Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

dalsia pochvala za dobry vykon Joe S. a PURDA. Joe vitaz kola to sa mi paci.
sebe budem musiet asi dohovorit za tie vykony :cry: :cry:

boa, ved vravim, ze v utorky som king a dnes mi stacia 4 body, ak vyjdu tie 4 zapasy, ktore som napisal v tiketoch 8)

dpc, vravim, ze stredy mi nejdu, mam az 2 body :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :? :? :? :( :( :(
neviem ci sa dostanem na net a kedze NHL sa hra skoro kazdy den asi sa budem musiet vzdat ucasti v timovej tipovacke kym sa nevyriesi net. a tak by som mal ponuknut aj svoju poziciu GM. takze vyhlasujem volby pravo volit maju clenovia A a B timu ktory boli na supiske na sutaz KTL. volby trvaju do nedele 13.00. kto nezahlasuje ma smolu. myslim ze clenovia co maju zaujem tipovat musia do 4 dni na stranku prist. (nominovat moze len clen nasich timov moze aj sam seba)


stav hlasovania priebezny: ja-3 hlasy

mas moj hlas, lebo majitel a zaroven GM v jednej osobe by mohlo doviest tim do zlej situacie, diktatura neni dobra :lol: :lol: :lol:

Joe S

Jo taaaaaaaak, ja myslel, ze janik se toho chce zbavit a mame hlasovat pro jiny...v tom pripade sem taky pro nej :!:
som frustrovany. neviem ci ma zmysel pokracovat ako GM. ked chcem aspon nejak ozivit aj sutaz tak su len problemy. ide o zabavu ale tu je par ludi co ich to bavi a ostatni su len taki obcasny tiperi. vytvoril som B tim ale hned skoro kazdy na mna utoci ze je to zle a treba to zrusit uz ma nebavi sa s nimi o tom stale hadat najma ked ani Bcko nema dost clenov teraz. ked chce clovek urobit nejaky trade tak nieco take nieje mozne u nas lebo kazdy trci vo svojom time a ked by niekto chcel niekoho vymenit tak ten dotycny sa len urazi. nikto si neuvedomuje ze ide len o to ozivit sutazenie nech je aj zmena.
hneva ma aj aktivita clenov. Purda je dobry tiper stale sa snazim ho udrzat v tim ale na druhu stranu nema mozno tolko casu a zaujmu tu prisievat ako by som si predstavoval. Joe sa ako jediny teraz zapaja do temy ale nieco mi v tom chyba. BigPete ma BAN co neprospieva k tomu aby fungovala komunikacia preto som sa snazil aspon kontaktovat ho inak ale absolutne nulova odozva. Matejka poznam dlho, vidime sa dost casto teraz nemal net a viem ze on to zase trosku ozivi. takze nastavaju nove casy. davam kazdemu z clenov cas do buducej soboty aby zareagoval v nasej teme. ci ma zaujem tipovat, ci ma nejake navrhy. tak isto sa moze ozvat aj clen B timu. viem ze asi to bude uz dost pozde ale na net sa neviem ci skor dostanem. kto nezareaguje bude z timu vyluceni. na koho ma kontakt iny skusim sa spojit aj cez to. tak isto sa moze zvat aj nejaky zaujemca kto by chcel byt v nasom time. ja oslovovat nikoho nebudem lebo pisat kazdemu by bolo dost namahave a zbytocne lebo vidim doterajsie vysledky toho. tak kto chce vie sa ozvat aj sam. moze aj cez ss .

ja chcem pokracovat, ale bolo by dobre, keby bol cez vikend program uz na cely dalsi tyzden, ti, co studuju, by to ocenili 8)
snazim sa prispievat, aj byt duchaplny, ale v poslednom case nemam moc casu, dalej ma trapia obrovske osobne problemy, co mi odobera chut hocico napisat, ale neni to tym, ze ma tu niekto(su tu sice taki SPAMMERI, co obcas robia bordel)/nieco sere :)

Joe S. píše:ja chcem pokracovat, ale bolo by dobre, keby bol cez vikend program uz na cely dalsi tyzden, ti, co studuju, by to ocenili 8)
snazim sa prispievat, aj byt duchaplny, ale v poslednom case nemam moc casu, dalej ma trapia obrovske osobne problemy, co mi odobera chut hocico napisat, ale neni to tym, ze ma tu niekto(su tu sice taki SPAMMERI, co obcas robia bordel)/nieco sere :)
ok to chapem a rozumiem ti. s tym programom mas pravdu ja s tym mam tiez rovnaky problem. no a s tym ze nie vzdy nieco napises si ja zas nic nerobim ono niekedy nieje o com ked tu piseme len dvaja a aj problemy osobne su normalne. som rad ze si aj tak dokazes najst cas a chut tipovat. takze si prvy clen A timu.

ale de facto sme v time iba dvaja, co prispievaju, myslim ten prvy tim
Gold tim:
JoeS.









este poviem ze kazdi clen co je v nasom time dostane zmluvu na 1rok + opcia ziadne vinimky. budem rad ak tuto zmluvu potom vsetci dodrzia aj ked nikomu branit za kazdu cenu v odchode nebudem.

este jedna otazocka, preco seba nenominujes? :wink:

Kdyby se uvolnilo misto v AÄŤku, tak mi napiste :P
Jo a mam kontakt na BigPeta, pokud mu chces neco vzkazat...

Joe S. píše:este jedna otazocka, preco seba nenominujes? :wink:
no uvidime co bude :wink:

senator: no ja mam jeho icq. ale ak s nim komunikujes inak a aj komunikujete ze sa ti ozve tak mu povedz nech sa mi ozve na icq. ale co najskor

janik píše:
Joe S. píše:este jedna otazocka, preco seba nenominujes? :wink:
no uvidime co bude :wink:

senator: no ja mam jeho icq. ale ak s nim komunikujes inak a aj komunikujete ze sa ti ozve tak mu povedz nech sa mi ozve na icq. ale co najskor
OK

jano: a co takto na tipovacku nahovorit X-ecutora? :)

Nechcete mě vzít jako jakéhosi náhradníka, který by pořád tipoval a kdyby náhodou tipovali jen tři lidi, tak by mě počítali do vaąeho týmů a dali by body za váą tým.

A normálně bych byl započítáván i do jednotlivců.

To neni spatnej napad :D
Ale ja bych te radsi videl ve svym tymu :D :D

Vzhledem k tomu, ze v silver tymu zbyl jen cheataĹ™, kterej chce delat v A nahradnika, tak bych rek, ze se k vam prida...

purda nemoze osporavedlnil sa mi. boig pete sa neozyva tak neviem. ty si majitel ty si urci ako chces porkacovat ci aj B tim ja ako GM sa musim podriadit.

Matejko píše:Takze zatial to chapem tak, ze je iba Gold a v nom:
Janik
JoeS
cheataĹ™
a ja...


Ak este chce byt niekto clenom Bibberov, hlaste sa nieje problem, ak sa do zaciatku nhl nezorganizujete tak predam licenciu Silver teamu...
Přidám se určitě.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES