Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

treba to dacim ozivit :box:
co takto to ozivit lepsimi vysledkami? :) ja by som aj, ale tak ti hokejisti hraju stale inak, ako ja tipujem :-D
tak by bolo najlepsie, ale nejde a nejde to. najma na skoncit na poslednom mieste
tak uz si konecne utrem huby od toho dna :evil: ,zaciname se zvedat :roll: zatim nemame ani na slanou vodu :?
Je skoda, ze ked podavame posledne dni vyrovnane vykony s timami zo spice, tak konkurenti zo spodu nam zazracne uskocia. Ale posledne dni badat aspon take zlepsenie, s vynimkou toho, ze sa nam hromadia enka
:shock:
gogo píše::shock:
???? co to?
to snad neni ani mozny :cry: same 222222222222222222222 :thumbsdown:
ale timovo peknych 18 bodov, uz sme na urovni trasherovcov, este zabojujme, 7. miesto je iste hratelne
7. misto ziskate jen za predpokladu, ze my budeme 6ty :box: :frajer2:
:o
The Thrasher píše:7. misto ziskate jen za predpokladu, ze my budeme 6ty :box: :frajer2:
hahaha, aky vtipny :lol: :lol: :lol:
gogo píše::o
gogo, ak nemas tu co k veci napisat, davaj tieto smajliky do temy svojho klubu, nie do temy Best Bibbers :x :x :x uz je to druhykrat za dva dni, sa zamysli :x :x :x :x :x
No takze tie 2 enka mi nejak usli,ale vzdy bol na to nejaky dovod (hlavne teda unava) :oops:
A ani ma to moc nebavi,ked pozeram,ako sa nam dari (nedari) :?
kajo píše: A ani ma to moc nebavi,ked pozeram,ako sa nam dari (nedari) :?
netreba klesat na duchu, toto je neparna sezona, tie Best Bibbers nejdu akosi, nechapem preco.
No coskoro zacne asi najdolezitejsie kolo, ak chceme pomyslat na Play off a celkovu vyhru v nom.
Pre zaujimavost, v parnych kolach sme skoncili na 3. a na 2. mieste, cize co teraz nasleduje?
Ano, vyhra v kole :oslava: :oslava: :oslava:
Joe S. píše:
The Thrasher píše:7. misto ziskate jen za predpokladu, ze my budeme 6ty :box: :frajer2:
hahaha, aky vtipny :lol: :lol: :lol:
No, kdo je vtipnej uvidime uz za par dni :box: :box: :frajer2: :wink:
clenovia Best Bibbers, dufam, ze pokracujeme v rovnakom zlozeni az do konca, teda aj v PO, do ktoreho sa snad dostaneme :oslava: :thumbsup:
Drazi pratele,
oni si jeste nevsimli,ze pomalu nabirame sily na PO,ale az to rozjedem tak vsichni :o :shock: :o :shock: :o :shock: :o :shock:
super, dnes to bol paradny vykon, uz nie sme posledni a dokonca, na 6. priecku mame stratu len 4 body, tak hrrrrr na nich :oslava:
horskej vzduch mi opravdu svedci :lol2:

tymovej start po spolecnej pijatice dopadl dobre,bylo videt ze jsme to opravdu potrebovali :lol2: takze poradnej nadech a jedeeeeeeeeeeeeeeem :wink:
The Thrasher píše:7. misto ziskate jen za predpokladu, ze my budeme 6ty :box: :frajer2:
Tak co, eště ti to příde vtipný džouíku? :frajer2: :box: :frajer2: :box: :frajer2:
Dnes nam zacina nove kolo, pre nas dolezite, celkovo drzime priebezne 5. miesto, co nam dava pekne vyhliadky na postup do PO, treba len byt natesno A tímu zbernych surovin zeleza. Kataklyzmaticky scenar, ze by KH vyhrali kolo a my nebodovali, snad neprichadza do uvahy :)
V pripade rovnosti bodov s Drexel Dragons sme na tom lepsie vdaka vyssim poziciam v tabulke, 2. a 3. miesto vravi jasne v nas prospech :frajer2:

Takze bojujeme a :oslava: :frajer2:
juhu, strateny kajo sa nasiel. nemusim po nom spustit patranie a mozeme sa pustit do boja opat kompletni :box:
Tak za sebou mame 3. den, po nom si vedieme celkom dobre, sme v skupine timov, ktore su na tom dobre. S rivalov mame pred sebou momentalne len Dare Wolfs, ale tri body nic neznamenaju.
Ale mam aj jednu kriticku poznamku, zase ste so mna spravili lidra timu? :lol3:
Joe - neskutocny vykon :thumbsup:
janik píše:Joe - neskutocny vykon :thumbsup:
neskutocny v porovnani s ostatnymi, ale este by sa tam nasli rezervy :) len keby sa ku mne este niekto aj pridal
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS