Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

len aby :D
Joe S. píše:
stefan82 píše:tak dnes je draft konečne. :oslava: Som zvedavý akú posilu získa náš GM do nášho tímu,aby nám pomohla vyradiť Falconíkov:D
a tak vrabce by ste mali porazit aj vo stvorici :biglol:
trafena hus (ci drak) zagagala :lol2:
caute som rad ze vas mozem posilnit dufam ze to dotiahneme daleko :P
tak veru vkladam do teba velke nadeje triple x :) a zaroven ťa vítam v organizácii TBB a som velmi rad že ťa tu mame a určite nie som sam... sledoval som ťa cez sezonu... pokial viem tak maš teraz premierovu sezonu takže nie si tu sam toto je tím zloženy z novaččikov a aj ja ako gm som novačik takže mnohí nas odpisovali na začiatku sezony ale do play off sme sa dostali čim sme potvrdili že nie sme slabší ako minuly rok... keby sa nam podarilo postupiť do druheho kola tak by sme boli dokonca na tom lepšie ako minuly rok... tak si za tym pome chalani ... rozpis na zapasy je už daný takže hor sa do toho s novou posilou xXx...
vela šťastia a hor sa do play off...
go bibbers go :oslava: :clap: :clap: :clap:
Natipujem az zajtra :) a podpis si mam nechat cii ???
ak mam povedať moj nazor tak sa mi nepači :D ale nekladiem na ne doraz to su detaily... z tímu mam len ja klubovy podpis vidiš takže...
Vítej v týmu Xxx, jsem rád že přichází další posila-nováček. At se daří a hoši at dojdem co nejdál. :cinka:
Vítej v týmu xXx :)
Tak dam si tene podpis na tu play off ma to nezabije :D :D :D :D :D
no hned to tu je pestrejšie v našich v farbach na tejto stranke ked sme už dvaja s podpisom heh :D v každom pripade hoši dness sa začina play off... prve zapasy... nezmeškajte... každy jeden tip je teraz doležity
vitaj Raulitos u nás.Nech sa ti tu páči a podarí sa nám vyradiť minimálne silný tím Falconíkov. :wawe:
Hannu píše:no hned to tu je pestrejšie v našich v farbach na tejto stranke ked sme už dvaja s podpisom heh :D v každom pripade hoši dness sa začina play off... prve zapasy... nezmeškajte... každy jeden tip je teraz doležity
a kde su rozpisi zapasov lebo nejako som ich nenasiel :D
xXx píše:
Hannu píše:no hned to tu je pestrejšie v našich v farbach na tejto stranke ked sme už dvaja s podpisom heh :D v každom pripade hoši dness sa začina play off... prve zapasy... nezmeškajte... každy jeden tip je teraz doležity
a kde su rozpisi zapasov lebo nejako som ich nenasiel :D
bojuj som zvedavy na tvoje vykony :beee:
som bral za samozrejmosť že to najdete všetci no nejak to je velky problem... ktl-na ostro - play off - The Best Bibbers - rozpisy zapasov
katastrofa dneska ...
nic to, hlavy hore a bojovat :D
v PO treba postupit aspon cez jedneho supera a aj ked sme pred dvoma rokmi vyradili velkeho favorita na prvenstvo RD, tak sme prehravali a neviem ci nebolo uz 0-2 :oslava:
dneska chlapci solidny vykon.. hlavne martinovia a stefan... ako som spomenul zahralo nam šťastie do karat ale bolo to fajn.... veru ja zatial mam slabe vykony .. dokonca aj ich manažer petrik to o sebe povedla nejak zaostavame za vami... v každom od xXx-a dufam e sa dočkame ešte dobrych vysledkov :good:
pome bibbers :wawe:
treba vyrovnat :!:
Výborně chlapci...jde vidět že tipovat umíme tak hlavně at se daří i dál :)
a znova slabota... už rano ked som pozrel tie ysledky na teletexte tak mi to nič dobre neveštilo nakoniec to aj tak dopadlo... každý podal podpriemerny vykon... Falcons maju zase dvojzapasove manko ... nemusi to nič veštiť ale treba sa dať dokopy... nemože nastať taka situacia že z piatich zapasov ani jeden z piatich netipne dobre viac ako dva zapasy...
ty vole jsem se normalně smal jak jsem dneska viděl ty výsledky ráno :D
tak dneska sme sice znova prehrali ale konečne to aspon už nejak vyzeralo... rozhodla jedna spravne tipnuta remiza supera čo vela nie je ... už nemame čo stratiť chlapy super ma jeden zapas od postupu ...
neskladajme zbrane ked to už nejak po dnešku vyzera... a dajte si pozor na termin prveho zapasu obzvlašľť lebo je vikend
dneska jsem to pěkně po*ral :-(
tak chlapci podarilo sa nam už konečne znižiť... xXx sa ozval v pravu chvilu a nahral najviac bodov... takto to ma aj vyzerať... nech už ktokolvek takto tipne len nech nie sme všetci na tom podpriemerne... pekne chlapci.... len tak dalej...
no tka chlapci dneska bol naš posledny den tejto sezony v tipovacej lige ked falconom sa podarilo zdolať nas... ale chlapci nič sa nedej... myslim si že sa nemusime hanbiť aj ked na prvy pohlad celkom jednoznačny vysledok... mali sme na nich.. až na jeden zapas to bolo vyrovnane dovolim si povedať že rozhodol petrikov ťah v drafte .. jozzi ktory im zabezpečil minimalne dva zapasy ako som sa už vyjadril v teme tejto serie...
nie som však sklamany zo sezony... myslim si že ciele som si naplnil a postupili sme do play off.. čim sme minimalne napodobnili minuloročny vykon TBB a to dovolim si povedať s ovela menej skusenym tímom... boli sme novačikovia... preto si dovolim nazvať pre nas tuto sezonu premierovou... boli sme kolektiv ktory nemal velke skusenosti s tipovanim a preto je celkom uspech že sme sa dostali do PO... musim vas vyzdvoihnuť chlapci ako kolektiv... podarilo sa mi ziskať skvelych chalanov ktory ma presvedčili že svoje ulohy tipovania si plnia s radosťou a poctivosťou .. ako pozitivum preto hodnotím prave male absecnie... občas to bol Martin 27 ten si však vynahradil absencie svojíma vykonmi ktore nas viedli na vyššie pozicie... takisto Rinne toho premeškala ale bola to prave ona ktora nam zabezpečovala boje o bodovane pozicie v dvoch kolach... nahradil ju stefan ktory zapadol do tímu a taktiež sa ujal aj ked v nie dobrom obdobii ... vtedy to nešlo celemu tímu... no zabezpečil si miesto v tíme aj na najbližšiu sezonu pokial bude chcieť... čo sa tyka negativa nemusime velmi daleko zaisť... Duely... tie nam fatk nešli... preslavili sme sa dlhočiznou šnurou prehier a zabeszpečili sme si rekord a podla mna na dosť dlhu dobu... problem som našiel zreje v tom že narozdiel od inych tímov sme nemali tipera kery v danych dueloch vyčnieval spomedzi ostatnych vykonom... ked sme už prehrali tak sme to dohnojili všetci.. a to sa nesmie stavať... zo štyroch tiperov musi aspon jeden vyniknuť ... viem že to je otazka nahody ani s tym nič nenarobim ja len spominam dovod...
play off už sami viete ako to dopadlo... no nič... mame novu skusenosť, do najbližšej sezony ak budeme všetci zdravy tak ostaneme v tomto zložení ... zas o niečo skusenejši , dufam že nedoplatime mnohí z nas na syndrom druhej sezony :D ...
oddychnite si dobre cez leto , dodržujte pivny režim :oslava: aby sme boli ešte dravejši a dosiahli ešte vyššie mety...
a narozdiel od minulej sezony, ste vyhrali 2 zapasy, vlani sme prehrali s drakmi 1-4 :(
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS