Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

veru, teraz ziadne volby neboli, ale mas moj hlas :lol: :lol: :lol:

a taktiku mame, co najviac bodov, aby sme boli na cele v oboch tabulkach, aj ked v individualnej uz bude daka strata tam :(

Joe S. píše:veru, teraz ziadne volby neboli, ale mas moj hlas :lol: :lol: :lol:

a taktiku mame, co najviac bodov, aby sme boli na cele v oboch tabulkach, aj ked v individualnej uz bude daka strata tam :(
no neboli lebo nie su vsetci clenovia co maju byt min chyba matejko majitel timu :D a ja beriem ako normalnu tipovacku len NHL toto su len ako letna priprava takze svoje miesto neponukam zatial. 8) az ked bude zlozenie oboch timov jasne a dohodnute zmluvy vtedy su pravoplatni clenovia timu co maju aj pravo volit GM a aj sa nim stat

janik píše:
Joe S. píše:veru, teraz ziadne volby neboli, ale mas moj hlas :lol: :lol: :lol:

a taktiku mame, co najviac bodov, aby sme boli na cele v oboch tabulkach, aj ked v individualnej uz bude daka strata tam :(
no neboli lebo nie su vsetci clenovia co maju byt min chyba matejko majitel timu :D a ja beriem ako normalnu tipovacku len NHL toto su len ako letna priprava takze svoje miesto neponukam zatial. 8) az ked bude zlozenie oboch timov jasne a dohodnute zmluvy vtedy su pravoplatni clenovia timu co maju aj pravo volit GM a aj sa nim stat
Neznáte nějakou stránku tipsportu, kde je napsáno, kdo pravděpodobně vyhraje, protoľe NHL není moje silná stránka.

Uľ si vzpomínám, někdo mi to tady psal, byla to stránka: http://www.liga.cz

v individualnej tipovacke by som mal byt 2. o dva body za TA a bod pred dalsim nasim clenom, Purdom, ktory by mal byt treti :cool: a v tĂ­moch stracame na lĂ­dra len jedinĂ˝ bodĂ­k :P

davam vam jednu velku pochvalu za vyborny vykon. drzime stale vysoky standard ako tim a aj individualne mame clenov na poprednych prieckach. zaciatok mame najlepsi v nasej historii. dufam ze to budem moct napisat aj po skonceni sutaze. :D


motivacna odmena:

-ak vyhrame majitel timu kazdeho pozve na pivo :lol:

-a pre vitaza individualneho hodnotenia mame pripravene este jedno poldeci :pivo2:

janik píše: motivacna odmena:

-ak vyhrame majitel timu kazdeho pozve na pivo :lol:

-a pre vitaza individualneho hodnotenia mame pripravene este jedno poldeci :pivo2:
jedno poldeci alebo jedno pollitra? :wink:

no mna stve, ze mam lepsie utorky ako stredy, hadam sa to dnes zmeni :P

no a pivo k tomu alebo jedno poldeci = jeden polliter :lol: :lol:

myslel som daku pä»ku fernetu alebo daco take, to uz je motivacia :lol: :lol: :lol: :lol:

Vy vozralove jedni :lol: :lol: :lol: :wink:

PURDA píše:Vy vozralove jedni :lol: :lol: :lol: :wink:
no co dame po jednom a hned nam to lepsie pojde :lol: :lol:

chlopi, treba trochu pesimizmu, padli sme na tretiu priecku, predbehli nas Evil Insiders a aj na zeleziarov sme dalsie 2 body stratili, nehovoriac o individualnej tipovacke, kde sa cez mna dostali az piati ludia :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Aspon Purda prevzal nateraz rolu lidra timu

Co? My jsme aľ? - to je nějaky nespravedlyvy... :( ale počkejte my to stejně vyhrajem

netreba podliehat panike zas ziadnu velku stratu nemame a caka nas strasne vela zapasov este ved toto bolo len predkolo. sa tato sutaz potiahne az do buduceho roku kedze az vtedy konci LM. to uz budeme mat nejake tituly z NHL tipovacky 8) a aj individualne takze pokoj

kua, janik, bojujeme, ved uz ta predbehli dvaja farmari :lol: :lol: :lol:

Joe S. píše:kua, janik, bojujeme, ved uz ta predbehli dvaja farmari :lol: :lol: :lol:
pssssssssst ja dovolenkujem to preto :lol: :lol: :lol: ale nie nejde mi to :cry: :cry:

Bacha, toto kolo tipuje Acko iba o troch, musime to potiahnut my vsetci

Joe S. píše:Bacha, toto kolo tipuje Acko iba o troch, musime to potiahnut my vsetci
kto netipuje? a preco?

ze by preto, lebo BigPete ma dlhodoby ban? :lol:

Joe S. píše:ze by preto, lebo BigPete ma dlhodoby ban? :lol:
aha no moment ale tipovat by mal mat moznost. to zistim

hmm takze som si pozrel oznamenia lebo som tu nejak dlhsie nebol a nejak som si to nevsimol. asi toto kolo odtiahneme traja kedze ma dlhodoby BAN a mozno na vzdy a do dalsieho kola sa zapoji nas staly clen majitel a spoluzakladatel timu Matejko :D

janik píše:hmm takze som si pozrel oznamenia lebo som tu nejak dlhsie nebol a nejak som si to nevsimol. asi toto kolo odtiahneme traja kedze ma dlhodoby BAN a mozno na vzdy a do dalsieho kola sa zapoji nas staly clen majitel a spoluzakladatel timu Matejko :D
Joman sa chce pridat berte jeho. BigPete este neviem ci ho volakedy este povolim

asi teraz neberieme nikoho. uz aj tak je to dost divoke. teraz to nejak prezijeme a dame dokopy uz timy na NHL. LM sa bude tipovat este velmi dlho. vratil sa matejko o tyzden sa dostane uz na net takze ho pockame. stabilizujeme prvy tim a doplnime Bcko. potom sa uvidi ci budeme niekoho este potrebovat.

Veru, mal by sa porobit poriadok v timoch, je to dost chaoticke, ale v becku su zatial traja, nie? mozno to fakt chce riadnu reorganizaciu :D
prvy tim by mal mat zostavu uz taku trvalu po letnej prestavke janik,JoeS.,PURDA,Matejko.

druhy tim: cheatar, s canesmanom sa musim porozpravat a mame este jedneho dvoch kandidatov ktory boli prdtym osloveny a dali predbezny suhlas. zmena preradenia z A do B je mozna.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS