Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

neviem, ci prave letna priprava, skor nieco ine, vec, ktora podla mna zlomila seriu v prvom kole, timovy duch, teraz daco take postradam, v teme tykajucej sa zapasu mam len ja monolog :thumbsdown:
je to uz velmi napate ;) ved aj u nas je viac ticho a ja niekedy ani nemam nervi sa u na hf zdrziavat a to urcite plati aj pre vas :D hold je to 3-1 ale vsetko sa da, treba verit a makat
cize dufat v zazrak u BB aj u FB
hm ekd dokazal vyhrat super3 zapasy preco by ste nemohli vyhrat aj vy?
medik911 píše:hm ekd dokazal vyhrat super3 zapasy preco by ste nemohli vyhrat aj vy?
ale on ich nevyhral za sebou :wink:
ale da sa to povedat inak, ked sme proti RED Devils vyhrali 3x za sebou, musime sa o to pokusit aj v tejto seriii (uz len 2x)
Joe S. píše:ale on ich nevyhral za sebou :wink:
ale da sa to povedat inak, ked sme proti RED Devils vyhrali 3x za sebou, musime sa o to pokusit aj v tejto seriii (uz len 2x)
:shock: :good: Moc pěkné chalani,nikdy se nevzdáváte a to se mi líbí. :clap: Makejte,naděje stále žije :povzbudzovanie:
makame, my ideme pomaly za svojim cielom, nemame velke reci a v momentalnej situacii ich ani mat nemozeme, treba ist den za dnom, nie pred PO vyhlasit, ze vyhrame
fuha, zatial mame len dvaja natipovane, dufam, ze kajo a sorco nezabudnu.

PS: V pripade, ze nevypadneme dnes, nezabudnite, ze zajtra sa zacinaju zapasy skor, mam dojem, ze o 8ej sa hra
tymove jsme to prosrali :thumbsdown: ,me se vubec nedarilo-KONCIM,AT SE VAM KLUCI DARI


CAU :evil:
PURDA píše:tymove jsme to prosrali :thumbsdown: ,me se vubec nedarilo-KONCIM,AT SE VAM KLUCI DARI


CAU :evil:
To znamena, ze koncis? :(
pro tuto sezonu ano
PURDA píše:pro tuto sezonu ano
fuuuuuuh, este ze tak, uz som sa zlakol ze celkovo
do riti, povedzte mi, preco som ja nedrzal hubu a krok, keby sme nakoniec hrali proti falconom, podla vysledkov by sme ju vyhrali 5:2 a takto su oni teraz vo finale a nam ostali len oci pre plac :fnuk: :plac: :sorry:

a na steelers B sme mohli narazit az vo finale konferencie, preco ja sa musim drzat vkuse pravidiel? :bitka3:
pivkari dufam ze zostanete pokope a Joe len si urob poriadok s tipermi aby pravidelne tipovali a budete jeden z top favoritov buducu sezonu, drzim vam palce :clap: na zdravie :oslava:
janik píše:pivkari dufam ze zostanete pokope a Joe len si urob poriadok s tipermi aby pravidelne tipovali a budete jeden z top favoritov buducu sezonu, drzim vam palce :clap: na zdravie :oslava:
diky, poznazim sa a rok musime byt vo finale my :!: BB vs. FB
Joe S. píše:do riti, povedzte mi, preco som ja nedrzal hubu a krok, keby sme nakoniec hrali proti falconom, podla vysledkov by sme ju vyhrali 5:2 a takto su oni teraz vo finale a nam ostali len oci pre plac :fnuk: :plac: :sorry:

a na steelers B sme mohli narazit az vo finale konferencie, preco ja sa musim drzat vkuse pravidiel? :bitka3:

bud na seba pysny, ze si sa drzal pravidiel i napriek tomu, ze ich nedodrzanie by ta/nas zvyhodnilo... :wink:
janik píše:pivkari dufam ze zostanete pokope a Joe len si urob poriadok s tipermi aby pravidelne tipovali a budete jeden z top favoritov buducu sezonu, drzim vam palce :clap: na zdravie :oslava:

to nie je len o tom, aj ked mat vzdy natipovane je prvorada povinnost... usiel mi napr. 21.3., ale hned keby som neviem ako dobre natipoval a bolo to 3:3, aj tak by sme skoncili dnes s prehrou 4:3... proste, obcas chyba aj kusok stastia, obzvlast pri tipovani... :)
sorcerer píše:

to nie je len o tom, aj ked mat vzdy natipovane je prvorada povinnost... usiel mi napr. 21.3., ale hned keby som neviem ako dobre natipoval a bolo to 3:3, aj tak by sme skoncili dnes s prehrou 4:3... proste, obcas chyba aj kusok stastia, obzvlast pri tipovani... :)
mozno neskoncili, lebo vcera uz na to rezignoval PURDA, ale nevadi, bojovali sme a najma sme presli aspon cez jedno kolo, kde sme vyradili asi najvacsieho favorita vychodu

pre buducnost treba radsej skor natipovat, ako netipovat vobec :wink:
SOM S5 Priatelia i ked neviem ci si ma tu este niekto pamata :D od decembra 2007 som netipoval ani ň:D
prepacte mi to mal som dost brutus povinnosti a vobec som to nestihal ak som este v klube slubujem ze sa polepsim ak nie asi si budem musiet najst nejaky novy klub:D:D

aspon joe s by si ma mohol este pamatat joe jak si natom s pamatou?:D
maros píše: aspon joe s by si ma mohol este pamatat joe jak si natom s pamatou?:D
neboj, este som ju neprepil :oslava:
tak co mate este jedno volne miesto?
neznam este, musim zistit ako su na tom ostatni clenovia timu a tak :wink:
oka keby daco napis spravu
chlapi 8) ja porad ziju :yahoo:
:oops: trosku som na toto tu zabudol, no uz som spat a mozme zacat s pripravami na next season.
Takze sorco, kajo a PURDA, ideme v starom zlozeni po pohar? :cup:
dufam, ze odpovede od vas budu kladne, no nech je to najneskor do 20.9. :wink:
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO