Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

Tak na tu polievku a 2.hlavne jedlo sa uz tesim :eat:
Len som zvedavy ake bude menu,ked k nam pride H5N1 banda :lol3:
Joe S. píše:
VŠETCI POZOR, už zajtra tu je veľký šláger Východu, keď proti sebe narazia 2 legendárne tímy, ktoré pôsobia v súťaži od jej počiatkov :!:

Obrázek The Best Bibbers - Drexel Dragons Obrázek
len tak pomimo, netvrdim, ze DD nie su legendarny tim, ale original :frajer2: timi su 4 :arrow: EI, BA, BB a IC, iba tieto 4 pamataju zaciatky este na slovaknhl a prezili, NHL ma original six, my mame original four :cool: historia a prestiz, ktora sa neda kupit :super: DD, FB ci SA su tiez legendarne timy, no vznikli az tu na HF :-P inak tu je krasny priklad pre petrika o com je toto kolo, brutal mega spica bomba prestizny match, v ktorom ide o velku prestiz a timy si to rozdaju v priamom suboji a pochybujem, ze niekto z tiperov tychto timov bude po zapase hladiet na to, kolko mali ine timy bodov :roll: BB i DD beru iba vyhru a rozdaju si to v priamom suboji a vitaz berie 3 body a urcite to superovi parkrat i neskor pripomenie :razzi: pre toto je toto 2. kolo :cool: :cool: :cool:
No wild,mas pravdu,ale ja na druhej strane chapem petove obavy.Vies,ked budu hrat vrabce s nami,mozu byt hoc aj :winner2: najlepsi toho dna,na nas :winner1: to stacit nebude.
WildCelt píše:
len tak pomimo, netvrdim, ze DD nie su legendarny tim, ale original :frajer2: timi su 4 :arrow: EI, BA, BB a IC, iba tieto 4 pamataju zaciatky este na slovaknhl a prezili, NHL ma original six, my mame original four :cool: historia a prestiz, ktora sa neda kupit :super: DD, FB ci SA su tiez legendarne timy, no vznikli az tu na HF :-P inak tu je krasny priklad pre petrika o com je toto kolo, brutal mega spica bomba prestizny match, v ktorom ide o velku prestiz a timy si to rozdaju v priamom suboji a pochybujem, ze niekto z tiperov tychto timov bude po zapase hladiet na to, kolko mali ine timy bodov :roll: BB i DD beru iba vyhru a rozdaju si to v priamom suboji a vitaz berie 3 body a urcite to superovi parkrat i neskor pripomenie :razzi: pre toto je toto 2. kolo :cool: :cool: :cool:
no myslel som zaciatok KTL tu na hf, viem, ze niektore timy su este starsie a niektore ani neprezili prechod na novu stranku, ale o tom, co je toto za zapas, sa zhodneme asi vsetci
dufam, ze bude to nesmierne vyrovnane so stastnym koncom pre nas :D
kajo píše:Tak na tu polievku a 2.hlavne jedlo sa uz tesim :eat:
Len som zvedavy ake bude menu,ked k nam pride H5N1 banda :lol3:
neboj, aj na nich snad nieco pripravi nas sefkuchar :frajer2:
mozno sa este nevie, ze vsetky ostatne matche sa zacinaju skor a zapas BB-DD sa bude odohravat ako jediny v obvyklom case, pretoze si ho urcite nik nebude chciet nechat ujst :cool: ci uz nazivo alebo prostrednictvom medii, ved len u nas v cicinkove vraj zaplatili za exkluzivne prava na tento match nehoraznu sumu :doh: no ja nebudem chybat v lozi VIP ako mnohi ini, takze co sa bude podavat tam Joe :D aspon sa konecne silno povypravam s Derrylom :lol2:
WildCelt píše:mozno sa este nevie, ze vsetky ostatne matche sa zacinaju skor a zapas BB-DD sa bude odohravat ako jediny v obvyklom case, pretoze si ho urcite nik nebude chciet nechat ujst :cool: ci uz nazivo alebo prostrednictvom medii, ved len u nas v cicinkove vraj zaplatili za exkluzivne prava na tento match nehoraznu sumu :doh: no ja nebudem chybat v lozi VIP ako mnohi ini, takze co sa bude podavat tam Joe :D aspon sa konecne silno povypravam s Derrylom :lol2:
keby len s derrylom, pozvane boli aj dalsie legendy KTL ako norvic, Matejko, janik, arek, atd
A cicinkovo pride kompletne, vsetci 4, alebo iba ty a tym padom bude miesto vo VIPke aj pre Uweho Kruppa?
a vo vipke sa podava len to najkvalitnejsie, co moze byt, z vin tokaj a portske; 7hviezdickova Metaxa, Finnlandia vodka cista a aj cranberrie a Vilmoska hruska. :oslava:
Tomuto vyberu budu asi zavidiet obycajni fanusikovia, ktori sa budu musiet uskromnit s nealko pivom, ktore ale bude capovane zadarmo a kofolou
Takže Jožkovi Stálezjebanému sa podarilo odchytiť prvých troch respondentov z radov hráčov oboch tímov, domácich v tomto bloku reprezentoval nováčik v tíme Hannu a za hostí poskytli svoje vyjadrenie hrajúce legendy milos 76 a excelent .Všetci odpovedali na tie isté otázky a to
1. Aký je tvoj tip na víťaza?
2. Čo od zápasu očakávaš?
3. Aké sú silné stránky tvojho tímu a v čom vidíš slabinu v družstve súpera?


Najprv Hannu:

1. Best Bibbers jednoznačne.

2. Od zápasu očakávam to, čo hlavne aj ostatní členovia nášho tímu a to tri body.

3. Máme za sebou úspešné kolo a cítim, že naňho nadviažeme aj teraz v nasledovnom. Čo sa týka súpera môžu byť nepríjemným, no budeme hrať bez rešpektu.



Milos 76:

Supr nápad. :good: Je to veľké derby a takáto anketa nesmie chýbať. :wink:

1 Drexel Dragons. :thumbsup:

2 No bude to vyrovnaný ťažký duel, pred vypredaným hľadiskom. :good: Dúfam, že sa alkohol bude podávať až po derby zápase(to teda bude - poznámka redakcie), aby sa to nezvrhlo a podgurážení diváci, nevtrhli na ľad. :lol2: Na tieto derby zápasy sa vždy veľmi teším, majú perfektnú atmosféru a to človeka núti podať 100% výkon a víťazstvo má oveľa väčšiu cenu, ako v ostatných KTL dueloch. :thumbsup:

3 No sila oboch kádrov, je v podstate rovnaká. Patria k najlepším tímom KTL.Dôležité je, že celá ťarcha zodpovednosti za výsledky, neleží len na lídroch tímov (excelent - kajo ) ale, že sila oboch tímov je vo vyrovnanosti tipérskych kvalít, všetkých členov tímu. Síce by sa našli aj slabiny, ale tie naše nebudem súperom prezrádzať a o súperových vieme, ale necháme si ich radšej pre seba a pokúsime sa ich využiť, aby náš duel skončil výhrou nášho tímu. :razzi:


Excelent:

1. Bude to vyrovnané,ale věřím Drexel Dragons.

2. Určitě velké napětí ! Je to souboj mezi jedněmi z nejlepších týmů KTL.

3. Vyrovnanost je nejsilnější stránkou našeho týmu. Dokážeme se vždy někdo prosadit. Soupeř má slabiny u některých hráčů kteří se nedokáží patřičně připravit na důležité střetnutí.


PS: vyjadrenia prešli redakčnou úpravou


To je na teraz od Jožka Stálezjebaného všetko a teší sa na ďalší predzápasový report. :oslava:
:thumbsup: jasna vyhra pro nas

tezky spil,ale my jsme mazany :lol2:

3 hraci tipujou na90% a ja to jistim zezadu,souperi-nemaj sanci o 5 bodu prohrajou :thumbsdown:

takze chlapci nakone a jedem :cool:
PURDA píše::

tezky spil,ale my jsme mazany :lol2:



takze chlapci nakone a jedem :cool:
Si si istý, že si chcel povedať mazaný a nie namazaný? :lol: :razzi: Aspoň mi to tak pripadá, že minimálne ty, si s konzumáciou alkoholu začal už pred duelom. :oslava: :oslava: A ako poznám ostatných členov vášho tímu, keď ťa v takom stave uvidia, určite za tebou nebudú chcieť ostať pozadu a nejakú fľašu otvoria už pred duelom. :lol2: :lol2: :lol2:
milos, nie len my, ale aj vy, vsak spolocna vecera :D :oslava:
Pred odchodom na spoločnú večeru pootravoval Jožko Stálezjebaný domáceho lídra kaja a po včerajšej noci ešte stále pripitého GM hostí feara .
Tu sú odpovede na jeho tradičné otázky:

kajo:

1. Jasne, že vyhráme. Aký iný tip by som ako člen Best Bibbers mal dať?

2. Dúfam, že naši fans vytvoria dobrú atmosféru a my sa im odvďačíme víťazstvom. Ďalej sa teším na slávnostnú večeru :good:

3. Naše silné stránky? Sme veľmi vyrovnaný tím, vždy dokáže zabrať niekto iný. O slabinách súpera by som sa nerád vyjadroval, my sa sústredíme len na náš výkon.


fear:
1. Víťaza netipujem, nech vyhrá ten lepší.

2. Očakávam, že podáme dobrý výkon.

3. Súperov tím nepoznám, takže nevidím žiadne slabiny.


PS: vyjadrenia prešli redakčnou úpravou


No zdá sa, že fear to včera prehnal s pitím a zabudol, kto je ich dnešný súper, nepoznať tím Best Bibbers :thumbsdown:
No joe,tie odpovede som ti pisal len tak narychlo,mal som dost naponahlo.Inak dik za diakritiku :smile03:
Dobry napad s tou anketou :yes:
a máme tu posledné predzápasové reporty Jožka Stálezjebaného, najprv od Tybycka:

1. Verím, že vyhráme.

2. Bude to tesné, ale napínavé (zaujímavý slovný zvrat - poznámka redakcie)

3. Tak my sme celkom dobrí, ale dosť často sa stáva, že musia zabrať iba dvaja členovia nášho tímu, a zvyšní dvaja sú úrovňou niekde inde...to je asi naša najväčšia slabina a súperov tím nejak nesledujem, tak sa neviem vyjadriť, ale tak určite je to veľký rival, neviem kto zaň tipuje, ale bude to tažké poraziť ich, zrejme sú viac zohratí ako my, medzi nami nie je skoro žiadna komunikácia.


PS: vyjadrenie prešlo redakčnou úpravou


A to najlepšie si nechal nakoniec, tu je vyjadrenie veľkého Joea:

1. To je snáď jasné, THE BEST BIBBERS.

2. Očakávam veľkú bitku :box:, ale samozrejme v medziach Fair-Play, v ktorej budú rozhodovať maličkosti a tie naklonia misky váh v náš prospech.

3. Naše silné stránky? No najmä, že sme TÍM, a to nielen na papieri, ale aj v zápase. Ďalej nám môže pomôcť sobotňajšia klasika v podaní Hannua alebo kajova znovunájdená forma.
Slabinou súpera je to, že niekedy sa venujú viac chlastačke a jebačke a na súťaž nemyslia naplno a tiež to, že ich GM nie je skúsený a že nemá prehľad, jeho predzápasová tlačovka bola toho dôkazom, na to, aby sa rovnal aspoň Chestovi musí ešte veľa halušiek pojesť
a ešte v tíme nášho súpera postrádam pravého tímového ducha.
tak a mame prvy spiel za sebou, stav je 2-2, ked body pripisali za domacich Joe S. :cool: a za hosti excelent :?
Takže výhra je naša. :oslava: Bodové zisky boli dosť vyrovnané ,presne ako sa dalo čakať, ale z výhry pomerom 27:25, sme sa nakoniec tešili my. :thumbsup: :clap:

Zápas sa hral pred vypredaným štadiónom, ktorému diváci urobili fantastickú kulisu. :good:Klobúk pred vašimi divákmi, treba dať dolu.No a ďakujem aj tebe Joe, že si nás pozval po zápase napriek prehre vášho tímu, na skvelú večeru.Bolo tam všetko čo máme radi, dobré jedlo,alkohol a sexi dievčatá. :good: Kedže zajtra má náš tím voľno, mohli sme sa parádne odviazať. :lol2: :lol2:
Slaby vykom priatelia,slaby.. :x
No tak zapas skoncil so smutnym koncom pre nas, ale bolo to velmi, velmi tesne, keby trafil exo len jednu remizu a nie dve :x :x :x

ale no co, treba zablahozelat superovi k vyhre, i ked nebol lepsi, ale stastnejsi :D a ako som pisal, zapas rozhodne malickost a tou bolo, ze pri rozhodujucom utoku exa ho Hannu nepokryl :D

Dnes nas caka dalsi ku*evsky tazky zapas, taK treba zdvihnut hlavy a rozmetat cepikovcov na :ho*no:
ja - 4
purda - umelec :yahoo:
kajo - 6
hannu - 4

kopi - umelec :yahoo:
cepi - 4
leci - 8
debil - 6

cize sme zas prehrali 10-14 :cry:
Joe S. píše: :fucker: BB :fucker: BB :fucker: BB :fucker:
:butt: :smile03:
dnes sme zas prehrali, vsak zabojujme :cry:
chlapi,BUDICEEEEEEEEEEEEEEEEK :o
ze by uz nastal :?:
vcera som sa zrezal jak svina :oslava: a zrazu sme vyhrali :frajer2:
:D :D :D dobre si to povedal joe... no zato moje vykony až tak dobre nie su ako pozeram čerta... idu body preč odo mna nejak... čo sa týka tímu uvod kola nič moc pravda treba zvyknuť na nový system hry..
no vida :wink: ,stesti nam pralo,odrazili jsme se ode dna :good: jen tak dal
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO