Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

tak dnes boli zaujimave vysledky a cakal som, ze to bude horsie, ale mal by sme mat 8 bodov a aj kandidata na Umelca, ides purda :lol3: :oslava:
jo... purda na shutouty som tu ja ja som brankar :D no dnešny vykon... taký zlatý stred neboli sme ani najlepší ani najhorši... akurat už nie sme v bodovani na postupvej poziciii tak treba zaberať... ono dnes je na programe viacej zapasov tak sa tu budu zísdkavať body a pozajtra ešte viac kde takmer šetky tímy hraju... takže vela šťastia...
To nic,je este zaciatok sezony ako KTL,tak logicky aj NHL a to su este dost divoke vysledky.Uvidime ako sa zadari dnes,hadam uz lepsie.No uplne postaci,ak ziadny z nas nebude umelec :clap:
Inak vitam ta hannu,bez teba by sme mali dnes o 2body menej.. :cool: :D
jéo dík za privitanie kajo... ono snažil som sa hlavne podla posíl z leta si to sformovať a približne zhodnotiť podla supisiek ktorý tím vypada na tom kvalitnejšie čo sa týka zo šeckých stran a tak ... no čakal som akurat ten Detroit že budem mať jasne víťazstvo v nich som sa sklamal a ostatok Colorado boston to som si absolutne nebol istý čo mam dať tak som skusil Colorado... nevyšlo pritom zo zapasu bolo vidno že to bolo dramaticke... no darmo... asi by som nemal tak podcenovať boston
praveze nebyt Detroitu mal by som ja o dva body menej :D
dnesna noc dopadla neoficialne takto:
ja - 4 body :thumbsdown:
hannu - 8 :clap:
purda - 9 :clap: :clap:
kajo - 2 :thumbsdown:

17 bodov je celkom pekne cislo,
kedze exJRD maju podla svojho sefa cepiho len 9 bodikov
a ako su na tom ostatni konkurenti:
letci 14
kovosrotne becko 15
dracikovia 17 jak my
obhajcovia zlata 20 :x

cize sme pod seba dostali len cepikovcov, nevadi, zajtra budeme uz prvi :box: :frajer2:
takye neoficialne by sme mali ist do cela, hej? 8)
uz bolo aj na case... :frajer2:
teda parada PURDA.. po tých nulach si sa teraz pekne predviedol len tak dalej... dnes je na programe plno zapasov mame velku šancu sa posunuť vyššie... už sme znova v 5ke postupujucich tak to už len vylepšujme... takisto to bodovacej listiny jednotlivcov už pracujem na tom aby som sa k Joeymu aj ja prebojoval takže dnes večer sa bude lamať chlieb.. go BIBBERS
nas dnesny vysledok, neoficialne
Hannu 8
ja 16
kajo 13 a jeden vynechany zapas
purda 9

cize malo by to byt 29 bodov.

a este vysledok timov pred nami:
falcons 28
flyers 24
draci 28
kovosrot B 29

cize po dnesku by sme mali byt s drakmi na delenom tretom mieste, pricom mame len bod stratu na becko kosicanov a dva na sokolov, snad ich coskoro zostrelime :ble:
boha, :evil: nejak se do toho nemuzu dostat,ale jinak nam to jde ne :D
nebylo by spatne kdyby u tabulek byly vysledky hraneho dne :?
hlavu hore, vcera sme najma vdaka tebe udrzali kontakt s celom a pokial ide timu, je dobre
:)

a individualne pojdes hore, mozno v dalsom kole uz , ked ja stratim dych
nahodou sme dnes celkom dobre tipovaly až na mna no musí z nas byť dakdo aj posledný nejdem plakať nad rozliatym mliekom :D vyrovnam to počas sezony inak pekna robota... 29 bodov je pekný zisk oproti ostatným tímom... v divizii až na treťom mieste momentalne ale naša je snad najnadupanejšia takže... dufam že dnes to bude lepšie jak včera.. kde keby som prvý moj napad na tipy že všetko by som dal X-ka bol by som na tom lepšie ale ja nie som tým ktorý ma odvahu strielať X-ka
no ale keby sme boli v druhej konferencii, tak dnesne vysledky by nas radili do priemeru
ale to je, len keby dobre je tak, ako je :) vždy lepšie, ako mi :D
Hannu píše:jasne dík za privitanie :) budem sa snažiť tipovať čo najlepšie zatial mi to vychadza ako kvalitnemu brankarovi... 2 shutouty :D no rozhodne sa budem snažiť zotrvať čo najdlhšie a pomocť tímu čo najviac... som rad že sa mi vobec do nejakeho podrarilo dostať... kedže sa mi nepodarilo upísať sa MB kedže jednanie o zmluve bolo neuspešne... tak som skusil trh volných hračov bol som dosť pasivny čkal som na to čo príde... a zobral som poslednu ponuku mal som ich viac...
rozhodne nebudem tak pasivny v tipovačke takže superi nič vam nedarujeme na tuto sezonu :D :good:
ja som rad ze si nasiel tim a zase budes tipovat ja som sa prihovoril u nas za teba ale maro ma posledne slovo ale neva dufam ze sa ty bude darit :cool: :cool:
wolf169 píše:
Hannu píše:jasne dík za privitanie :) budem sa snažiť tipovať čo najlepšie zatial mi to vychadza ako kvalitnemu brankarovi... 2 shutouty :D no rozhodne sa budem snažiť zotrvať čo najdlhšie a pomocť tímu čo najviac... som rad že sa mi vobec do nejakeho podrarilo dostať... kedže sa mi nepodarilo upísať sa MB kedže jednanie o zmluve bolo neuspešne... tak som skusil trh volných hračov bol som dosť pasivny čkal som na to čo príde... a zobral som poslednu ponuku mal som ich viac...
rozhodne nebudem tak pasivny v tipovačke takže superi nič vam nedarujeme na tuto sezonu :D :good:
ja som rad ze si nasiel tim a zase budes tipovat ja som sa prihovoril u nas za teba ale maro ma posledne slovo ale neva dufam ze sa ty bude darit :cool: :cool:
hej ziadne prihovory za mojich tiperov :bitka3: :D
Joe S. píše:
wolf169 píše:
Hannu píše:jasne dík za privitanie :) budem sa snažiť tipovať čo najlepšie zatial mi to vychadza ako kvalitnemu brankarovi... 2 shutouty :D no rozhodne sa budem snažiť zotrvať čo najdlhšie a pomocť tímu čo najviac... som rad že sa mi vobec do nejakeho podrarilo dostať... kedže sa mi nepodarilo upísať sa MB kedže jednanie o zmluve bolo neuspešne... tak som skusil trh volných hračov bol som dosť pasivny čkal som na to čo príde... a zobral som poslednu ponuku mal som ich viac...
rozhodne nebudem tak pasivny v tipovačke takže superi nič vam nedarujeme na tuto sezonu :D :good:
ja som rad ze si nasiel tim a zase budes tipovat ja som sa prihovoril u nas za teba ale maro ma posledne slovo ale neva dufam ze sa ty bude darit :cool: :cool:
hej ziadne prihovory za mojich tiperov :bitka3: :D
ale to bolo este v auguste
tak to je potom ina rec :D
jo díky moc wolf... skvelý si to bol parťak a díky za prihovorenie :cool:
čo sa týka mojho posobenia nechel by som striedať kluby ako ponožky .. s MB sa mi to nevydarilo dlho posobiť za nich tak dufam že tu si najdem staly domov... pretože aj BB je skvelý tím už pravdu povediac s velkou historiou a som rad že sa možem podielať na vysledkoch.. ako tomu bolo aj dnes.. aj ked to bolo o riadnej nahode... ten Phoenix som len tak strelil... pamatam si na vysledok spred dvoch rokov ked hrali na vianoce proti anaheimu a vyhrali 2:0 tak som si povedal že asi na nich vedia hrať a no vyšlo mam tam tie štyri body... dokopy s kajovym výkonom 8 a je to paradička... v divizii sa delíme už o prvem miesto a pred nami je už len malo tímov... dnes sme boli vykonnostne v tej takej najlepšej štvrtine... len tak dalej spravme šnuru :good:
Angazovanie hannu(-a,-ho?) sa zatial javi ako dobry tah,joe.Sme na druhom,hoci delenom mieste celej KTL,co je slubne. :clap:
Tak to len udrzat,popripade zveladit..
kajo píše:Angazovanie hannu(-a,-ho?) sa zatial javi ako dobry tah,joe.Sme na druhom,hoci delenom mieste celej KTL,co je slubne. :clap:
Tak to len udrzat,popripade zveladit..
No pri tom angazovani Hannua som mal sakramentske stastie, ze taky tiper bol volny a hned kyvol na moju ponuku :)
Nic nejdeme udrziavat, ideme snad na polovacku na sokolov :box:

A este jeden postreh k dnesnemu dnu, uz som aj ja za nulu :clap: vsak aj o umelca treba hrat timovo :)
no som zvedavy ako to dopadne dnes,
zatial po dvoch zapasoch hannu 0, Purda a kajo 2 body, ja 3
takze mame tu dnesne vysleedky:
kajo 11 :thumbsup:
Hannu 6
PURDA 4
Ja 9

no takze mame to celkom fajne :clap: :yahoo:
Celkom ok,som zvedavy ako sa to premietne do tabuliek,a hlavne ako na tom budeme v ramci celej KTL.
Skoda,ze aj falcons mali rovnako bodov ako my,uz sme mohli byt prvi.. :cinka:
kajo píše:Celkom ok,som zvedavy ako sa to premietne do tabuliek,a hlavne ako na tom budeme v ramci celej KTL.
Skoda,ze aj falcons mali rovnako bodov ako my,uz sme mohli byt prvi.. :cinka:
stale sme druhi, ale tie osklbane vrabce onedlho predbehneme :box:
a som rad, ze aj ty zacinas spominat na staru dobru tipersku formu
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS