Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

PURDA píše:dojedu zakl.cast a koncim ,prohravat zbytecne me nebavi
fuh, dufam, ze to nemyslis vazne, :(


po dlhom premyslani som sa rozhodol, do 6. kola nastupime s trochu pozmenenou zostavou, sorco v poslednom case viac netipuje ako tipuje, asi ma dost inych starosti a tak mu do konca sezony nebude ponuknuta nova zmluva
fuha.. to potom ked aj Purda straca zaujem fakt dojde k riadnej zmene...polovica kadru zmenena? no... apson že je tak vela volných hračov...
dufam, ze si to este purdak rozmysli, bo to bude dost zle do PO
to snad nie je možne znova som skončil pred branami k bodovania jednotlivcov... zase priečka pred bodovaným umiestnením... ach jaj... kedy sa to už šťastie na mna prilepí.. aspon na tím by sa mohlo už nadchadzajuce kolo
snad nadchadzajuce kolo bude lepsie :bitka3:
len neviem koho vziat dalej, ci nakoniec nestiahnem predosle rozhodnutie naspat
ako to je teda s vami, ako mam dnes ratat body a hlavne upravit vyhodnotenie :sad2:
WildCelt píše:ako to je teda s vami, ako mam dnes ratat body a hlavne upravit vyhodnotenie :sad2:
zatial tak ako je uvedene
dnes som pozrel vysledky a nechcel som verit vlastnym ociam, ja mam fullhouse, hannu 8 bodov, mozno po prvom dni budeme prvi :D
no ako pivkari, Joe to dnes rozbalil, predsa sa len nieco naucil od majstra :lol:
kua chlapi, čo ste to pili..?
ivan23 píše:kua chlapi, čo ste to pili..?
to neviem ani ja,ale musí to byť poriadny fičák, ked to takto vystrelilo ich výkony a obzvlásť Joe, musel toho vypiť celý súdok. :D :oslava: Ide o to ,či budú mať dostatok zásob do konca kola i sezony a nepríde kocovina. :D :lol2:
musela to byť nejaká dobrá domáca, po takej je aj mne hneď všetko jasnejšie a všetkému rozumiem... :oslava: :D
ivan23 píše:musela to byť nejaká dobrá domáca, po takej je aj mne hneď všetko jasnejšie a všetkému rozumiem... :oslava: :D
houno domaca, kvalitne MAESTRO z Beerhousu :) okrem toho som bol tento tyzden na suchu
pekna posila v podobe BigPete-a. Je to dobry tiper a som presvedceny, ze vam prinesie mnoho bodov :yes:
druhy den to nebolo najlepsie, ale stale vedieme nasu konferenciu
arek píše:pekna posila v podobe BigPete-a. Je to dobry tiper a som presvedceny, ze vam prinesie mnoho bodov :yes:
tak tak suhlasim,pamatam si ho este ked sme spolu posobili v time Drakov,vzdy ked bolo najhorsie vedel podrzat,je to kvalita :thumbsup:
Zdravím vás, já jsem rád, že zde můžu tipovat, BB byli jedním ze 3 týmu kam jsem chtěl jít, tak jsem rád, že se mi to splnilo, zatím se i daří, snad to vydrží co nejdýl a v play-off to dotáhnem hodně daleko:-)
GO BB GO
no najma to play off, minimalne do finale treba dojst :cool:
dnesna noc:
ja 8
hannu 8
bigpete 10
purda 5

ako keby nam chybala iskra z prvych dni, no treba dalej bojovat, ide o najlepsiu priecku do PO :clap:
No dneska fakt nic moc, akorat ja tech bodu mam 12i kdyz myslim ze ani ty moc nepomuzou, musíme zabrat vsichni
dnesny boj:
purda - 7
bigpete - 6
ja - 9
hannu - 6

snad konecne budeme medzi lepsimi timami :thumbsup:
takze dnesna noc:
Hannu - 6
ja - 12
BigPete - 6
purda - 8

kedy sa konecne odrazime k lepsim vysledkom :sad2: :thumbsdown: :cry:
takze blizi sa nam PO proti rivalom z Drexel Dragons a ako sa ma tipovat? vo vytvorenych skrytych topicoch

Přílohy

!!Tak tu mame první zápas tak aď vyhraje ten lepší!! :smile03:
dakujem Rozik, ze aj v tabore supera mame fanusika, kedze ma vyhrat lepsi (teda my) :good:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS