Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

zhrnme si dnesnu noc:
hannu - 18 bodov vdaka zaujimavej taktike :D
ja - 17
kajo - 11
purda - 9
:arrow: 35 bodov, sam som zvedavy na co to bude stacit

kkonkurencia:
kovosrot B 19
vrabce 25
draci 27
letci 23

Ak som sa nepomylil pri pocitani, ako by mala vyzerat tabulka:
1. BEST BIBBERS 176
2. draci 169
3. letci 168
4. vrabce 167
5. exJRD :D 157 (podla kopiho prepoctov)
-------------------------------------
6. kovosrot B 156
preco sa musite opakovat po nas :D tak sme nestiahli na vas nic aspon ze sme sa pusunuli na bodovane priecky :wink: :cool:
ja dam ze opakova,t som dufal, ze budeme dnes v noci najlepsi :bitka3: :D
Chlapi nejako vám to tam padá :eek2: GM Joe asi nariadil tvrdý režim,žiadne body žiadne pivo :lol2: A tak to aj vyzerá potom,ale nie slušné veľmi slušné,škoda že niesom v DD,my by sme vám už skopli hrebienok :lol: :lol:
No popravde,neveril som,ze ta 0 taktika ti vyjde hannu.Ale padlo to,no moc by som tomu pre buducnost neveril.Spolu s joe-om ste uhrali pre tim velmi dolezite body a aby to nebolo malo,momentalne sme najlepsi tim v lige. :clap: :thumbsup:
A aby som nezabudol,zmoknute vrabce sa prepadavaju stale viac a viac :yahoo: nabuduce cakajte utok od chorche´s,chalani.. :biglol:
Chester píše:Chlapi nejako vám to tam padá :eek2: GM Joe asi nariadil tvrdý režim,žiadne body žiadne pivo :lol2: A tak to aj vyzerá potom,ale nie slušné veľmi slušné,škoda že niesom v DD,my by sme vám už skopli hrebienok :lol: :lol:
:) :D
ale taktika bola dobr,a priemerne vysledky cez tyzden a potom necakany utok
no konečne lepší vysledok... teda tentokrat velkavdaka putuje remizam :D
dnes len dva zapasy... tam už bude dobrý vysledok ťažke zopakovať pretože to budu vyrovnane zapasy ale len tak zlufta som dačo strelil tak snad vyjde... super dníček vdaka Joemu sme to nakopli na vysoke priečky dobrý odrazový mostík takže uspešne sa šetci doplnajme go bibbers :cool: :good:
hannu, este raz ta musim pochvlit za tvoju vychcanu taktiku, vdAka ktorej sme vsetkym odskocili :D
najvyssi cs ti ponuknut novu zmluvu
super pohlad vidiet tieto dva timy na celnych poziciach svojich konferencii :smile03: :oslava:
lepsie by bolo vo finale :-d
dnesna povinna jazda:
ja - umelec
PURDA - 2
kajo - umelec
hannu - umelec :lol: :lol: :lol:

SKORO sme zaznamenali fullhouse :D

A co superi pod nami?
kovosrot B - 2
vrabce - 4
ex JRD alias chorches - 2
draci - 4
letci - 6

zmeny v tabulke:
1. BEST BIBBERS 178
2. letci 174
3. draci 173
4. vrabce 171
.
.
.


KUA, dnes musime zabrat, aby sme dnes nepadlo dole, tak pomeeeeeeeee BEST BIBBERS :!: :oslava:
ste teda zaumelcili :D ...berte si priklad z dnesneho vysledku BA :smile03:
no už rano ked som pozeral vysledky... to čo za hrozu... Carolina nabila Anaheim ktorý porazil San Jose... taka nevyrovnana sustava rovnic... teda sustava nerovnic ktore nemaju riešenie... :D no fakt sme sa dnes zamotali no ja mam už na konte tri shutouty... viac by som ich nemusel dať... fakt po takých dobrých vysledkoch včerajších som očakaval viac no škoda snad dnes sa pošťastí...
Hannu píše:no už rano ked som pozeral vysledky... to čo za hrozu... Carolina nabila Anaheim ktorý porazil San Jose... taka nevyrovnana sustava rovnic... teda sustava nerovnic ktore nemaju riešenie... :D no fakt sme sa dnes zamotali no ja mam už na konte tri shutouty... viac by som ich nemusel dať... fakt po takých dobrých vysledkoch včerajších som očakaval viac no škoda snad dnes sa pošťastí...
Hannu nesmut ved ako pravy Brodeur by si ich mal mat najviac
jednou jsme si dali oddech :beee: a dnes opet zaberem :D hanu,s tema nulama to bylo super :good: remizy totiz dlouho nebyly,je potreba se urvat,aby jsme mohli tipovat v klidu :razzi:
uff, asi sa dam na chlast, tusim to pomaha pri tipovani :?

dnes klobuk dole ako sa vam zadarilo :x
dnesna rekapitulacia:
kajo - 7
ja - 9 (och fullhouse :D )
hannu - 2
purda - 2

mame uctyhodnych 16 bodov z 18 moznych

este pohlad na superov:
vrabce - 11
letci - 8
draci - 12

a este priebezna tabulka:
1. BEST BIBBERS - 194
2. draci - 185
3. vrabce - 182
4. letci - 181
petrik píše:uff, asi sa dam na chlast, tusim to pomaha pri tipovani :?

dnes klobuk dole ako sa vam zadarilo :x
daco na tom chlaste asi bude, vcera som mal tri piva a 4 metaxy :D
Joe S. píše: daco na tom chlaste asi bude, vcera som mal tri piva a 4 metaxy :D
To ozaj si včera toto vypil?
no tak Kajo s Joeom krasny výkon... hviezdy dna... mna Halak dnes zachranil s vyhrou od shutoutu takže vdaka aj teba Jardo :cool: no aspon sa vždy niekto najde kto naš tím vyzdvihne tým chcem poedať že sa uspešne zatial vždy doplname ked sa niekomu nezadari alebo niektorým dvom tí další dvaja zaboduju aj za nich takže je z toho prve miesto v celej KTL a pravdu povedať že som velmi rad že patrím do tejto organizacie aj ked som len do počtu a som najmenej užitočnejší ale aj taký musí byť v tíme preto by som tu rad ztrval čo najvia ako bude možne
ixo píše:
Joe S. píše: daco na tom chlaste asi bude, vcera som mal tri piva a 4 metaxy :D
To ozaj si včera toto vypil?
no, vies ako sa rano dobre vstavalo? :D
ale tak nepil som to naraz, tie piva boli po futbale a pred ucenim a metaxy po uceni
Joe S. píše:
ixo píše:
Joe S. píše: daco na tom chlaste asi bude, vcera som mal tri piva a 4 metaxy :D
To ozaj si včera toto vypil?
no, vies ako sa rano dobre vstavalo? :D
ale tak nepil som to naraz, tie piva boli po futbale a pred ucenim a metaxy po uceni
Tak ti teda celkom išla karta. :D To takto hocikedy aj ty piješ začiatkom týždňa ach jaj. :D To je asi tým, že si v tíme TBB tak preto máš takéto alkoholické sklony. :D Ja si už ani pomaly nepamatám, kedy som alkohol naposledy pil. :eek2: A zas ja moc nie som na pivká tie ozaj nemusím. Inač dnes si sa vyznamenal pekným výkonom. :frajer2:
ixo, dnes pre zmenu maly gambac, 6 vodiek, jeden finsky dych a velke maestro :D
som ako spravny GM
No tak, ako tu čítam tak niekomu tu chutí alkohol veľmi však Joe. :roll: Na môjho kamoša asi aj tak asi nemáš ten je už totálny alkoholik. Tomu sa dá povedať, že ten má furt nejaký alkohol v sebe. Dnes si čo zas popil? Ozaj nepreháňaj to z tým alkohol zas veľmi. :wink: Ten môj kamoš sa dá povedať, že je na ňom už závislí, takže žiadna sláva. Čo zarobí to všetko prepije.
Joe S. píše:velke maestro
tak ako (ne)chutil..? :)
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS