Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

THE BEST BIBBERS

androj píše:
Joe S. píše:do buducej sezony to bude ine, asi bude treba spravit dake zmeny, zrejme to bude nevyhnutne :?
UĹľ tipuju-to snĂ­ĹľenĂ­ si zasluhuju...
tipujes? 2 body z tolkych zapasov? :lol: :lol: :lol: no nevadi, este treba trosku si napravit zlu povest, ktoru som si aj ja zhorsil, dnesnym vyhodnotenim, ale nechapem, ze raz potom, ako som celu noc prechlastal, rano som spravil dobre vyhodnotenie, teraz iba do pol tretej pisem na icq a tak to doyebem :roll: :roll: :roll:

:!: DOLEZITE UPOZORNENIE, V SEKCII ALL STARS SI PRECITAJTE PRAVIDLA HRY ALL STARS KTL A PODLA TOHO HLASUJTE ZA CLENOV :!: :wink:

PS: androj to znamen, ze nedas vsade mne hlas, ako si to spravil v anketach naposledy :wink:

Joe S. píše:

PS: androj to znamen, ze nedas vsade mne hlas, ako si to spravil v anketach naposledy :wink:
:lol: :lol: tak toto nemalo chybu :D

Joe S. píše: :!: DOLEZITE UPOZORNENIE, V SEKCII ALL STARS SI PRECITAJTE PRAVIDLA HRY ALL STARS KTL A PODLA TOHO HLASUJTE ZA CLENOV :!: :wink:

PS: androj to znamen, ze nedas vsade mne hlas, ako si to spravil v anketach naposledy :wink:
Vim proč BB pod tvým vedení stouplon ze dna na titul... :D

NESKA BYLO SNAD 5 REMÍZ-HRŮZA!!!Se 3 bodama z é snad 11 zápasů-to se mi eště nestalo! :D

remiz bolo 6 a minuly tyzden si mal z este vacsieho poctu zapasov este menej bodov, konkretne 2 :roll:

a tuto hrozu nejdem hadam celkovo ani komentovat, len aby nas tuto sezonu tiez poriadne skorodovani oceliari nepredbehli, to by bolo uz moc :?

Joe S. píše:remiz bolo 6 a minuly tyzden si mal z este vacsieho poctu zapasov este menej bodov, konkretne 2 :roll:

a tuto hrozu nejdem hadam celkovo ani komentovat, len aby nas tuto sezonu tiez poriadne skorodovani oceliari nepredbehli, to by bolo uz moc :?
No jo,ale já m myslel bodovat s 3 bodama... :)
Hele,eště se to zvedne uvidíš.

vedenie timu sa rozhodlo pristupit k dalsiemu opatreniu, pre zle vysledky sa vedenie, GM a sponzori dohodli, ze saa nebudu vyplacat motivacne premie

S dnesnymi vysledkami chcem vyjadrit ako taku spokojnost, seba chvalit nebudem, ale vdaka sorcererovi, ktory sa na to nevykaslal :thumbsup:

Na druhu stranu som velmi sklamany z pristupu dalsich dvoch clenov timu, ktori svojim spravanim ako keby davali najavo svoj postoj k timu :( :roll:


Do konca sutaze by sa zislo este stiahnut stratu na celne timy tabulky, predsa len je to lepsi pocit, ak maju body ujst tesne, ako utrpiet daky debakel.

Takze na zdravie :pivo2: a DO BOJA :!: :)

Joe S. píše: Na druhu stranu som velmi sklamany z pristupu dalsich dvoch clenov timu, ktori svojim spravanim ako keby davali najavo svoj postoj k timu :(
Momentálně mi to moc nejde,ale to neznamená muj jinej postoj k týmu-tipuju už pravidelně akorát ty výsledky...

ale ta dnesna nula :?: :!: :x :x :x :x :x

vidim ze BB ma mensie problemy ktore by si mal Joe vyriesit, chcem ti vsak zagratulovat k tomu dnesnemu vykonu z ktoreho som bol chvilku vedla predsa len ziskat 13b je nieco malo vydane a zasluzi si to obdiv. gratulujem ale nemusis to prehanat aby ste nas nezacali zozadu otravovat :D

ved sa snazim riesit, uvidim, co spravia moje manazerske (ne)schopnosti a co sa tyka timu, tam je cesta na body asi zarubana, aj ked este par takychto noci a mohlo by to byt zaujimave, no aspon vylepsit dojem v individualnej tabulke, ved predsa som obhajca 2. miesta, ale to co som dnes spravil :o :shock: :o :o :o :o posun z 31. miesta na 12. :!: :!: :!: pricom po 3. priecku je to tam tesne :)

gratulacia od GM RD k dnesnej stastntej a trefnej to 13tke :thumbsup:

Joe S. píše:S dnesnymi vysledkami chcem vyjadrit ako taku spokojnost, seba chvalit nebudem, ale vdaka sorcererovi, ktory sa na to nevykaslal :thumbsup:

Na druhu stranu som velmi sklamany z pristupu dalsich dvoch clenov timu, ktori svojim spravanim ako keby davali najavo svoj postoj k timu :( :roll:


Do konca sutaze by sa zislo este stiahnut stratu na celne timy tabulky, predsa len je to lepsi pocit, ak maju body ujst tesne, ako utrpiet daky debakel.

Takze na zdravie :pivo2: a DO BOJA :!: :)
Nabuduce sa mozeme dohodnut, ze mi posunies svoje tipy a natipujeme rovnako - sme mohli mat 26 bodov dnes ako team... :D

janik píše:vidim ze BB ma mensie problemy ktore by si mal Joe vyriesit, chcem ti vsak zagratulovat k tomu dnesnemu vykonu z ktoreho som bol chvilku vedla predsa len ziskat 13b je nieco malo vydane a zasluzi si to obdiv. gratulujem ale nemusis to prehanat aby ste nas nezacali zozadu otravovat :D
Ale my Vam budeme radi robit spolocnost, aby Vam vpredu samym nebolo moc smutno... :P

cepi píše:gratulacia od GM RD k dnesnej stastntej a trefnej to 13tke :thumbsup:
neni zac, aj nabuduce sa pokusim, aby sa to aspon trochu zdramatizovalo :)

Jestli se to do konce sezóny nezlepší tak odejdeu z týmu!!! :( :( :(
Nebo mÄ› Joe vyhodĂ­ :D

Nuz, ani mne sa v tejto faze tipovacky nedari... asi sa zacalo v NHL podplacat... alebo spekulovat kvoli playoff... :-)

sorcerer píše:Nuz, ani mne sa v tejto faze tipovacky nedari... asi sa zacalo v NHL podplacat... alebo spekulovat kvoli playoff... :-)
My 2 sme v úvozovkách jenom o 5 bodů,ale máš větší přínos pro tým,jestli to tak pude dál tak budu od příští sezóny jenom jednotlivec.
:(
Aneb 1-na každý zápasy nejsou všechno... :D

Chcel by som v time privitat noveho clena a stava sa nim debil :)
dalej okrem mna budu tipovat v najblizsej sezone sorcerer, ak bude suhlasit a 4. clen, no este rozmyslam

Open, pls spravil by si banner pre new clena? :wink:

pi*i, som taky blb, za moj preklep a strach zariskovat(poistka na Pittsburg, mal som dat cisty kriz) som dnes prisiel o 2 a pol boda, co ale v sumarnom zhrnuti znamena 11 bonifikacnych bodov do celkoveho poradia :x :x :x :x :x :x :x :x :x


Dufam, ze tuto sezonu sa zlepsi vsetko a najma komunikacia v time :!:

Joe S. píše:Chcel by som v time privitat noveho clena a stava sa nim debil :)
dalej okrem mna budu tipovat v najblizsej sezone sorcerer, ak bude suhlasit a 4. clen, no este rozmyslam

Open, pls spravil by si banner pre new clena? :wink:
Rad... aj ked mi ostali iba oci pre plac... oproti skvelej uvodnej sezone som tuto nepomohol ani teamu a ani sebe k bodom... :fnuk:
Takze Joe, nesmut za tu X-ku, bude zasa lepsie... :-)

Sorry ze to nieje az tak presne rovnake ale zabudol som aky front pisma som zvolil a pngcko som nenasiel :(



http://www.hokejforum.com/images/KTL/BB/debil.jpg

Obrázek

Zdravim moj tim. Na uvod som sa hned uviedol plnym zasahom 0 bodov. :D Mozno to bolo tou nervozitou, to viete prvy zapas v novom time.
1967 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS