :wink:

ako pozeram, niekedy zaziarim, inokedy uplne prepadnem, tieto nevyrovnane vykony ma stvu, ale aspon sa dviham v tabulke, po dnesku uz budem 24. (uz aj medik je podo mnou) , keby som sa tak dostal coskoro do TOP 20.
Meno: pocet bodov pre tim: pocet dni bodovanych pre tim

JoeS. : 52b (21x)

janik: 95b (30x)

cheatar: 79b (24x)

Matejko: 90b (25x)

postavenie v individualnom hodnoteni:

8.janik 108b

15.Matejko 102b

19.cheatar 97b

26.JoeS. 90b

postavenie timu:

Tabulka po 40. kole
1. Drexel Dragons 278 bodĹŻ
...........................................................................................
2. Evil Insiders 277 bodĹŻ
3. Ice Cats 275 bodu
4. Blue Angels 272 bodu
5. Best Bibbers Gold 268 bodĹŻ
6. Tippers of the Dark Side 263 bodĹŻ
...........................................................................................
7. Steelers 235,5 bodu

a kua, to som nevedel, ze som az tak neefektivny :oops: :oops: :oops:

dufam ze vas trosku statistiky nabudia a trosku vacsiu sutazivost v time nastartuju nech aj ako tim zaberame naplno

Matejko píše:Statistiky su pekne, ale mohli by byt castejsie :P

Ocenujem, ze nas taha gm, ved na co by nam potom bol :hufi:
aktualizovane su kazdy den ale v tom istom prispevku. ale mozno to budem davat do noveho vzdy. a na co? no aby som ta vyhodil majitel :lol: :lol:

tak na jednu stranu sa chcem rozlucit na teraz s Joe S. ktory mozno trosku zaostal za ocakavaniami ale boli aj momenty kedy nam naozaj vyrazne pomohol a za to mu dakujem.

a na druhu stranu chcem privitat WildCelta ktory dufam pomoze timu dostat sa aspon na odiove umiestnenie. vitaj :cool:

janik píše:tak na jednu stranu sa chcem rozlucit na teraz s Joe S. ktory mozno trosku zaostal za ocakavaniami ale boli aj momenty kedy nam naozaj vyrazne pomohol a za to mu dakujem.

a na druhu stranu chcem privitat WildCelta ktory dufam pomoze timu dostat sa aspon na odiove umiestnenie. vitaj :cool:
Takze zdravim janika, Matejka a cheatařa, mojich novych spoluhracov :pivo2: a dufam, ze splnim ocakavania do mna vlozene :) Verim, ze sa mi zacne viac darit vdaka tomuto novemu impulzu a tym pomozem aj tymu dostat sa vyssie :wink:

WILDCELT ale nezabudaj ze pomoct im mozes aby boli vyssie ale pred Ladove Macky sa nesmu opakujem NESMU dostat :D

medik911 píše:WILDCELT ale nezabudaj ze pomoct im mozes aby boli vyssie ale pred Ladove Macky sa nesmu opakujem NESMU dostat :D
no no no to znelo ako ovplivnovanie :idea: :lol: takze bacha na to lebo vas dam na sud :D

medik911 píše:WILDCELT ale nezabudaj ze pomoct im mozes aby boli vyssie ale pred Ladove Macky sa nesmu opakujem NESMU dostat :D
tak teraz si prezradil moju tajnu ulohu medik :oops: , ale nie to bol len vtip :angel:

WildCelt píše:
medik911 píše:WILDCELT ale nezabudaj ze pomoct im mozes aby boli vyssie ale pred Ladove Macky sa nesmu opakujem NESMU dostat :D
tak teraz si prezradil moju tajnu ulohu medik :oops: , ale nie to bol len vtip :angel:
len bacha na taketo daco lebo ak bude podozrenie tak si uz v nasel lege nezatipujete :D :lol:

Ale vyslo to...nie ale fakt nech sa ti dary ale ICE CATS nezapri :evil: :evil: :evil: :wink:

janik píše:
WildCelt píše:
medik911 píše:WILDCELT ale nezabudaj ze pomoct im mozes aby boli vyssie ale pred Ladove Macky sa nesmu opakujem NESMU dostat :D
tak teraz si prezradil moju tajnu ulohu medik :oops: , ale nie to bol len vtip :angel:
len bacha na taketo daco lebo ak bude podozrenie tak si uz v nasel lege nezatipujete :D :lol:
Ale janik, ved to predsa bolo v zmluve, co som podpisoval, paragraf 4, odsek 2, bod 5 :D Takze ziadne strachy 8)
Meno: pocet bodov pre tim: pocet dni bodovanych pre tim

JoeS. : 55b (22x)

janik: 98b (31x)

cheatar: 79b (24x)

Matejko: 90b (25x)

postavenie v individualnom hodnoteni:

6.janik 111b

15.Matejko 104b

23.cheatar 97b

25.JoeS. 93b

postavenie timu:

Tabulka po 41. kole
1. Drexel Dragons 283 bodĹŻ
...........................................................................................
2. Evil Insiders 280 bodĹŻ
3. Ice Cats 279 bodu
... Blue Angels 279 bodu
5. Best Bibbers Gold 274 bodĹŻ
6. Tippers of the Dark Side 267 bodĹŻ
...........................................................................................
7. Steelers 240,5 bodu
Meno: pocet bodov pre tim: pocet dni bodovanych pre tim

JoeS. : 55b (22x)


janik: 101b (32x)

cheatar: 79b (24x)

Matejko: 90b (25x)

WildCelt: 2b (1x)

postavenie v individualnom hodnoteni:

5.janik 114b

14.WildCelt 106b

16.Matejko 105b

23.cheatar 98b

postavenie timu:

Tabulka po 42. kole
1. Drexel Dragons 289 bodĹŻ
...........................................................................................
2. Evil Insiders 286 bodĹŻ
3. Ice Cats 285 bodu
4. Blue Angels 283 bodu
5. Best Bibbers Gold 279 bodĹŻ
6. Tippers of the Dark Side 273 bodĹŻ
...........................................................................................
7. Steelers 246,5 bodu
Meno: pocet bodov pre tim: pocet dni bodovanych pre tim

JoeS. : 55b (22x)


janik: 104b (33x)

cheatar: 81b (25x)

Matejko: 92b (26x)

WildCelt: 2b (1x)

postavenie v individualnom hodnoteni:

5.janik 117b

15.WildCelt 107b

15.Matejko 107b

24.cheatar 100b

postavenie timu:

Tabulka po 43. kole
1. Drexel Dragons 296 bodĹŻ
...........................................................................................
2. Evil Insiders 293 bodĹŻ
3. Ice Cats 289 bodu
4. Blue Angels 291 bodu
5. Best Bibbers Gold 284 bodĹŻ
6. Tippers of the Dark Side 281 bodĹŻ
...........................................................................................
7. Steelers 251,5 bodu

preco som uvadzany v pocte ziskanych bodov a pri individualnom postaveni v tabulke uz nie? :cry: :cry: :cry: :cry:

Joe S. píše:preco som uvadzany v pocte ziskanych bodov a pri individualnom postaveni v tabulke uz nie? :cry: :cry: :cry: :cry:
lebo oficialne v time uz nefigurujes ale tie body co si ziskal si ziskal ty tak aby sa vedelo kolko ich bolo :)

ved to bolo ironicky myslene, ale aj tak :D

Ta vela zdaru
Meno: pocet bodov pre tim: pocet dni bodovanych pre tim

JoeS. : 55b (22x)


janik: 104b (33x)

cheatar: 84b (26x)

Matejko: 97b (27x)

WildCelt: 2b (1x)

postavenie v individualnom hodnoteni:

7.janik 119b

14.Matejko 112b

16.WildCelt 109b

23.cheatar 103b

postavenie timu:

Tabulka po 44. kole
1. Drexel Dragons 302 bodĹŻ
...........................................................................................
2. Evil Insiders 300,5 bodĹŻ
3. Ice Cats 298 bodu
4. Blue Angels 296 bodu
5. Best Bibbers Gold 292 bodĹŻ
6. Tippers of the Dark Side 286 bodĹŻ
...........................................................................................
7. Steelers 255,5 bodu

za dnesny vykon dostava pochvalu Matejko :cool: my ostatni sme mohli zabrat trosku lepsie. WildCelt dufam ze sa rozohravas a coskoro to rozbalis naplno :wink: cheatar vidim ze mas mensiu krizu ale dufam ze nebude trvat dlho a seba nehodnotim mohlo by to byt aj lepsie. treba sa najma dotiahnut na timy pred nami a nezaostavat stale. :D

Mne sa vobec nedari :( Ci to natipujem z brucha, ci nad tym rozmyslam polhodinu, vysledok je stale rovnaky :x Snad sa to uz v noci zlomi :roll:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS